Струга
                   
582 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:39Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 мар 10:11Промовирано

Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


71 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 18:15UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 14:26SUBARU Forester 2.0D SWISS

- Subaru Forester 2.0 Boxer Diesel - Swiss edition 🇨🇭, so full opre...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 14:10VW PASAT 1.9 TDI DPF 77 KW 2008

VW PASAT 1.9 TDI DPF 77 KW 2008 KOLLATA E UVEZENO OD GERMANIA PRE...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 14:06  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA 1.0i REGISTRIRANA

opel corsa 1.0i redizajn reg cela god. top koliche extra cena tel....


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 14:05GOLF 1.9 6 BRZINI 4x4 CH

🇨🇭🇨🇭Uvezen Od CH 🇨🇭🇨🇭 1.9 TDI 77 KW 4 Motion (4x4) 2009/...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi PAJERO

Se prodava Pajero 1999 God. 185000km pominati Registracija do 01.2...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Golf 6 2.0tdi god 2010 reg moze zamena

Golf 6 2.0tdi god 2010/9 Registriran novi gumi servis dve kluci vo to...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 12:55Range Rover Sport 3.0D Face Lift God 2011 Moze zamena CH

Range Rover Sport 3.0D god 2011/10 Registriran cela godina novi gumi ...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 12:55Bmw 740 Xd M

Bmw 740 Xd M 2017/6 vo perfektna sostojba registrirana novi gumi Mich...


66 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 12:34Dzip Audi Q7 3.0tdi quattro 4x4

Audi Q7 3.0tdi Morot menjac vo dobra sostojba. 315000km. Karoseris...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 12:01Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:39Sharan 2.0

Sharan 2.0 uvezen od 🇨🇭 7 sedista vrati na dugme senzori kuka na d...


12.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:38Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba

Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba kolata se prodava ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:19Fiat Stilo

Se prodava stilo registrirano cela godina i smeneti site potrosni del...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 22:54Passat 1.8 benzin

Vo dobra sostojba.


18 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:56audi a5 sportback

br za kontakt 070364820


17.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:48Bmw 418 d Gran Cupe Moze zamena

Bmw 418d Gran Cupe God.2015 Reg.08.2023 zelen karton Servisirana...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:34Dzip Hummer H3 3.7 OFF ROAD 4x4

Vo top sostojba. Uvezen od Svajcarija. Kontakt 975 600 905 Viber w...


32.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:34FORD C-MAX 2.0 DIESEL 2012

FORD C-MAX TITANIUM > Опрема: - Клима - Навигација - Автоматски п...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.800 €
Струга

Автомобили

Вчера 20:14RENAULT MEGANE 1.5 DCI 105HP

1.5 DCI 105 konja 6 brzini registriran servisiran alu felni zimski gu...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:13Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana cele godina do 9 dekemvri ...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:24GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba realni kilometri proverka kade sakate kako n...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:28VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:39Mitsubishi Pajero 2.6

Vo odlicna sostojba mnogu zacuvano karoseriski. Nema trulo nikade. Pl...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:51Nissan Almera

Se pridava voziloto servisirano nerigistrirano so odjaveni tablici in...


600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:45Hundai getz 1.1 za delovi

Prodavam delovi za hundai getz 1.1.2005g so 91.000km


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:16Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Prodavam delovi za opel corsa 1.0. 1999g zacuvana karoseriski ...


300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:16Bmw 730d 06 redizajn zamena

Bmw 730d redizajn 2006godina 170kv + CIPOVANO SO 280.000KM ORIGINAL...


7.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.200 €
Струга

Автомобили

Вчера 07:14Opel zafira 2002 benzin Moze zamena

Opel zafira 2002godina.2.2 benzin registriran a do 02 2024 godina dob...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:14Golf 5. 1.9 tdi

Se prodava golf 5. 1.9tdi 77 kv 105 2004godin registriran do 09 2023...


4.250 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:14MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 06:59HONDA CIVIC 2008 2.2 Ctdi

070236008


6 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 02:44Mercedes vito 110 cdi

. SE PRODAVA KOMBETO MEHANICKI VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC RA...


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 00:09Mercedes a 180

.SE PRODAVA KOLATA VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA MEHANICKI SVEJE OK KAROSER...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 00:04Bmw X6 3.0D Xdrive Paket 2016 SportPaket

Bmw X6 3.0D Xdrive 2016 Ⓜ️Paket So Full Oprema VakumNa Vrati 360*Kame...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
58.000 €
Струга

Автомобили

26 мар 20:54Bmw 418D GrandCoupe 2016 Facelift CH

Bmw 418D 2016 GrandCoupe So Full Oprema Uvoz Ot CH🇨🇭🇨🇭Reg+Zelen N...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
23.000 €
Струга

Автомобили

26 мар 20:54Porsche Cayenne 3.0Disel Facelift 176Kw Unikat

Porsche Cayenne 3.0Disel 2010 Facelift Top sostojba Uvoz Ot CH Moze i...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 €
Струга

Автомобили

26 мар 20:53Audi S5 4.2Benzin V8T Quattro Sline 105.000Km

Audi S5 4.2Benzin 2009 Godina Coupe 105.000Km So Full Oprema 353Ps No...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Струга

Автомобили

26 мар 20:53Mercede E clas 220 full oprema…

Voziloto e vo perfektna sostojba Poseduva maksimallna oprema Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 мар 19:18Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам