Кичево
                   
769 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05Промовирано

VW PASSAT 1.9 TDI 2007 GOD UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA HIGHLINE UVEZEN OD SVAJCARIA PLATENI DAVACKI DO REGIST...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 20:36VW TIGUAN 2.0 TDI 2009 GOD

EXTRA SODTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 20:29BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:45Seat Toledo 1.9 Tdi

Seat toledo 1.9 tdi vo odlocna sostojba


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 15:42VW GOLF 4 1.9TDI 131ks

VW GOLF 4 1.9TDI 131ks 2001g Perfectna sostojba Registriran Novi...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 15:02Bmw E36 316i benz/plin

Se prodava BMW 316i E36, 1995god, benzin-plin, plinot e so dizni, ate...


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 14:02Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 13:58Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 12:55se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 12:32fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 12:32CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26SEAT EXEO 2.0 TDI 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA SEAT EXEO 2.0 TDI 103 KW PLATENI SE DAVACKIT...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26MAZDA 1.3 BENZIN NOV UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA NOV UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE DAVACKITE DO REGIS...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK 74KW 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SOSTOJBA OPEL MERIVA SO FULL OPREMA ...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD

CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2023 G...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:25OPEL ASTRA G 1.7 DTI ISUZU 2002 GOD

EXTRA SOSTOJBA SERVISIRANA KOMPLET


2.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.600 €
Кичево

Автомобили

22 мар 10:25Audi a5 coupe 3.0tdi

Se prodava audi a5 3.0tdi sline quatroo kolata e vo dobra sostojba na...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 08:31Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 08:31MAZDA 6 2.2D

MAZDA 6 2.2 D,163 KS 2009 GODINA 198000 KM NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PL...


5.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 22:47FORD FIESTA 1.6 BENZ.

FORD FIESTA 1.6; 120 KS, 2009 GOD. 143000 KM.UVEZENA OD SVAJCARIJA. V...


3.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 22:47AUDI A5 3.0TDI Quattro S-Line CH

🇨🇭AUDI A5 3.0TDI Quattro S-tronic🇨🇭 🇨🇭AUDI A5 3.0TDi Quattro...


14.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 21:00Audi A5 1.8TFSI Coupe

Audi A5 1.8 TFSI Coupe Registrirana 09.2023 +zelen karton Realni 23...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 20:57Opel Astra 1.6H

Se prodavam Opel Astra 1.6H Donesen od CH Registriran so zelenkarto...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

21 мар 20:56Mercedes ML 300 CDI 2011 god - uvezen od CH top sostojba

Prodavam Mercedes ML 300 cdi (noviot motor) 4 matic blue efficiency ...


14.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 18:52VW POLO 1.4i Benzin

VW POPO 1.4i 2004g Perfectna sostojba Reg cela god Ates na foli...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 18:47VW EOS 2.0 TDI

VW EOS 2.0 TDI 2007g CABRIO Perfectna sostojba Registriran So po...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 18:42Honda accord 2.4 type s

Se prodava honda accord 2.4 type s So motor K24A3 Chip ECU Vtec ...


5.777 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 17:32Mercedea 124 250d

Se prodava mercedes 124 250d Redovno servisiran Motor odlicen Pali v...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 17:08Honda Civic 2.2 I-CTDI

Honda Civic 2.2 I-CTDI 2006 motor so lance pominati 230.000km registr...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 17:08Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Кичево

Автомобили

21 мар 16:22Opel vektra c2.2 tng

Samo za ceniteli servis lance zategaci ulje filtri se novi 4 zimski g...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 11:39Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo....


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:09Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


14.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:09Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:07BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 10:03AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 09:38Renault Scenic 2001 1.9 DCI

Oprema --------------------------------------- Elektrika na prozori...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мар 02:32AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 20:26VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH

4MOTION ( 4x4 ) 230.000 km. so servisna kniska full oprema R-LINE ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 20:26Range Rover eden od najubavite vo Mk!Top forma

Rengot e tip top proverka kaj sakate servisiran sega so sve rebrasti ...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 мар 18:29Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам