Гевгелија
                           
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodazba na novi stanovi vo Gevgelija

Prodazba na novi 40 stanovi vo Gevgelija kaj poranesna kasarna so pov...


830 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 мар 13:35Промовирано

Наместен стан во нова зграда кај пазарот

СЛОБОДЕН ОД 1 ФЕВРУАРИ 2023 Издавам стан во нова зграда кај пазаро...


280 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:35Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so mebel. kujna, ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 јан 08:58garsonjera komplet opremena

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 14:44Se izdava Stan 70m2 celosno opremen

Trosoben stan sloboden od 01.02.2023 Celosno opremen so nov mebel ,...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 14:33Se izdavaat stanovi vo centarot na Gevgelija

Se izdava stan vo Gevgelija


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 јан 15:31Se iznajmuva dvosoben stan vo centarot do Hotel Apolonia

Renoviran namesten dvosoben stan na visoko prizemje. Neodamna instali...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

14 јан 05:27Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti Vodnata zaednica,...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јан 13:18Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti Vodnata zaednica....


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јан 12:56Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија

Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија, на ул. Св. Клим...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јан 17:47Se izdava stan vo Gordinija

Stanot nikogas ne e vselen odgovara za kancelarii istiot moze da se p...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 јан 13:00Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo gradba na prv kat. Gevgelija


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 дек 01:18Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 дек 02:12Продажба на апартмани Гевгелија

*** ЕКСТРА ЦЕНА 680€ за метар квадратен *** Контакт Број: 075/343-10...


680 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

14 дек 13:45Се издава стан во Гевгелија

Се издава стан во Гевгелија. Локација: до градската болница. Улица „...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 дек 13:00Се издава нов наместен стан 70 м2

Се издава нов наместен стан од 70 м2 со трпезарија и кујна, дневна со...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 дек 15:18Se izdrava apartman za kratok prestoj

Mihaela apartmani,izdava apartman za kratok i dolg prestoj. Kapacit...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 дек 11:03Se izdava namesten stan

Se izdava celosno namesten stan. Stanot se naoga vo nova zgrada do n...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 дек 08:46se izdava 120m2 centar Gevgelija

centar se izdava namesten so parking mesto pozadi don andon


22.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

14 ное 22:35Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 окт 13:00Се изнајмува стан од 55м2

Се изнајмува опремен двособен стан од 55м2, на 3 кат, лоциран во Цент...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 окт 14:49se izdava mal stan

Se izdava mal stan so edna spalna soba za samec ili par .


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 сеп 13:00Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 авг 10:51Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 авг 10:46Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarov na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 авг 10:29Kupuvam Stan ili Kukja vo Gevgelija

Kupuuva stan ili kukja vo Gevgelija, ponudi samo na Viber ili Telefon...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 авг 16:38Se izdava namesten stan vo Gevgelija vo Strumickata zgrada

Stanot e nov, kompletno namesten i so odlicna lokacija vednas do pice...


11.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 авг 19:33Се продава нов стан

Се продава нов стан во Гевгелија од 67м2, вселив веднаш. Повеќе инфор...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јул 13:00Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 јул 16:38Нов Трособен Стан - 76м²

🔑 Нов трособен стан - Стан тип - 6 (76м²) Станот располага со дн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јул 18:23Стан 50м2 + подрум 7м2 / Реновиран

Се продавва реновиран и наместен стан -50квадрати + подрум чист од 7к...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 мај 23:04Se izdava stan

Se izdava stan 84 kvadrata.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мај 19:30Se prodava stan

Se prodava stan od 58 m2 so podrum od 6 m2 na ulica Sava Mihajlov 6-3...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 20:53Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan vo Gevgelija vo blizina na Nov...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 апр 16:45Novi stanovi vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi sta...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 фев 08:02Стан од 60м2

Се продава стан на приземје 60м2, на ул.Коле Неделковски број 16 во Г...


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 фев 13:28Se prodava Stan vo blizina na Delikates

Se prodava stan vo blizina na butik delikates, ne e namesten, moze da...


14.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 јан 09:41Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


240 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 дек 10:49Се издава стан на Булевар Гевгелија

Се издва стан на приземје, јужна ориентација, погоден за семејство ил...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 окт 18:12SE IZDAVA

Se izdava kolmpletno opremen stan : masina sa alista , masina za sado...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 сеп 19:51Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Gevgelija , stanot i...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 сеп 21:32Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам