Битола
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam avtobus Neoplan 116 i Mercedes350 SHD

Avtobusite se vo odlicna sostojba, mozat da se vidat vo Prilep, cena...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 фев 08:31Avtobus Mercedes

Se prodavaat avtobus mercedes, sprinter 413, 416, iveko, fiat dukato,...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 фев 10:00Се продава автобус DAF BERKOV

Avtobusot e vo dobra sostojba 1998god 135kw-220ks vredi da se vidi po...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 сеп 11:23Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам