Гевгелија
                           
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 07:15Se izdava stan

Se izdava stan vo gevgelija za povekje informacii javete se na ******...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 06:15  НОВ ОГЛАС

Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo gradba na prv kat. Gevgelija


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 00:09Се издава еднособен стан

Се издава на подолг период наместен еднособен стан во непосредна близ...


8.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 18:31  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov namesten stan

sloboden od 21.03. kontakt 070543705


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 10:54Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 10:08Се продава стан

Се продава наместен стан на прекрасна локација до училиштето Владо Ка...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мар 21:27Se izdava polunamesten stan

Stanot se naoga vo strumickata zgrada nad picerija Uno so celosno opr...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мар 15:34Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

21 мар 14:27se izdava stan

se izdava namesten stan na ul. Goce Delcev44 do gradinkata


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 мар 19:14Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava kompletno namesten stan so povrsina od 77 m2 na 3-ti kat vo...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 мар 18:59STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 мар 09:28Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 мар 21:08Се продава наместен стан од 76м2

Се продава стан во новоградба од 76м2 на југоисточна страна со непреч...


72.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 мар 11:26Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија

Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија, на ул. Св. Клим...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 мар 15:27Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мар 19:28Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мар 11:14Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava stan vo G...


25.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мар 17:28Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 мар 21:39Издавам наместен стан во Гевгелија

Се издава наместан стан на приземје со две спални, днева, кујна трпе...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 мар 23:40Stan vo Gevgelija

Se izdava stan na prizemje na ul. Marsal Tito 39. Kontakt: Ljubica ...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 мар 15:16Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo bliz...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

10 мар 00:11Prodazba na novi stanovi vo Gevgelija

Prodazba na novi 40 stanovi vo Gevgelija kaj poranesna kasarna so pov...


830 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 мар 13:35Stan vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan kaj idila na prvi kat vo dobra...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

07 мар 21:37Se prodava stan na plostad Gevgelija

Se prodava stan na samiot plostad vo Gevgelija, vo zgradata sproti sl...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 мар 22:29Се издава стан за домување или канцеларија

Краток престој Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гев...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 мар 12:03Se izdava garsonjera

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 мар 18:50Се продава стан

Се продава стан со површина од 66м2 плус 15м2 подрум во зградата спро...


40.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 фев 13:00Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 фев 09:02Se izdava stan

Nov trisoben stan kompletno opremen, sopstveno parno, klima, videofon...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 фев 20:38Se izdava stan

Se izdava prazen nenamesten stan na Bul. Gevgelija (kaj Ruse Komerc)....


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 фев 17:48Нов, наместен стан кај пазарот

Продавам нов, наместен стан кај новиот пазар. Зградата е пуштена во ...


58.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 фев 14:27Стан во центарот на градот

Се издава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гра...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 фев 18:19Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 18:12Се изнајмув стан за живеење или деловни простории

Во центарот на градот се издава стан под закуп за живеење или деловн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:58Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден з...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:47Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:40Se prodava stanbeno /deloven objekt

Kontakt 078 306 907


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 10:11Prodavam trosoben stan vo Gevgelija so vgradena sauna

Prodavam luksuzen trosoben stan vo Gevgelija vo odlicna sostojba na 1...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 фев 20:20Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам