252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S20 Plus

BLACK - Vo odlicna sostojba, sledi so polnac - 300 evra. BLACK - K...


320 €
или предлог цена
03 мар 13:37Samsung Galaxy S20 Ultra

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
03 мар 13:37Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


430 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
440 €
03 мар 13:37Samsung Galaxy S21 256GB 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


430 €
или предлог цена
03 мар 13:37Samsung Galaxy S21 Plus 5G

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


480 €
или предлог цена
03 мар 13:36Xiaomi Redmi 9AT

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


70 €
или предлог цена
03 мар 13:36Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


140 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150 €
03 мар 13:36Xiaomi Redmi Note 10S

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 5 meseci.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
03 мар 13:36Xiaomi Mi 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
03 мар 13:34Телефон во ОДЛИЧНА состојба но задниот дел е скршен

Телефонот работи нема проблем освен што задниот дел е скршен, но е су...


2.000 МКД
или предлог цена
02 мар 13:28Samsung A22 4/64

Se prodava Samsung A22 4/64-raboti na site karti socuvan se orginal n...


7.500 МКД
или предлог цена
26 фев 12:43iPhone 8, Black 64GB

Се продава iPhone 8, црна боја, 64GB, во одлична состојба, не сервиси...


8.000 МКД
или предлог цена
24 фев 18:24Samsung A41

Tel.e bez grepka so polnac


6.500 МКД
или предлог цена
17 фев 10:11iPhone xr

iPhone xr


250 €
или предлог цена
16 фев 18:22iPhone 7 32 Gb-Neverlock

iPhone 7 32gb-Raboti na site karti celosno ispraven socuvan,sleduva s...


5.500 МКД
или предлог цена
16 фев 00:54iPhone 13 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


880 €
или предлог цена
15 фев 11:29Honor 50 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 20 meseci. PRO...


240 €
или предлог цена
15 фев 11:25Се продава Huawei P smart Z 2021

Се продава Huawei P smart Z телефонот е со скршено стакло функционира...


3.000 МКД
или предлог цена
10 фев 17:41iPhone 14 Pro 128GB, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


1.250 €
или предлог цена
10 фев 12:13Xiaomi mi 10t lite 5G nov

Se prodava nov xiaomi mi 10T lite 5G Telefonot e bez nitu edna grepk...


11.000 МКД
или предлог цена
10 фев 08:11iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


630 €
или предлог цена
07 фев 14:15iPhone 13 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


700 €
или предлог цена
07 фев 14:15iPhone XS 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
06 фев 17:43SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
06 фев 05:57iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
02 фев 15:03iPhone XS Max 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


300 €
или предлог цена
02 фев 15:03iPhone 11 64GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


380 €
или предлог цена
02 фев 15:02iPhone 11 128GB

Koristen 1 mesec, sledi so polnac i garancija 11 meseci. PRODADEN ...


430 €
или предлог цена
02 фев 15:02iPhone 12 Pro Max 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


700 €
или предлог цена
02 фев 15:01Huawei Nova 9 SE

Kako nov, sledi so polnac i garancija 21 mesec. PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
02 фев 14:59Huawei P40 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
02 фев 14:59Samsung Galaxy A23 5G

Kako nov, koristen 1 nedela, sledi vo originalno pakuvanje i garancij...


180 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A50

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


100 €
или предлог цена
02 фев 14:58Samsung Galaxy A53 5G, nov

Novi, garancija 24 meseci. Orange & White ... PRODADENI ...


320 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung Galaxy A70

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


120 €
или предлог цена
02 фев 14:56Samsung Galaxy A72

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


230 €
или предлог цена
02 фев 14:55Samsung Galaxy S21 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 2 meseci. PROD...


400 €
или предлог цена
02 фев 14:53Samsung S9Plus

Tel.e zacuvan bez mana


7.500 МКД
или предлог цена
20 јан 16:25Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
20 јан 09:23iPhone 8 Plus 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


180 €
или предлог цена
16 јан 12:52Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам