Кичево
                   
772 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:05Промовирано

Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR. Barajte na ovoj br....


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 10:11Mercedes w124

Kolata se gleda na slikite


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:55Se prodavat audi a6 3.0 245ks 2011

Audi a6 2011 quatro mnogu dobro socuvana golem servis napraven sit...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 18:38Se prodava Fiat Scudo 1,6 Benzin/Atestiran Plin

Se prodava Fiat Scudo 1.6 Benzin/Atestiran Plin Registrirana Elekt...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 16:28AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 15:37Audi a4 1.8tfsi

Audi a4 b8 1.8tfsi benzin Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana,...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 21:21WV GOLF 1.4 16V

Rezervni delovi za golf IV ceni polovni


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 17:55Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi za citroen ksara karavan mk dok.


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 17:54Lexus IS200

Lexus IS200 benzin/plin 2.0 155ks. Uvezen e od Svajcarija 🇨🇭 vo 201...


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 16:33BMW X5 3.5 diesel

Dzipot e doneseno vo 2020 god... 266.000 km dzipot e so najvisoka...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 12:52Rover 214

Se prodava vo ispravna sostojba pali vozi Informacii samo na brojov...


899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 мар 16:23Renault Megane Scenic 1.9 dci

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 03.08.2023 godina. M...


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 мар 12:03Se prodava Bmw e46 328i 193ks

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atest...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 мар 10:39Alfa 147 1.6ts benzin na delovi

NA DELOVI ALFA 147 1.6ts benzin 105ks se shto vi treba motor extra mo...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Reno Clio 1.2benzin 2006 Na delovi 071804867

se shto vi treba motor menjac odlicni moze proba kolata e vo vozna so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Alfa 159 1.9jtdm 150ks na delovi

se shto vi treba do posleden shtraf,motor menjac turbo odlicni moze s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Vw Passat 2.5tdi 2002 na delovi

Na Delovii Vw Passat 2002 2.5tdi 071804867 Motor menjac turbo odlicn...


555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:09Audi A4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatic Na delovi

Na delovi Audi a4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatik 071804867 17ki ...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:09Hyundai Accent 1.3 so atest plin registrirano

Hyundai Accent 1.3 benzin so atest plin. Ima 86ks ili 64kw. Sega smen...


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Кичево

Автомобили

08 мар 14:20Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


29.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 08:52Peugeot Partner 1.5HDI Mercedes c200 cdi 2002 MOZI ZAMENA

Pezo partner 2007g red do 07.2023 2500e Mercedes c200 2002 reg do 07...


2.599 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 08:24Seat Ibiza 1.4 benzin / povolno

Se prodava Seat Ibiza 1.4 1999 god, benzin, makedonski tablici, predn...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 00:25Mercedes S126 W126

Za povekje info na telefon 070727790


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мар 20:34Mercedes w124 124 3.0 DIZEL

Vo odlichna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мар 20:34Mercedes W116 3.0 dizel Avtomatik 1975

Vo odlichna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мар 20:34Mercedes 190E BENZIN/PLIN ATEST

Kolata e 1990 godina Atestiran plin 2000 kubici benzin Vo odlichn...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мар 20:34Audi A6 Quattro 30

KONTAKT TEL 078402545 moze i zamena prednost golf5, seat leon POSE...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мар 14:59BMW E61 525d

Bmw e super ocuvano bez nikakva maana, start -stop engine na nego i...


6.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Кичево

Автомобили

07 мар 09:41Opel Corsa 1.4i Extra cena itnoo

registrirana do 12 mesec napravena golem servis ( ulje site filtri ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 18:02Opel astra 1.7cdi 2004 Extra cena itno

Se prodava Opel Astra 1.7cdti 2004 godina -kolata e registrirana do ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 17:57Novi alternatori

Novi alternatori


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 17:13Audi A4 Quattro (4x4)

Audi A4 4x4 2.5tdi 2002 6 brzini 180 ks 2.5 tdi Reg 7/2023 Karoserisk...


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 мар 21:02Polovni delovi za mercedes e 200 cdi w210

Polovni delovi za mercedes e 200 cdi w210 i mercedes w202


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 мар 18:50Ekstra Mercedes E 200

Posebno ocuvan


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 мар 16:27Ekstra Toyota Corrolla 1.4 D4D

1.4 D4D


15.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 мар 16:24Audi TT 1.8t ates plin tiptop

Registrirno do 7 mesec avgustt Plin atestiran


2.700 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

04 мар 08:17VW Passat B7 2.0 TDI 2014 Blumotion

~~Za poveke info Kontakt 071378433~~ VW Passat 2.0 Diesel •4 Moti...


11.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 мар 00:58Polovni branici za audi a5 2012 g i a4 2012

Polovni branici za audi a5 2012 i audi a4 2012


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мар 23:09Rover 400 1.4i 1998 god / S-Auto Kicevo

Se prodava Rover 400, 1.4i benzin 1998 god, vo vozna sostojba, el.na ...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мар 22:11ALFA ROMEO BRERA 2.2 JTS

Se prodava Alfa Romeo Brera 2.2 JTS , 2009 godina.Vo perfektna moment...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мар 13:00Страна 5 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам