Гостивар
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 17:23Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 13:47СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 19:40СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 19:40PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


120.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 10:04Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мар 22:25Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (пато...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мар 21:03Атрактивна локација во с. Вруток

Се продава парцела во с. Вруток на атрактивна локација. Реката Вардар...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мар 14:59••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 17:14Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 11:59Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 09:53PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 09:52Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 09:52нива во влез на гостивар

се продава нива во влез на гостивар кај мостот 2455 м2 во местото ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мар 08:27Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мар 08:27SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezna parcela vo Gostivar so broj 7156/1 i 7156/2. DUP...


350.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 мар 11:10ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА

Се продаваат три плаца во општина Глуво Бразда од кои два излегуваат ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

14 мар 09:16Се продава плац градежен покрај автопат Тетово-Гостивар

Се продава плац градежен 2.000 м2 покрај автопатот Тетово-Гостивар на...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

04 мар 23:06Plac vo selo Zubovce!

Se prodava plac vo selo Zubovce,na odlicna lokacija na samiot pat kon...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 мар 20:18Kukja so plac vo s.Debrese-Gostivar

Prodavam kukja vo selo Debrese Gostivar od 250 kvadrati na atraktiven...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 фев 13:35Se prodava !!!! Se prodava plac vo Gostivar,Dutlok.

Se prodava plac vo Gostivar,Dutlok. Na odlicna lokacija vo blizina n...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 фев 15:14Shitet vend per ndertim ne afersi te pizza MIA

396m2 vend per ndertim ne afersi te lokalit Pizza Mia. Per me shume i...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 фев 16:07Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 фев 17:43Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица место ...


65 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јан 09:51Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јан 21:40Plac do glaven pat Gv vrapciste

Plac do glaven pat Gv vrapciste legalizirana do placot ima struja I v...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јан 21:40Prodavam Plac vo Veles 3300m2

Se prodava Plac vo Veles 3300m2 so postoečki objekt-magacin od 120m...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

20 јан 11:01Plac 501m2 vo blizina na S Petrol

Se prodava plac 501m2 vo blizina na S Petrol Ima i drugi kvadraturi ...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 јан 07:08Niva na vlez vo Gostivar

Prodavam niva na vlez vo gostivar pozadi objektot monako. Nivata e s...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

08 јан 00:06Se prodava parcela vo Beloviste, Gostivar

Се продава парцела во с.Беловиште , Гостивар. Истата се наоѓа на 3км...


40 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 дек 09:03Plac Grudajci

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2 Izleguva od dvete strani na pat vo gr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 дек 11:15Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.

Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot poseduva markica za gradba...


130 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 ное 15:16Se prodava plac 805m2 vo Mavrovo

Se prodava plac 805m2 vo Mavrovo na golemata krivina pres restorantit...


120 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 ное 12:54Shitet vend për ndërtim 722 m2.

Shitet vend për ndërtim 722m me dy markica Lokacioni në hyrje të ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 ное 16:51Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.

Ponuda na nedelata !!!!! Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot ...


130 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 ное 16:46SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE HITNOOOO

SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE GOSTIVAR NIVATA E VO OKOLINA NA PRET ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 ное 11:21Niva 8300 m2

Niva pokraj avtopat Tetovo-Gostivar 8300m2 . Nivata se naogja pokraj...


29 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 окт 21:09PLAC VO MLAKI OD 538 M2

SE PRODAVA PLAC VO MLAKI OD 538 M2 SO IMOTEN LIST ZA POVISE INFO 0...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 авг 18:37Niva vo Debreshe Gostivar

Prodavam niva vo Debreshe, pogodna za kuka, na asvaltiran pat so voda...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Prodavm Niva - Ovostarnik vo mesnosta Graishte Debrese

Prodavam niva - ovostarnik vo mesnosta Graishte Debreshe Gostivar. V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам