Виница
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 фев 16:09Промовирано

Audi A6

Prodavam Audi A6 S line quattro bez dodaten trosok kako novo , regis...


19.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.900 €
Виница

Автомобили

23 јан 18:24Промовирано

Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Se prodava reno 4

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Fiat doblo 1.9d

Se prodava Fiat doblo 1.9d 2001 ne registrirano.. Za poveke informaci...


1.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 јан 16:05BMW 630I 2008 CABRIO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO FULL OPREMA KROVOT RABOTI


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 јан 10:49Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јан 12:14Delovi Renault Kangoo

D e l o v i Renault Kango 1.9 d Info: 077873777 (Viber)


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јан 12:14D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks

D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks 6 brzini 3 vrati Funkci...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јан 12:14Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јан 12:13Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks

D e l o v i Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks Kolata e momentalno cela pal...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јан 12:13Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јан 12:13Golf 5 1.9 tdi

Golf 5 TDI 77kw Od oprema poseduva Alominski bandasi 16 so novi Zi...


4.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 јан 17:22landRover Freelander 82kw, 2004г

Возилото е зачувано може да се види во секое време. Втор Газда увезе...


6.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 13:12OPEL ASTRA

Продавам Opel Astra 2004 Број за контакт 070313158


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 дек 17:47Ford fiesta

Kolata e top pali vozi cenata ne e fiksna registrirana cela godina pl...


4.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 дек 17:38Ford fiesta

kolata se prodava zdrava e koska proba kade sakate registriran 1,4 td...


4.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 дек 17:38AUDI A4

Vo odlicna sostojba


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 дек 22:25BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA 610hp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 дек 09:54Ford Focus 1.8i

Ford Focus 1.8i Barajte na ovoj broj: +389 76861855 Barajte na ovo...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 дек 00:11Range Rover Sport 2008 3.6 TD8

Kolata e perfektna bez nikakvi zabeleshki, so zelen karton i registri...


15.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 дек 17:05ALFA ROMEO GIULIETA 2011 1.4 benzin

Се проава ALFA ROMEO GIULIETTA 2011година 1.4 бензин 125kw 170ks. Ко...


4.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 дек 17:49Alfa romeo 159 SW 1.9 JTDM 2006 g

Se prodava alfa romeo 1.9 JTDm so ful oprema redovno servisirana so p...


4.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 дек 21:49za delovi

delovi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 дек 16:08Vw pasat

Vw pasat so full oprema poveke info na brojot 077 730 793


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 дек 21:15FIAT PANDA

Fiat panda 1.1 benzin sega uvezena od germanija plateno se do reg pov...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 дек 21:14Hyundai Accent

Po dogovor cela ili za delovi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 дек 15:53POGREBALNO POGREBNO VOZILO MERCEDES E230 AVTOMATIC

Voziloto e vo top sostojba stegnato, atestirano i registrirano. Klima...


3.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 дек 17:18POGREBALNO POGREBNO VOZILO MERCEDES E270 FABRIKA

Servisirano registrirano vo top sostojba fabricki pogrebalen ne prepr...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 дек 17:18BMW M4 Competition

Akrapovic downpipe 75.000km servisirana samo u Mkar sk 450hp nov...


48.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 дек 22:35Fiat ULYSSE 2.2 JTD 2004god 94kw

Voziloto e vo odlicna sostojba! Moze da se vidi vo sekoe vreme! Tel...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 дек 15:51VW scirocco

Se prodava vw scirocco - 1.4 TSI - 2010 god - 20****km - Uvoz ch...


5.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 ное 21:40PRODAVAM AUDI A4 BENZIN-PLIN

Prodavam Audi A4 1.8-Turbo, 2005 god. So atest Benzin-Plin, Avto...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 ное 11:11VW Polo 1.2i 12V

За повеќе информации : 078 213 333 078 669 666 078 393 313


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 ное 11:32Mercedes-Benz B 180 CDI

Mercedes-Benz B 180 CDI , за повеќе информации обратете се на : 078-...


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 09:57Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 TFSI, 200KS, Turbo benzin vo odlicna sostojba,...


5.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 03:18Alfa Romeo 147 1.6

Alfa Romeo 147, регистрирано до 8 месец 2023. 078-213-333 078-669...


3.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 ное 12:30BMW F10 530D 218KS 05GOD

Perefektna sostojba Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 ное 20:34Land Rover Discovery IV 3.0 dizel TDV6 XSE 180KW 2011 god

Land Rover Discovery IV 3.0 dizel TDV6 XSE 180KW 2011 god vo perfekt...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 окт 16:18Toyota rav4 full oprema palenje na kopce

Moze zamena za pikap Ili kombi full servis napraven Dva kluca palenje...


7.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 окт 13:00Prodavam Mercedes ML320 cdi

Prodavam Mercedes ML320 cdi 4 matik -servis napraven -registriran d...


13.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 окт 13:29Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам