239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY

LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY EDEN KORISNIK NABAVEN VO SETEK MKD POD PI...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:10



ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION UPOTREBUVAN EDNA NEDELA EDEN K...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:10



Laptop Lenovo T500

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan ispraven i instaliran so linux i w...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:50



Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP

Prodavam Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP so orginalen polnac. I...


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:07



Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:00



OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:14



Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мај 11:39



GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 18:13



Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 15:03



Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 11:15



LENOVO IdeaPad 3 15ITL6

Se Prodava nov Lap Top Lenovo so 2 godini garancija. LENOVO IdeaPad ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 08:43



Laptop Thinkpad

Prodavam dobro socuvan T-430 laptop so win 11. Pogoden za sekakva na...


9.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:53



Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:53



Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:19



Se prodava 11 inca Apple macbook air 2012 mod.A1370

Se prodava super socuvan 11 inca laptop Apple macbook air model A1370...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 19:46



Reinstalacija i instalacija na Windows

IT Support Solution USLUGI “Reinstalacija instalacija OS+SSD 2500 de...


199 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 16:48



Se prodava 11 inca ispraven Asus mini laptop mod .1005 PXD

Se prodava ispraven 11 inca Asus mini laptop mod. Eee pc 1005PXD so o...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 17:35



Thinkpad T480 i7-8650u + 2x baterii + rezerven fan

T480 vo odlichna sostojba, ima vnatreshna 24 Wh baterija + nadvoreshn...


34.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
36.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 14:34



Se prodava Apple macBook pro mod.A1278 13 inca ispraven

Se prodava Apple MacBook pro i 5 procesor 256 gb ssd disc 4 gb ram dr...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 13:59



Se prodava Apple laptop MacBook Pro mod A1286 i5 procesor

Se prodava Apple laptop 15.6 inca model Macbook pro i 5 procesor 4 gb...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 09:24



Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB

Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i op...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 мај 08:57



Prodavam laptop marka JET - delumno ispraven

Laptopot raboti samo so adapter sto znaci nemu cini baterijata i vo d...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 мај 20:44



HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE

HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE SO 1TB SSD, 16 ГБ RAM SO 4K TOUCHSCREEN s...


950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мај 17:08



Prodavam odlicen HP ProBook 4710s- za sekakva namena

Prodavam odlicen, maksimalno zacuvan i ne mnogu raboten laptop HP Pro...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мај 14:58



Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 I5 I7 8GB 512GB SSD

Prodavam 3 x laptopi MacBook Air 13” 2015 Site imaat originalni poln...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мај 10:13



ASUS VivoStick PC TS10

Мал пренослив компјутер, нов не користен воошто во кутија не отворен....


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 21:21



Dell D830 C2D T7100 | 2GB RAM | 120 SSD | Seriski port

Продавам користен лаптоп, во добра состојба. Батеријата е неисправна....


3.600 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.900 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 08:41



Macbook Air Early 2015

laptopot e vo odlicna sostojba, baterija si drzi normalno. Nema nika...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мај 01:14



Dell Latitude E6420

Oдлично сочуван со мали гребнатини (види слики). Лаптопот работи без ...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04



Dell Latitude E6220

Oдлично сочуван со мали гребнатини (види слики). Лаптопот работи без ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04



Laptop Dell INSPIRION 6400

Продавам половен Dell лаптоп за делови. Лаптопот не е проверен дали...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04



Dell Latitude D830

Продавам половен Dell лаптоп во одлична состојба. Лаптопот работи и ...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04



MacBook Pro 15.4" Early 2011

Продавам половен MacBook Pro 15.4" Early 2011, лаптопот работи без пр...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 15:04



Lap Top HP 635

Dobro socuvan so instaliran windows 7 ultimate,raboti na originalen p...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 11:42



Продааваме ASUS лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 мај 19:54



Продаваме DELL Лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 мај 19:53



Lenovo ThinkPad T470s

Prodavam perfektno socuvan Lenovo ThinkPad T470S so slednive specifik...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мај 15:18



Gateway P-6822

Gateway P-6822 за делови со изгорена матична плоча со оригинале...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мај 10:13



Delovi za Dell Latitude E6500 | E6400 | E6420 | делови

Продавам користени делови за овие модели на лаптоп. Пишете на вибер ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мај 08:52



Laptop hp 15.6"

Dobro socuvan hp laptop 4gb ram i 500gb disk. Samo baterijata ne mu r...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мај 22:42



Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам