Виница
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 фев 16:09Промовирано

Audi A6

Prodavam Audi A6 S line quattro bez dodaten trosok kako novo , regis...


19.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.900 €
Виница

Автомобили

23 јан 18:24Промовирано

MERCEDES CLK 430 Cabrio за делови

Се што ви е потребно за вашето Mercedes возило ќе го најдете во Ауток...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 апр 13:38Volvo V50 1.6hdi 2011godina

Voziloto e vo extra sostojba Bez dopolnitelni vlozuvanja So dva para...


5.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 апр 19:56Ford Fiesta 2005

Se prodava Ford Fiesta, so pominati 135 000 km, Prv sopstvenik, regis...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 20:22Audi A6 2.0 TDI

Возилото е во моја сопственост од 2020 и јас сум вториот газда. Беше ...


14.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мар 08:33Musso 4x4 jeep terenski

Musso 98 g Mercedes 2,9 motor 4x4 registriran Cela godina racen menuv...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 16:22Honda Accord 2.4 2003 type S

Honda accord 2.4 190 ks 2003 tel 078 688 260


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 мар 15:06Fiat Punto 1.2 16v

Se prodava Fiat Punto. Novi gumi, nov plinski ured. Tel. Broj za kont...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мар 17:54VW Touran 2006' 1.9TDI

kolata ima full oprema napraveno full servis novi gumi registrirana d...


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мар 14:11Fiat Tipo 1.6

Pali vozi...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 19:56Mercedes C200 CDI

Mercedes C200 CDI so ful oprema, tempomat, dvozonska klima, elektrika...


3.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 17:35KIA RIO

Se prodava kia rio na delovi


10 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 фев 16:56Mercedes w115 damcki

Mercedes w115 dizel damski


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 фев 12:45Ford fokus poveke info 0u8276909

Za poveke info na brojot 078276909


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 фев 18:31Citroen c2 2005 078276909

Dzv na ovaj broj za poveke inf 078276909


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 22:37Se prodava Nissan Qashqai

Se prodava Nissan Qashqai 2.0 dci 2x4 ne e 4x4, 150kw so full oprem...


8.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јан 12:42Volvo XC60 D4 AWD

VOLVO XC60 diesel super sostojba Oprema : kuka, 4 zimski gumi vo do...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 19:01Fiat Bravo

Се продава Fiat Bravo 1.6 MULTIJET 2010 Направен голем сервис 77кw ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 16:00Alfa Romeo Giulietta 1.4TB

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 benzin super sostojba 170hp


6.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 16:00Mercesdes

Mercedes E200 Klima Elekt Prozori Koza Plin


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јан 12:11—AUDI A3— 2.0 170ks quattro

Tempomat -Greaci na sedista -Dvozonska klima -Auto Hill hold -Lau...


7.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 дек 12:55Reno clio 1.2

Novi gumi Registrirano Elektricni stakla


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 дек 14:14BMW 220 DISEL

Se prodava kolata e momentalno vo mk tel Goce 079 325 747


18.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 дек 00:01Delovi VW FOX 1.2 40kw/55ks

D e l o v i VW FOX 1.2 40kw/55ks 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 дек 19:03Opel Corsa 1.2 automatic 2001 god 55kw

Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakva zabeleska!Moze da se vid...


2.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 дек 14:26delovi za kia sportage

.?.?.?


3 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 21:23Ford Fokus 1.8

Ford fokus 1.8 tddi 2002 Full servis Klima Zimni gumi Info na te...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 15:33Delovi

Delovi za Lanos Menjac Servo letva Alternator Hauba Vrati komple...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 ное 17:15Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god.

-Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god. -Realni km -Soncev krov -Smene...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 ное 21:21Mercedes C270

Prodavam Mercedes C270 CDI Kolata e vo odlicna sostojba so full oprem...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 ное 21:05Se prodava tel. 076376813 Simo

Landrover freelander so Bmw motor


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 окт 22:49Landrover Bmw motor

Landrover Bmw motor


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 окт 22:42ford puma 1.7 98' na delovi

ford puma 1.7 98' 16 v na delovi tel: 078 524 523 078 688 ...


111.111 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 окт 14:44Audi A6 цена по договор

Се продава Audi A6 караван во одлична состојва За повеќе информации...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 окт 16:59Na delovi

Na delovi


10 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 окт 13:02Megan 1.6 na delovi

Na delovi


9 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 окт 23:59Fico 850

fico 850 godina 1981


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 окт 18:10Se prodava Passat 4X4 TDI

Kolata e vo perfektna sostojba pali vozi.Ima napraveno kompleten serv...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 сеп 17:37AUDI A3 2.0TDI 2004

KES EXTRA CENA


2.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05BMW 525D 2006 STAKLO!!!!

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA


6.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05AUDI Q7 3.0TDI 2008

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA SERVISIRANA


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам