Карпош
                   
279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detski tocak

Prodavam tocak detski vo ispravna sostojba eftino 1200den.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 07:43Trotinet / Skuter made in Germany

Kako nov, 100% ispraven Mehanicki e, ne e elektricen Promax ko...


2.600 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
6.500 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:40road

rocki mountain,59x57,2x8


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:18ram za road

opera giorgione,59x56,


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:18Zenski velosiped mini nov

Zenski velosiped mini nov. Cena 2500denari. Lice za kontakt Daniela 0...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:12Se prodava skoro nov zenski velosiped

Se prodava recisi nov, mnogu malku upotrebuvan zenski velosiped Totem...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:49Pegasus Avanti

Продавам децки велосипеди марка Pegasus Avanti. Рамот е универзален,...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Продавам велосипед Specialized 20ka - tocak velosiped

Одличен велосипед Specialized 20ка детски. Рам алуминиум баш како за...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00CAPRIOLO VELOSIPED

Prodavam capriolo velosiped


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:45PRODAVAM DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:42Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus 400

Prodavam Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus Motor BOS...


920 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:45Velosiped ST 27.5"

Tocakot e ispraven Trkala 27.5" Brzini Shimano Tourney 3x7 Disk k...


6.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:17ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

22 мар 20:09Prodavam velosiped

Prodavam odlicen velosiped BULLS


2 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
300 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

22 мар 19:15ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧЕН

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД-ТОЧАК МАРКА "ТОТЕМ"-29 ГЕРМАНСКИ ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

22 мар 16:16TREK MARLIN 6

TREK MARLIN 6 29" Shimano i Tektro oprema Hidraulicni kocnici Alum...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 22:58TREK FX 3

TREK FX 3 Izvrsen mu e full servis Hidraulicni kocnici Full Shiman...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 22:42Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"

Рамка: 18" Пренос: 2x11 Shimano SLX Виљушка: ROCKSHOX RECON RL ...


640 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 11:09Prodavam specialized sirrus XL hibrid

Velosipedot nema maana.cenata e FIKSNA I BEZ ZAMENI


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 10:40Prodavam KTM avenza disc

Za poveke info na tel. 071 238 539 CENATA E FIKSNA I BEZ ZAMSNI


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 10:40Prodavam velosiped Alubike

Prodavam velosiped na sklopuvanje Alubike


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

21 мар 07:43Specialized Venge

Се продава Specialized Venge Точакот е во одлична состојба и е малк...


1.470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

20 мар 20:25DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

20 мар 13:33Prodavam tocak golemina 20 inci

Se prodava mnogu socuvan skoro kako nov tocak 20 inci 078 917 425


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

20 мар 12:34Velosiped Drag ZX-2 26"

РАМ Рам: A6+ Alloy Вилушка: Zoom CH-410E 60mm Drag hand-built dou...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

20 мар 12:01Shimano oprema

Kompletno ispraven velosiped so golemina na trkala 26“ i shimano opre...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

20 мар 09:06Mongoose Tyax

Mongoose Tyax 26ka trkalo Odlicna sostojba Moze da se vidi i proba ...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 14:18Prodavam velosopedo so moznost sase sklopuvanje

PRODAVAM VELOSIPEDI LESNI ZA VOZENJE I TRANSPORT


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 13:55Giant Simple Single (NOV)

Tocakot e dva pati vozen.... Specifikacii: https://www.liv-cyclin...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 11:07Elektricen velosiped Flyer

Многу сочуван електричен велосипед.Може да се вози во неколку режима,...


780 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 10:40VELOSIPED POLAR 27.5 L

VELOSIPED POLAR 27.5 L socuvan i ispraven


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 10:37Trek Marlin 5 (aktuelen model 2023)

Trek Marlin 5 Size: M/L Trkala: 29" 2023 god 570€ AKTUELEN MOD...


570 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 09:20BMC AplenChallenge 02

BMC AlpenChallenge 02 Size: L Trkala: 28" 2019god 550€ Komplet...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 09:20Scott Metrix 30 (model 2021)

Scott Metrix 30 Size: XL Trkala: 28" 2021 god 580€ Kompletnata...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 09:20Specialized Rockhopper Comp (model 2022)

🇺🇸 Specialized Rockhopper Comp Size: L Trkala: 29" Godina: 2022 ...


570 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 09:20Trek XCaliber 7

Trek XCaliber 7 Size: M Trkala: 29" 2021 god 720€ Kompletnata ...


720 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 09:20Scott Aspect 960

Scott Aspect 960 Size: L Trkala: 29" Godina: 2020 500€ Komplet...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

19 мар 09:20Tocak

Tocak odlicen I evtin


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

18 мар 20:51CROSS Детски Велосипед Detski velosiped 20"

Se prodava detski velosiped Cross 20". Kupen e nov, prv sopstvenik. S...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

18 мар 13:03Se prodava RAM HT TWO

Se prodava RAM HT TWO Golemina na ram L Sram x5 oprema, Avid kocn...


21.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

18 мар 12:00Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам