Гостивар
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivar

Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivarsko so prooden pat, kuki vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Plac vo blizina na glaven pat do patarina Gostivar

Prodavam plac do magistralniot pat Gostivar Kicevo kaj Mlakla. Vo bli...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...


170 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јул 14:19Niva za PLAC

Se prodava niva za gradezno zemjishte 3200 m2.Placot se naoga na asfa...


13 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 јул 21:44Se prodava plac 2290 m/2 vo industriska zona na avto pat

Se prodava plac 2290 m/2 vo industriska zona na avto pat Gostivar -T...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 15:15Plac od 1220m2 s.Vrapciste

Se prodava plac 1220m2 na vlezot vo s.Vrapcishte. Placot e podelen n...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 14:42SHITET VENDI PLACI SH.FORINE

SHITET VENDI PLACI SH.FORINE PAR RUGA SHUM BUKUR PER SHTEPI....INFORM...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

08 јул 14:55Влез во Гостивар-Vlez vo Gostivar

Proavam plac vlez na gostivar pred benziska pumpa Bunar petrol od dru...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

06 јул 15:37Се продаваат 2 плаца во с.Беловиште-Гостивар

Се продаваат 2 плаца во с.Беловиште-Гостивар од кои едниот има 1250 м...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 апр 12:56Се купува куќа или плац во Битуше

Се купува куќа или плац во градежен реон со регуларни документи во се...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 апр 09:14Se prodava Niva pokraj avtopat

Se prodava niva/plac od 3405m2 do samiot avtopat vo Gostivar. Mozna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

12 апр 10:06Niva vo selo Cajle

Se prodava niva vo povrsina od 986 m2 , vo katastarska opstina Cajle ...


30 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 фев 19:54Niva vo selo Cajle

Se prodava niva vo povrsina od 986 m2 , vo katastarska opstina Cajle ...


30 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 фев 19:54Prodavam niva/plac

Prodavam niva /plac 940kvadrati vo gostivar kaj dutlok pokraj rekata ...


180 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 фев 23:37Plac

Plac so markica jna karsi silika p+2+pk


520 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 фев 18:53glaven regionalen pat gv. vrapciste 1000m2

placo se naoga glaven pat do placot ima struja i voda so gradezna foz...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 јан 16:17SHTET VEND PER NDERTIM

Shitet Vend per ndertim ne Zonen 8 me 7 place te katastar 360m2 36...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 дек 13:00Se provada plac 379m2

Se prodava plac 379m2 vo blizina na dzamijata Leska. Do placot vodi a...


62.500 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

14 дек 08:19Se prodava plac / Shitet plac

Se prodava plac 329 m2 7 zona Shitet plac 329m2 zona e 7


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

10 дек 20:58Нива во село Беловиште

Се наоѓа испод стадионот, излегува на 2 улици


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

13 ное 11:02ПРОДАЖБА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ВРУТОК-ГОСТИВАР

Се продаваат три споени парцели на атрактивна локација во с.Врут...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 сеп 21:09Плац/Земјиште (Plac ne Gostivar) во Гостивар

Цена : По Договор Cmimi: Me marveshje


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

12 сеп 13:23Plac shtepie

Shitet plac per shtepi ne Pitarnic 2 Gostivar


90 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јун 18:54Placevi

Se prodavat dva placa vo gostivar pod zeleznicka imat markici I dozvo...


85 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 јун 15:56Kuka i plac C.zubovce

Se prodava kukja so plac od 3770m2 vo gostivarsko s.zubovce za poveke...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

06 јун 20:25SE PRODAVA PLAC 160m/2 SHITET VEND 160m/2

SE PRODAVA PLAC VO PITARNICA 160m/2 CENA 24 000 euro. ZA POVEKE INF...


22.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 апр 19:07Se prodava plac/niva

Se prodava plac/niva od 6000 m2 na atraktivna lokacija na glaven pat ...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мар 18:49Plac vo Gostivar (Industriska zona)

Se prodava plac vo Gostivar, reon Industriska zona od 6600m2. Mozna e...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 јан 13:13PLAC atraktiv

Toka ndërtimore gjendet në F.Balindoll i vjetër,është rreth rrugës,m...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

13 јан 19:04PLAC 14.200 m/2 LOCIRAN NA AVTOPAT GV-TE

PLAC 14.200 m/2 LOCIRAN NA AVTOPAT GV-TE POMEGJU XHIMIKO i BALKAN PEL...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

14 окт 18:47Се продава парцела од 622 м2 во Гостивар

Се продава парцела од 622 м2 во Гостивар со маркица за можност на гра...


350.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

29 јул 17:52Baram niva za plac

Baram niva pokraj avtopat pogodna za Parking


20 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

16 мај 21:43Itno se prodava niva ovoshtarnik

Se prodava niva, ovostarnik, nasadena so rodni drva orevi, na povrsin...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 апр 11:57PLAC 1500M2 DO GLAVEN PAT GV VRAPCISTE

GRADEZEN REON REON SO DOZVOLA DO PLACOT IMA STRUJA I VODA REGIONALEN ...


90 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 фев 17:08Се продава плац до полициската станица,во центар на Гостивар

Се продава плац од 1372м2 во центарот на градот, на ул."18ти Ноември"...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 сеп 09:30niva tumceviste gostivar

se prodava niva 5000 kvadrat.nivata ima pat, voda i dalekovod. cena p...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

04 јул 13:47Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам