239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija 100%. Fingerpri...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 16:14  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka isto kako nov kompletno ispr...


21.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 МКД
Денес 16:11  НОВ ОГЛАС

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka isto kako nov. Mnogu...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 15:29  НОВ ОГЛАС

Honor X8 so 6gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X8 so 6gb ram i 128gb memorija full pack bez grepka isto kako n...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Денес 15:24  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov raboti na site mrezi kom...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Денес 14:09  НОВ ОГЛАС

Huawei P40 Lite 6gb ram 128gb malku puknat ispraven

Huawei P40 Lite 6gb ram 128gb malku puknat ispraven raboti bez nikako...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 14:06  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi Note 11

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

IPHONE 7

Iphone 7 koristen,ispraven.Bez zamena samo za prodazba. KONTAKT :071...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:33  НОВ ОГЛАС

iPhone 7 32GB

iPhone 7 32GB со пукнато стакло на оригинален екран, оригинална батер...


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:58  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:42Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 07:10SAMSUNG GALAXY A7 2018 NOV SKORO IC NE KORISTEN

Telefonot e skros nov ne e koristen voopsto ima i futrola i zastitno ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 14:27SAMSUNG GALAXY J3 2017 16 GB

Telefonot e kako nov bez tragi na koristenje bez nikakvi servisiranja...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:27Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka

Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka isto kako nov kompletno ispraven...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
Вчера 11:56Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov

Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov mnogu socuvan komp...


780 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
800 €
Вчера 11:53Xiaomi 12 5G so 8gb ram i 256gb memorija full pack

Xiaomi 12 5G so 8gb ram i 256gb memorija full pack bez nitu edna grep...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
Вчера 11:50Iphone 13 128 gb

Se prodava Iphone 13 128gb kupen od t-mobile so se orginal na nego i...


7 €
или предлог цена
18 мар 21:50S3 kako nov

S3 kako nov


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
18 мар 18:29Motorola E40 nov od t mobile 16.03.2023 so 24m garancija

Motorola E40 so 4gb ram i 64gb memorija nov, zemen od t mobile na 16....


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
18 мар 18:14iPhone 12 pro 256 gb kako nov

iPhone 12 pro kako nov 256 gb 500 evra fixna cena za zamena 600


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
18 мар 16:46XIAOMI MI A3

Telefonot e zacuvan potpolno ispraven nikogas ne e servisiran. Sekoga...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
18 мар 14:29A1 Alpha 20

raboti na site mrezi - polnac


70 €
или предлог цена
18 мар 11:52Xiaomi Mi 11 Lite 5G

5G 6+2 Ram - 128 memorija kompletno pakuvanje kako nov raboti na...


170 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
12.000 €
18 мар 11:39iPhone 8

kako nov kompletno pakuvanje battery health 100% 140€


140 €
или предлог цена
18 мар 11:39Motorola One Macro

raboti na site mrezi


90 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.500 €
18 мар 11:39iPhone 11 Pro MAX

kompletno pakuvanje celosno ispraven (ne e servisiran) 87% battery ...


450 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
28.000 €
18 мар 11:39iPhone 12

socuvan !!! se ispravno .. neservisiran battery health 90% sleduva...


460 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
28.000 €
18 мар 11:39Apple iPhone 11 Pro Max 256gb bez grepka

Apple iPhone 11 Pro Max 256gb bez grepka se originalno na nego se fun...


440 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
450 €
18 мар 11:30Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija nov nekoristen

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija nov nekoristen so dve godini ga...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
18 мар 11:26iPhone 13 128

iPhone 13 128Gb telefonot e nov raboti na site karti donesen od ch 10...


620 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
650 €
17 мар 19:00iPhone X

Bez grepka 100% baterija sleduva polnac i maska071-371-037


200 €
или предлог цена
17 мар 18:19Iphone 14 pro

Se prodava iphone 14 pro crn full pack od swis ima garancija 1 mesec...


970 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.000 €
17 мар 13:12Iphone 12 pro

Se prodava iphone 12 pro 128 gb vo prefektna sostojba baterija heal...


520 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
540 €
17 мар 13:12Samsung A12 i A21s

Telefonite se kako novi,full pakovanje ne pagjani ne otvarani,celo vr...


11.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:10Apple iPhone 8 kako nov

Iphone 8 64 giga, full pakuvanje, zacuvan kako nov. Telefonot ima apl...


7.000 МКД
или предлог цена
17 мар 11:04Realme C35, nov

Nov, garancija 24 meseci.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
16 мар 13:49iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
16 мар 13:24iPhone 14 Pro Max 128GB, nov

Nov, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.350 €
16 мар 13:21Samsung s22 Ultra 12/256 T-Mobile MK

Go imam kupeno od TMobile od MK seushte pod nivna garancija. Bukvaln...


799 €
или предлог цена
16 мар 11:26iPhone 6s Plus 128 Gb Kako nov

Se prodava iPhone 6S Plus 128gb raboti na site karti,telefonot e bez ...


5.500 МКД
или предлог цена
16 мар 10:04Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам