250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S21 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 2 meseci. PROD...


400 €
или предлог цена
02 фев 14:53Samsung S9Plus

Tel.e zacuvan bez mana


7.500 МКД
или предлог цена
20 јан 16:25Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


280 €
или предлог цена
20 јан 09:23iPhone 8 Plus 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


180 €
или предлог цена
16 јан 12:52Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci. PRO...


230 €
или предлог цена
16 јан 12:49Nov Samsung A13 neotpakuvan od Telekom

Se prodava nov neotpakovan Samsung A13 od Telekom


8.500 МКД
или предлог цена
14 јан 10:56Samsung S20 FE

Se prodava Samsung S20 FE, telefonot e full pack, top sostojba, zacuv...


250 €
или предлог цена
07 јан 15:56iPhone 11 Pro Max 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


500 €
или предлог цена
06 јан 12:06iPhone 12 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


580 €
или предлог цена
04 јан 14:55iPhone 14 128GB, nov

Nov, neaktiviran, garancija 12 meseci. PRODADEN ...


900 €
или предлог цена
04 јан 14:54Samsung Galaxy A41

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
04 јан 14:49Samsung Galaxy A52s 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija meseci. PRODAD...


220 €
или предлог цена
04 јан 14:49Samsung Galaxy S22 5G, nov

Nov, neotpakuvan. PRODADEN ...


650 €
или предлог цена
04 јан 14:43Samsung Galaxy S22 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 meseci. PRO...


650 €
или предлог цена
04 јан 14:41Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 6 meseci. PROD...


300 €
или предлог цена
04 јан 14:39Prodavam Huawei p30 pro

Продавам Huawei P30pro ,во одлична состојба, користен само за сликање...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 13:00Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Kako nov, sledi so polnac.


180 €
или предлог цена
27 дек 14:14Samsung Galaxy A13, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci. PRODADEN ...


150 €
или предлог цена
15 дек 15:12Samsung Galaxy A23 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.+ PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
06 дек 15:06iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 3 meseci. PROD...


720 €
или предлог цена
05 дек 11:40Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
05 дек 11:27Samsung Galaxy S20 FE

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN...


260 €
или предлог цена
05 дек 11:27Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mesec. PROD...


500 €
или предлог цена
28 ное 15:27Nokia 6300 super socuvan ispraven

Nokia 6300 super socuvan ispraven raboti na telekom. Cena 1200den


1.200 МКД
или предлог цена
24 ное 16:27Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
20 ное 22:16Samsung Galaxy S9 Plus

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


160 €
или предлог цена
19 ное 21:12Nokia 3310

Ne raboti za delovi


999 МКД
или предлог цена
05 ное 20:48Samsung A52

Socuvan kako nov komplet so kutija i garancija od T-mobile


11.500 МКД
или предлог цена
05 ное 11:40Samsung Galaxy A22 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 20 mes...


140 €
или предлог цена
01 ное 13:30Iphone Xs Max

Se prodava iphone Xs Max ✅64GB ✅4GB Ram ✅88%BatteryHealth ✅BezGr...


1 МКД
или предлог цена
29 окт 23:29Lumia 535 1/8GB

Lumia 535 отклучена на сите мрежи 1GB RAM 8GB меморија 1000ден


1.000 МКД
или предлог цена
21 окт 20:04Baram za delovi wiko lenny

Mi treba plocata


1 МКД
или предлог цена
18 окт 22:42Huawei P30 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


250 €
или предлог цена
03 окт 13:11Sony Xperia android ispraven

Sony Xperia android ispraven raboti na site mrezi. Cena 1000den


1.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:50Samsung s9+

Telefonot e dobro ocuvan,160eu bez zameni 078279268


160 €
или предлог цена
19 сеп 13:18Iphone 6s 128gb ko nov 1 mesec koristen

Iphone 6s silver128gb eden mesec koristen ko nov bes 1 tocka so kutia...


120 €
или предлог цена
17 авг 00:17iphone 7 so 128 gb ot ch

iphone 7 so 128 gb ot shvajcarija


100 €
или предлог цена
17 авг 00:17Zopo p35

Srsen tac pola faca pola ne


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Gigaset

Ekranot sam raboti si uklucuva amplikacii


600 МКД
или предлог цена
01 авг 21:36Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500

Display комплет со Touch Display flat Батерија Рамка и заден капак Sp...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 23:03Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам