Струга
                   
579 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 мар 10:11Промовирано

VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:11Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Opel corsa

Opel corsa 1.2 Benzin 2005/4g Registrirana Servisirana Vo p...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 мар 13:00BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 21:39VW Jetta 2.0 TDI

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 103kw na top sostojba Info na 070-316-536


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 18:50VW Jetta 2.0TDI 110kw

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 110kw kolata e na top sostojba registrirana...


14.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 18:50VW Golf VI 1.6 TDI DSG

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 77kw kolata e ma top sostojba i mnogu zacuvan...


9.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 18:50GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 13:25Opel astra 1.4 benzin

Se prodava opel astra 1.4 benzin 2006 godina, kupena e vo Mkd so orgi...


2.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 12:40Honda civic 2.2 ctdi 2008

Top


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 03:23Mercedes c220cdi 2001god

Kolata e vo odlicna sostojba moze zamena mob 076767422


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 21:22Porsche Cayenne 3.0 Diesel FULL OPREMA

Porsche Cayenne 3.0 Diesel FULL OPREMA NOVI GUMI SERVIS FULL REGI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 20:37Dacia Dokker 1.2

Kolata e uvezen od Austria pred 9 meseci..mozit zamena so kola


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 20:13ODLICNA OPEL ASTRA H

Kolata e navremeno servisirana. Kolata e vo odlicna sostojba Poveke ...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 17:16Vw touran 2.0 tdi

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi vo perfektna sostojba kako nova. Pl...


7.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 14:41Vw golf 2.0 tdi

Se prodava golf 6 2.0 tdi 2010 tdi 140 vo mnogu dobra sostojba.


7.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 14:41Се продава Renault Megane 1.5dci

Се продава Renault Megane 1.5dci регистрирано цела година. Колата е ч...


2.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 10:07MERCEDES C 220 CDI 1998

MERCEDES C 220 CDI 1998 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA MOZIT I ZAMENA Re...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Струга

Автомобили

22 мар 23:44Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT GODINA 2014/13 Registriran so Zelekarto...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:45Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


8.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:03AUDI A6 2.7

Се продава Ауди А6 2.7, автоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 16:54Audi a3 2.0 tdi 2007 s line

Servisirano Registrirano 4 novi gumi Nov akumulator Smenet set re...


6.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 16:35Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 15:29GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 15:01Kombe

Chrysler grand voyager 2.5td Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 12:19Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 09:11Renault megane cc prestige 1.9 dci kabriolet

Tempomat klimaktronik platena carina i site davacki do registracija m...


4.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 09:11Prodavam AUDI Q7 facelift 2008

Prodavam AUDI Q7 facelift 2008 so noviot 6 brzinski menjac. Pominati ...


11.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 08:20BMW 530D

Prodavam BMW -530D -160kw/218ks -2006 god. -avtomatik -reg. I ze...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Струга

Автомобили

20 мар 20:28Alfa Romeo Mito 1.6 Jtdm, uvezena od Svajcarija CH

Alfa Romeo Mito so full oprema. Kolata e vo extra tehnicka sostojba, ...


5.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 14:13Mercedes E 220T CDI

Podetalni informacii za Oglasot moze da dobiete na brojot: 070 212 ...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 09:51Mercedes c200

C200, 2.2 90kw 122 ps


4.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 15:20GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 14:39BMW X3

BMW X3 2.0d se prodava bmw x3 extra socuvan top sostojba full oprema...


7.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 12:57Audi A5 FACELIFT 2.0 TDI SLINE

Audi A5 2.0 tdi REDIZAIN SLINE GODINA 2013/12 Registriran so Z Kar...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 00:20BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 13:05GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran cela oprema...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 21:07VW TIGUAN 2.O TDI 4 MOTION DSG 2012/2013 Cena 15000 evra

sedum stepen avtomatski tiptronik menuvac, dvozonska klimatronik,grea...


15.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 19:17Mazda 6 2.0 108kw

Se prodava Mazda 6 2.0 108 kw 2006 godina vo odlicna sostojba. Prv ga...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Струга

Автомобили

17 мар 08:52Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Страна 3 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам