Битола
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava mercedes 404

Mercedes 404 1996 god registriran Za poveke informacii javete se n...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 јун 15:27Se prodava MAN Lion

Se prodava avtobus MAN lion Za poveke informacii javetese na: 070 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 јун 15:27Se prodava MAN Lion S2000

Se prodava MAN Lion S2000 Za poveke informacii na 070 207 299


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 јун 15:27MAN Lions Regio R14 - EUR 4 - 58 sedista

MAN Lions Regio R14 - 2008 godina - EUR 4 - 257 kw (349 PS) mo...


19.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.700 €
Битола

Автобуси

02 јун 10:34MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje

MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje - 2008 godina ...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 јун 10:33IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Автобуси

02 јун 10:31MERCEDES BENZ TOURISMO

MERCEDES BENZ TOURISMO - 2002 godina - EUR 3 - 310 kw (421 PS)...


18.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 јун 10:31LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI - 100% VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 мај 10:23Se prodava avtobus MAN

Se prodava MAN avtobus Za poveke informacii javetese na: 070 207 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

11 мај 23:50Se prodava Neoplan

Mozi i zamena za kombe Za poveke informacii javetese na: 070 207 299


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

11 мај 23:50AVTOBUSI MERCEDES O404

MERCEDES BENZ O 404 - 51 sediste - 1997 godina - manuelen menjac...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 мај 13:28MAN A 13 - S2000

MAN A 13 - S2000 - 49 + 2 sedista - 2001 godina (EUR 3) - manuel...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 мај 13:28avtobus MAN A 03

MAN A 03 - 49 + 2 sedista - 1997 godina - manuelen menjac - v...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 мај 13:28Neoplan Starliner

Se prodava Neoplan Starliner vo pdlicna sostojba motor menjac


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

24 апр 21:36avtobus MERCEDES BENZ O 404

MERCEDES BENZ O 404 - 55 sedista - 1997 godina - manuelen menja...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 апр 06:50AVTOBUSI MAN A13 PO POVOLNI CENI

MAN A 13 - S2000 - 49 + 2 sedista - 2000 godina - manuelen menj...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 апр 06:50avtobus MERCEDES BENZ O 404

MERCEDES BENZ O 404 - 55 + 2 sedista - 1998 godina - manuelen ...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 апр 06:49Mercedes 350 2001god

Mercedes 0 350 2001 Novi gumi napred FIRESTONE Vo top sostojba M...


111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 мар 13:58Avtobus mercedes 403 2007 euro 4

Repariran top sostojba novi plocki mozi zamena za kombe 20 do 30 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:54Avtobus top sostojba

Reg cela godina klima vebasto ekstra sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:54Avtobus neoplan repariran komplet

Avtobus neoplan ekstra sostojba 6 novi skros gumi novi diskoj i ploc...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:532×Man avtobusi mozi zamena

Super sostojba novi gumi novi disk ,plocki,


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

10 мар 12:58Man 403 super sostojba

repariran ekstra zdrav karoseriski motor super klima vebasto isprav...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 фев 19:59Se prodava avtobus Tourismo NA DELOVI

Se prodava avtobus MB Tourismo na delovi. Motor Mercedes EUR 2 - 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 фев 19:31MONTAZA NA KLIMA FOLIJA NA AVTOBUSI

PROFESIONALNA MONTAZA NA KLIMA FOLIJA NA AVTOBUSI, MINIBUSI, KOMBINJA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

15 окт 13:26VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2008 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

01 окт 21:05VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 20 sedista - 2006 godina - motor 2.500 kubi...


16.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

11 сеп 16:02VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2007 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

30 авг 11:50VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2008 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

26 авг 11:18Navlaki za sedista

Navlakite se novi ne iskoristeni nikogas. 49 +1 80 evra komplet


80 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

01 апр 09:00Sedista za avtobusi

Se prodavaat sedista od mercedes tourismo 2007 godina 57+2 2009 g...


25 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

12 окт 12:20Mercedes Tourismo-09

Voziloto e na 700.000 km Registriran cela godina so zelen karton ...


1.111.111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 јул 12:04Dva MAN gradski avtobusi

Prodavam dva Man gradski avtobusi vo vozna sostojba po mnogu povolna ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

23 мар 13:00Висковентилатор

Се продава половен висковентилатор


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

17 јул 20:29Fiat ducato- patnicko 15 sedista

Fiat ducato 2.8 ytd 2003 god. 15 sedista socuvano vo dobra sostojba,...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

12 јун 10:53Fiat Dukato Maxi 15 sedista

Kombeto e vo odlicna sostojba so klima, motor 2.8 jtd , 2003 g.


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 мар 09:14Prodavam avtobus Neoplan 116 i Mercedes350 SHD

Avtobusite se vo odlicna sostojba, mozat da se vidat vo Prilep, cena...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 фев 08:31Avtobus Mercedes

Se prodavaat avtobus mercedes, sprinter 413, 416, iveko, fiat dukato,...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 фев 10:00Се продава автобус DAF BERKOV

Avtobusot e vo dobra sostojba 1998god 135kw-220ks vredi da se vidi po...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 сеп 11:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам