1089 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
27 мар 12:26Промовирано

Audi A6 3.0 TDI V6 (204 Hp) Multitronic

Audi A6 3.0 TDI V6 (204 Hp) Multitronic -Година на производство: 20...


20.000 €
или предлог цена
24 мар 15:27Промовирано

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro -Година на производство: 2010 -Прва ...


17.400 €
или предлог цена
24 мар 15:28Промовирано

Bmw 530 M57

Bmw e39ka 530 184 kojna Fali registracija vo top sostojba Poveke in...


1.800 €
или предлог цена
27 мар 15:52Golf 6 plus Highline 2010god 1.6tdi 77kw 105ks

Golf 6 plus Highline 1.6tdi 77kw 105ks 2010god Najdobar motor so na...


8.550 €
или предлог цена
27 мар 15:49VW CADDY LIFE TDI klimatronik

VW CADDY LIFE TDI 1.9TDI FABRICHKI ZATEMNETI STAKLA 6*AIRBAG, KL...


2 €
или предлог цена
27 мар 15:40Mercedes A140 bezin

Vo odlicna sostojba


1.600 €
или предлог цена
27 мар 15:27Golf 6 2.0tdi 140ks Highline

Golf 6 Highline 2.0tdi 103kw 140ks 6brzini 2009god Euro 5 so dpf N...


9.200 €
или предлог цена
27 мар 15:03OPEL REKORD 2.0 BERLINA MODEL D

Opelot e vo odlicna sostojba,Momentalno ne e registriran posledna reg...


2.000 €
или предлог цена
27 мар 15:00Bmw 530d 8g 2011god full 071/835-749

Kolata e uvezena od Germanija i e so plateni davacki do reg. Kolata e...


17 €
или предлог цена
27 мар 14:00Се продава Киа, Kia Seed

Колата е во одлична состојба, со плински уред, 1.6 бензин, регистрира...


5.100 €
или предлог цена
27 мар 13:40mercedes c220 cdi

/


5.500 €
или предлог цена
27 мар 13:25VW GOLF VI 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE-2010

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE OPREMA-2010 GODINA -KLIMATR...


8.800 €
или предлог цена
27 мар 13:15Golf 7 so servisna kniska

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kolata ...


10.999 €
или предлог цена
27 мар 13:05se prodava vozilo ESPERO

voziloto e vo vozna, ispravna sostojba i mnogu zacuvano. kontakt tel....


1 €
или предлог цена
27 мар 12:44VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE NOV UVOZ - 05.MT Auto

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 194000 KM SO GARAN...


5.300 €
или предлог цена
27 мар 12:27AUDI A3 2.0 TDI 143 KS S-LINE LED XENON FEJSLIFT- 10.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 143 KS FEJSLIFT SPORTBACK S-LINE - NOV UVOZ MILANO I...


8.800 €
или предлог цена
27 мар 12:27OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZ FEJSLIFT - 09.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZINI 185000 KM EURO-5 ELEGANCE - KOLA...


4.600 €
или предлог цена
27 мар 12:26MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
27 мар 12:26VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 185000 KM GARANCIJ...


7.900 €
или предлог цена
27 мар 12:26SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS STYLE KLIMATRONIK - 10.MT Auto

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS EURO5 NOV UVOZ GERMANY - 192000 KM, NOVI GU...


5.500 €
или предлог цена
27 мар 12:26AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTBACK FEJSLIFT - 09 ..MT Auto

AUDI A3 1.9 TDI 105 KS FEJSLIFT SPORTBACK NOV UVOZ GERMANY - SERVISI...


7.900 €
или предлог цена
27 мар 12:26BMW 530 D F10 204 KS M-PAKET NOVA - 12..MT Auto

BMW 530D 204 KS M-PAKET 8G AVTOMATIK UNIKAT NOVO - MOTOR 2993 CM3, 1...


16.300 €
или предлог цена
27 мар 12:26HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140 KS TYPE R 5VRA UVOZ CH - 08.MT Auto

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140 KS TYPE R OPREMA UVOZ SWISS CH - KOLATA E B...


5.800 €
или предлог цена
27 мар 12:26FORD FOCUS 1.6 TDCI 101 KS ECOSPORT 183000 KM - 09.MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 101 KS ECOSPORT EURO5 DPF NOV UVOZ GERMANY - 186...


4.800 €
или предлог цена
27 мар 12:26CHEVROLET CRUZE 2.0 VCDI 150 KS NOVA UVOZ CH - 11 .. MT AUTO

CHEVROLET CRUZE 2.0 VCDI 150 KS UNIKAT NOV UVOZ SWISS CH - 160000 KM...


6.500 €
или предлог цена
27 мар 12:25MAZDA 6 2.2 D 125 KS EXCLUSIVE MODEL - 11.MT Auto

MAZDA 6 2.2D 125 KS 6 BRZINI EXCLUSIVE MODEL - NOV UVOZ GERMANY - *...


7.300 €
или предлог цена
27 мар 12:25TOYOTA RAV4 2.2 D 136 KS 140000 KM 4X4 - 07..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 6 BRZINI 4X4 UNIKAT NOV **** 140000 KM, 2...


8.500 €
или предлог цена
27 мар 12:25VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140 KS HIGHLINE KOZA UVOZ CH-06.MT Auto

VW PASSAT 2.0 TDI 8v 140 KS HIGHLINE NOV UVOZ SWISS CH - 190000 KM G...


6.600 €
или предлог цена
27 мар 12:25OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - 05.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 182000 km NOV UVOZ GERMANY - SERVISIRANA N...


3.200 €
или предлог цена
27 мар 12:24SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NOV UVOZ- 08.MT Auto

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NAJVISOKO NIVO NA OPREMA NOV UVOZ ...


5.200 €
или предлог цена
27 мар 12:24OPEL CORSA 1.2 80 KS 112000 KM UVOZ GERMANY - 10..MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 112000 km NOV UVOZ GERMANY - 2 KLUCEVI SERVISIR...


4.400 €
или предлог цена
27 мар 12:24OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS COSMO 165000KM - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 165000 KM EURO5 ! ! ! - NOV UVOZ GERMANIJ...


6.999 €
или предлог цена
27 мар 12:24OPEL CORSA 1.2 80 KS 137000KM COSMO KOZA - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 137000 KM COSMO KOZA - SERVISNA KNISKA NOVA UNI...


3.500 €
или предлог цена
27 мар 12:24PEUGEOT 207 1.4 90 KS 153000KM UVOZ CH - 08.MT Auto

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 153000 KM UNIKAT NOVA ***** 153000 KM ***** NO...


4.200 €
или предлог цена
27 мар 12:24VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE LED NAVI XENON -12.MT Auto

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC NOV UVOZ SWISS CH - NAJDO...


11.500 €
или предлог цена
27 мар 12:23OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 165000 KM NOVA -13..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 165000 KM EURO5 ! ! ! - KOLATA E BUKVALNO...


7.200 €
или предлог цена
27 мар 12:23AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-LINE KOZA LED NAVI - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS SX S-LINE EDINSTVENA VO MK ! ! ! - 3 KLUCEVI,...


8.999 €
или предлог цена
27 мар 12:23AUDI A3 1.6 TDI SPORTBACK FEJSLIFT 112000KM - 14.MT Auto

AUDI A3 1.6 TDI FEJSLIFT SPORTBACK NOV UVOZ - SERVISIRANA KOMPLET, ...


9.500 €
или предлог цена
27 мар 12:23TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 08..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 6 BRZINI 4X4 UNIKAT NOV **** 146000 KM, 3...


8.500 €
или предлог цена
27 мар 12:23VW GOLF 1.6 TDI 105 KS 135000 KM HIGHLINE NAVI - 11..MT Auto

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks HIGHLINE NAVI PDC - 135000 KM GARANCIJA SERVI...


7.900 €
или предлог цена
27 мар 12:23FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 167000 KM TITANIUM - 10. MT Auto

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS TITANIUM NOV UVOZ ITALY - 167000 KM, NOVI...


5.200 €
или предлог цена
27 мар 12:23FIAT 500 1.2 70 KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08..MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 116000 KM SPORT ABARTH LOOK - 116000 KM ! ! ! EDI...


5.300 €
или предлог цена
27 мар 12:23Страна 4 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам