Кичево
                   
769 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05Промовирано

Bmw x5

Se prodava bmw x5 moze zamena so kola so 7 sedista


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 09:52KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS - EURO 5 - PANO...


10.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.999 €
Кичево

Автомобили

15 мар 08:02Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 07:43Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 05:46Ford fusion 1.4 i benzin

Se prodava ford fusion 1.4 benzin, registriran do14.12.2023 godina, p...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 22:07Mercedes ML63 //AMG 510PS Unikkat !

Mercedesot e uvezen od shvajcaria carinet 12.000€ Registriran 02.2024...


35.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 21:15BMW E60 535D M-PACKET

Kolata e vo perfektna sostojba, mnogu socuvana. Registrirana cela God...


8.799 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 19:55SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 13:02AUDI A5 3.0TDI Quattro S-tronic

🇨🇭AUDI A5 3.0TDi Quattro, S-line🇨🇭 ✅AUDITO E SO 239ks so F1 vo...


14.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.700 €
Кичево

Автомобили

14 мар 09:59Motor 2.0i ALT za A4 B6 2002

Se Prodava Motor od A4 B6 2.0i ALT 96kw 2002 Imam i : -Bombini x4 ...


360 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 23:40TOYOTA AVENSIS 2.0 D

Toyota Avensin 2.0 2006 god. 317000 km Motor i menjach vo dobra sosto...


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 21:09Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 17:38Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 15:29Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR. Barajte na ovoj br....


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 10:11Honda civic 1.4 so plin

Dobra sostojba


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 06:26Opel C20LET

Se e novo komplet krpen preden i zaden trap od vectra a ima cip okolu...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:55Mercedes w124

Kolata se gleda na slikite


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:55Opel vectra 2.0 16v

Prodavam opel vectra 2.0 16v vo super sostojba, pali vozi, registrira...


35.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:44Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 18:38Se prodavat audi a6 3.0 245ks 2011

Audi a6 2011 quatro mnogu dobro socuvana golem servis napraven sit...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 18:38Se prodava Fiat Scudo 1,6 Benzin/Atestiran Plin

Se prodava Fiat Scudo 1.6 Benzin/Atestiran Plin Registrirana Elekt...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 16:28AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 15:37Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 09:55Audi a4 1.8tfsi

Audi a4 b8 1.8tfsi benzin Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana,...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 21:21WV GOLF 1.4 16V

Rezervni delovi za golf IV ceni polovni


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 17:55Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi za citroen ksara karavan mk dok.


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 17:54Mercedes C220 CDI 2001va Extra

Se prodava vo extra sostojba bez dopolnitelen vlog vo nego so novi zi...


2.899 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.100 €
Кичево

Автомобили

11 мар 17:09Lexus IS200

Lexus IS200 benzin/plin 2.0 155ks. Uvezen e od Svajcarija 🇨🇭 vo 201...


3.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

11 мар 16:33BMW X5 3.5 diesel

Dzipot e doneseno vo 2020 god... 266.000 km dzipot e so najvisoka...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 12:52Hyundai Tucson 2.0i E Edittion Full visoka oprema

070512516 070512516 070512516 javi se Uvezan carinet registriran do...


6.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 €
Кичево

Автомобили

10 мар 19:47Rover 214

Se prodava vo ispravna sostojba pali vozi Informacii samo na brojov...


899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 мар 16:23Renault Megane Scenic 1.9 dci

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 03.08.2023 godina. M...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Кичево

Автомобили

10 мар 12:03Se prodava Bmw e46 328i 193ks

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atest...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 мар 10:39Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 Jtdm 150ks 2006 godina Nov set rebrast...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 мар 00:12Alfa 147 1.6ts benzin na delovi

NA DELOVI ALFA 147 1.6ts benzin 105ks se shto vi treba motor extra mo...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Reno Clio 1.2benzin 2006 Na delovi 071804867

se shto vi treba motor menjac odlicni moze proba kolata e vo vozna so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Alfa 159 1.9jtdm 150ks na delovi

se shto vi treba do posleden shtraf,motor menjac turbo odlicni moze s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Vw Passat 2.5tdi 2002 na delovi

Na Delovii Vw Passat 2002 2.5tdi 071804867 Motor menjac turbo odlicn...


555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:09Audi A4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatic Na delovi

Na delovi Audi a4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatik 071804867 17ki ...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:09Hyundai Accent 1.3 so atest plin registrirano

Hyundai Accent 1.3 benzin so atest plin. Ima 86ks ili 64kw. Sega smen...


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Кичево

Автомобили

08 мар 14:20Страна 4 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам