Виница
                   
316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Промовирано

VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


10.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.500 €
Виница

Автомобили

18 мар 09:42Промовирано

KIA RIO

Se prodava kia rio na delovi


10 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 фев 16:56Mercedes w115 damcki

Mercedes w115 dizel damski


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 фев 12:45Ford fokus poveke info 0u8276909

Za poveke info na brojot 078276909


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 фев 18:31Citroen c2 2005 078276909

Dzv na ovaj broj za poveke inf 078276909


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 22:37Se prodava Nissan Qashqai

Se prodava Nissan Qashqai 2.0 dci 2x4 ne e 4x4, 150kw so full oprem...


8.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јан 12:42Volvo XC60 D4 AWD

VOLVO XC60 diesel super sostojba Oprema : kuka, 4 zimski gumi vo do...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 19:01Fiat Bravo

Се продава Fiat Bravo 1.6 MULTIJET 2010 Направен голем сервис 77кw ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 16:00Alfa Romeo Giulietta 1.4TB

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 benzin super sostojba 170hp


6.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 16:00—AUDI A3— 2.0 170ks quattro

Tempomat -Greaci na sedista -Dvozonska klima -Auto Hill hold -Lau...


7.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 дек 12:55Reno clio 1.2

Novi gumi Registrirano Elektricni stakla


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 дек 14:14BMW 220 DISEL

Se prodava kolata e momentalno vo mk tel Goce 079 325 747


18.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 дек 00:01Opel Corsa 1.2 automatic 2001 god 55kw

Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakva zabeleska!Moze da se vid...


2.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 дек 14:26delovi za kia sportage

.?.?.?


3 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 21:23Ford Fokus 1.8

Ford fokus 1.8 tddi 2002 Full servis Klima Zimni gumi Info na te...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 15:33Delovi

Delovi za Lanos Menjac Servo letva Alternator Hauba Vrati komple...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 ное 17:15Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god.

-Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god. -Realni km -Soncev krov -Smene...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 ное 21:21Mercedes C270

Prodavam Mercedes C270 CDI Kolata e vo odlicna sostojba so full oprem...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 ное 21:05Se prodava tel. 076376813 Simo

Landrover freelander so Bmw motor


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 окт 22:49Landrover Bmw motor

Landrover Bmw motor


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 окт 22:42ford puma 1.7 98' na delovi

ford puma 1.7 98' 16 v na delovi tel: 078 524 523 078 688 ...


111.111 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 окт 14:44Audi A6 цена по договор

Се продава Audi A6 караван во одлична состојва За повеќе информации...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 окт 16:59Na delovi

Na delovi


10 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 окт 13:02Megan 1.6 na delovi

Na delovi


9 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 окт 23:59Fico 850

fico 850 godina 1981


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 окт 18:10AUDI A3 2.0TDI 2004

KES EXTRA CENA


2.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05BMW 525D 2006 STAKLO!!!!

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA


6.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05AUDI Q7 3.0TDI 2008

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA SERVISIRANA


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05PORSCHE PANAMERA 3.6B

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA SERVISIRANA U PORSCHE


40.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05BMW 530D

BMW E60 530D 2004 god automatik full oprema broj za kontakt 078 41...


5.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 сеп 17:19Opel Astra H 1.7 cdti

Info na tel 075697258 viber-bojan 076753840-stojan


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 сеп 18:31Polo 2007 1.4TDI

Reg do 30.08.2021 novi gumi napraveno servis


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 20:20Golf 5 2.0 tdi 2004 bugarski tablici

ИТНО Се продава Голф 5 на Бугарски таблички, 2.0 tdi, со 3 врати, 200...


2.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 авг 18:44Mercede Benz E300 2000 eu

Mercedes Benz E300 Elegance TURBODIESEL ***Mercedesot ima novi gum...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 авг 12:49Land Rover Range Rover Sport

Dobro zacuvan Range Rover Sport 3.0 Diesel na Swecarski Tablici, treb...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 авг 18:03AUDI A3 S-LINE

Kolata e vo odlica sostojba od oprema poseduva:Klima,elektronika na s...


1 МКД
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 авг 16:44Fiat panda 1.2L

Fiat banda servo novi gumi registrirana do 24.02.2022


2.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 јул 08:12Seat Cordoba 1.4

Elektrika na stakla Elektrika na vrati Elektrika na retrovizori ...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 13:00Citroen C4

Se prodava Citroen C4 1.6 Benzin,servisirana so dokumenti za servis,n...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јун 21:41VW Golf V

VW Golf V 2.0 TDI


3.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 јун 19:05Opel COMBO Tour 1.7 DTI

Opel Combo 1.7 DTI 75ks. Voziloto e kupeno 2004g vo Italija. Na make...


2.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 јун 16:56Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам