1052 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

🇨🇭VW TOUAREG 4MOTION 3.2 BENZ/PLIN 4X4 SPORT PAKET POVISOK TIPTRO...


6 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.850 МКД
21 јан 10:43Промовирано

VW Passat 2.0 TDI

Passat 2.0tdi 2014 godina facelift full led interior lights klimatron...


13.500 €
или предлог цена
22 јан 20:05Промовирано

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
Денес 13:20Промовирано

grande punto 2012 i bmw x5

fiat grande punto 2012 so 1.4 so fabricki metan i bmw x5 mozhe zamen...


11 €
или предлог цена
Вчера 22:51Mercedes c220

Мерцедесот е обичен дизел со механичка бош пумпа од мерцедес вито,...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 21:53BMW f30

Se prodava BMW f30 320d 2012 Od oprema Aftomatik 8G Klimatronik ...


16.900 €
или предлог цена
Вчера 21:50FORD FOCUS 1.8 TDCI

Focusot e vo odlicna sostojba so ful oprema sega registriran ,golem s...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 20:03alfa romeo 1.6 plin i skuter 50cc

registrirana cela godina so atest plin.ispravna vo vozna sostojba.sku...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:01Audi A3 1.8T quattro 2009

2009 g Reg do 11.2023 Koza,greaci 1.8 benzin Quattro 211000 km Servis...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 19:53ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ ВО ЗИМА БЕЗ ВОЗИЛО),феноменал...


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.099 €
Вчера 19:52Mazda 4x4 CX7 2.2 TD god 2010

Registracija do 02 03 2024 + zelen karton novi diskoj napred I naz...


9.999 €
или предлог цена
Вчера 19:32  НОВ ОГЛАС

Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Registirana do 11.2023 Zimski gumi novi 2022 Ko...


10.800 €
или предлог цена
Вчера 19:15Se prodava BMW 116 benzin 2008god redizajn

Se prodava BMW 116 benzin ful oprema klima tronik dva kluca registrir...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Вчера 18:38Seat Leon Cupra R

Se prodava HITNO seat leon Cupra R 1.8 turbo benzin plin reg do 28.0...


3.799 €
или предлог цена
Вчера 18:01Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 17:44Citroen C5 Aircross Shine 1.5 BlueHDI

Prodavam Citroen C5 Aircross shine paket Citroenot e vo besprekorna s...


23.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
23.900 €
Вчера 17:28MINI Countryman COOPER S ALL4 184HP

Minito e vo odlicna sostoiba Stanuza zbor za COOPER S model … Uvezeno...


11.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.500 €
Вчера 17:28MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.300 €
или предлог цена
Вчера 17:25VW GOLF MACH 77kw105ps 2012

Golfot e dojden so vozenje od Deuschland Plateni se site davacki d...


9.300 €
или предлог цена
Вчера 17:20BMW 120d

Se prodava bmw 120d proizvedeno 2012 god , So full oprema noviot moto...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 16:39BMW

Донесена од Германија 2019. 6 000 е. може и по договор. 2005 год. ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 16:39Mini Cooper One 1.6 Dizel

Mini Cooper One 1.6 Dizel, 82kw 112ks BMW motor, Plateni site davac...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 15:44Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2009 -Прва ...


7.900 €
или предлог цена
Вчера 15:44Audi A6 kako novo 2007 God 2.8 Benzin bez turbo 112233

Kolata e vo perfektna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 15:40LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


28.600 €
или предлог цена
Вчера 14:52SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG, AVTOMATIK, 150KS, 2014 god.

Se prodava SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK, 150ks. Uvezena od Ger...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 14:10SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:09Opel Astra 1.4 2008 Benzin plin 66Kw 90ks

Se prodava socuvana opel astra 2008 so atestiran plin vtor sopstvenik...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 14:06Honda Civic 2.2 dizel - 2007 godina

Honda Civic 2.2i-ctdi - TypeS Voziloto e vo ekstra sostojba. Ima ...


4.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.000 €
Вчера 14:05MERCEDES C 220 CDI

Se prodava Mercedes c 220 Cdi Garazirano Registrirano Servisiran...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 14:01VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


8.899 €
или предлог цена
Вчера 14:01MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 14:00WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 - Salonski Model

WV PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION 2010 SALONSKI MODEL / (Poglednete go ...


7.999 €
или предлог цена
Вчера 13:15205/55 R16 Letni

se prodavaat 4 letni gumi fire max malce vozeni skro novi proizved...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 12:34Mazda 2 1.3

🇨🇭Mazda2 1.3 benzin🇨🇭 Motor na Lance 2011 god 205.000km ...


5.400 €
или предлог цена
Вчера 12:16HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 12:15KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

Kolata e vo Odlicna sostojba 190.000km So servisna istorija Do...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 12:15MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -2009 God -209.000km...


5.100 €
или предлог цена
Вчера 12:15Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 1.5 Diesel 7 Sedista 20...


8.300 €
или предлог цена
Вчера 12:15Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


5.900 €
или предлог цена
Вчера 12:15Fiat Punto EVO 1.4 NOV UVOZ CH SWISS

Doneseno do SVAJCARIJA🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Fiat Grande Punto EVO 1.4 Bendi...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 12:15Peugeot 206XS

Pezo 206XS 1.4HDI 212 000km God . 2004 ima klima Novi gumi ,nov ...


2.650 €
или предлог цена
Вчера 12:15Opel Astra H 1.7 cdti 2008 Cosmo

Se prodava pmv Opel Astra H 1.7 CDTI 2008 godina so Cosmo opema , vo ...


4.350 €
или предлог цена
Вчера 11:43Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам