Струга
                   
575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Doblo 112 000 km 2011 god

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Voziloto e vo odlicna sos...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

16 фев 15:58Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 07:33Промовирано

ODLICNA OPEL ASTRA H

Kolata e navremeno servisirana. Kolata e vo odlicna sostojba Poveke ...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 17:16Vw touran 2.0 tdi

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi vo perfektna sostojba kako nova. Pl...


7.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 14:41Vw golf 2.0 tdi

Se prodava golf 6 2.0 tdi 2010 tdi 140 vo mnogu dobra sostojba.


7.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 14:41Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 11:18UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 11:11Се продава Renault Megane 1.5dci

Се продава Renault Megane 1.5dci регистрирано цела година. Колата е ч...


2.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 10:07MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Струга

Автомобили

23 мар 05:43MERCEDES C 220 CDI 1998

MERCEDES C 220 CDI 1998 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA MOZIT I ZAMENA Re...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Струга

Автомобили

22 мар 23:44Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana cele godina do 9 dekemvri ...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 22:01Audi A5 2.0 Tdi 177 PS FACELIFT 2013 S LINE

Audi A5 2.0 TDI FACELIFT S LINE Registriran so Z Karton Servisira...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:53TOURAN 2.0 TDI REDIZAIN

Touran 2.0TDI REDIZAIN GODINA 2007 Registriran do 03-03-2024 Servi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:46Golf 5 1.9TDI 77 KW 6 Berzina 2007

Golf 5 1.9 TDI 6 Berzina 77kw Godina 2007 sobraqaina Registriran i...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:45Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT GODINA 2014/13 Registriran so Zelekarto...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:45Mercedes S KLASS 350d AMG BLUETEC

Mercedes S 350d BLUETEC AMG Registriran so Z Karton 2 Kluqi Key Les...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:45Audi A7 3.0 TDI Godina 2012

Audi A7 3.0 tdi Godina 2011 Registriran so Z Klarton Servisiran n...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:45Golf 6

. SE PRODAVA GOLF 1600 CM 77 KV ODLICEN ZA POCETNICI 120 000 KM SO GA...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:09Mercedes ML 280 ODLICEN

.SE PRODAVA MERCEDESOT VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KUPLUNG KOC...


10.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:09Golf 5

. SE PRODAVA GOLF 2000 CM 245000 KM 100 KV SAMO PRED DEN DVA PROMEN...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:09Chevrolet kalos. Super za pocetnici

. KOLATA SE PRODAVA REGISTRIRANA SAMO PRED NEKOLKU DENA MEHANICKI VO ...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:09Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


8.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:03AUDI A6 2.7

Се продава Ауди А6 2.7, автоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 16:54Audi a3 2.0 tdi 2007 s line

Servisirano Registrirano 4 novi gumi Nov akumulator Smenet set re...


6.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 16:35Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 15:29Volvo S80 AWD Executive

Executive oprema, AWD prv sopstvenik. 4 letni Michelin gumi so bandas...


14.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 11:01Mercede E clas 220 full oprema…

Voziloto e vo perfektna sostojba Poseduva maksimallna oprema Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 10:19audi a5 sportback

br za kontakt 070364820


17.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 08:39Opel zafira 2002 benzin Moze zamena

Opel zafira 2002godina.2.2 benzin registriran a do 02 2024 godina dob...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 21:28Bmw 730d 06 redizajn zamena

Bmw 730d redizajn 2006godina 170kv + CIPOVANO SO 280.000KM ORIGINAL...


7.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.200 €
Струга

Автомобили

21 мар 20:04JAGUAR XJ6 1972 4.2 Benzin

*****OLDTIMER***** JAGUAR XJ6 god.1972 4.2 Benzin Voziloto e so sv...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 19:50HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

Honda Accord 2.2 i-dtec(noviot tip motor)110kw dizel, proizvodstvo 2...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.999 €
Струга

Автомобили

21 мар 17:43GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 15:01Kombe

Chrysler grand voyager 2.5td Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 12:19Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 09:11Renault megane cc prestige 1.9 dci kabriolet

Tempomat klimaktronik platena carina i site davacki do registracija m...


4.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 09:11Prodavam AUDI Q7 facelift 2008

Prodavam AUDI Q7 facelift 2008 so noviot 6 brzinski menjac. Pominati ...


11.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20BMW 530D

Prodavam BMW -530D -160kw/218ks -2006 god. -avtomatik -reg. I ze...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Струга

Автомобили

20 мар 20:28Alfa Romeo Mito 1.6 Jtdm, uvezena od Svajcarija CH

Alfa Romeo Mito so full oprema. Kolata e vo extra tehnicka sostojba, ...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 14:13BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E KAKO NOVA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 10:46Страна 2 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам