247 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Промовирано

ASUS VivoStick PC TS10

Мал пренослив компјутер, нов не користен воошто во кутија не отворен....


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мар 21:12Notebook Lenovo Gaming 3 Ryzen5 5600H 16GB 512GB GTX1650 4GB

CPU: AMD Ryzen 5 5600H (6C / 12T, 3.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) RA...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мар 18:59Laptop hp 15.6"

Dobro socuvan hp laptop 4gb ram i 500gb disk. Samo baterijata ne mu r...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 20:01ASUS K550J, i7 4720HQ ,8gb RAM, GTX 950m

Laptopot e vo odlicna sostojba, redovno e cisten od prasina i menjata...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 14:29Се продава Lenovo G500 15.6 inch

Се продава лаптоп LENOVO G500 15.6-INCH со следниве спецификации: -п...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мар 18:57Dell Latitude D830

Продавам половен Dell лаптоп во одлична состојба. Лаптопот работи и ...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 23:17Lenovo IdeaPad

Se prodava lap top mnogu malce koristen, dobro socuvan. Za povekje in...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 18:46OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA

OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA.SKRSENI ISPRAVNI NEISPRAVNI .PO...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 16:37Macbook Air 11" mid 2012 i7 8gb ram

* pri proverka lap topot go ima izbrisano operativniot sistem i pri i...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 мар 14:30Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven orginal polnac

Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven slaba baterija orginal polna...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 мар 10:05HP 510

Intel(R)Pentium(R)M processor 2,26 GHz WDC WD600-22KVTO CD/DVDW TS-...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 мар 13:37Compaq 8710p

odlicno socuvan


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 мар 13:36Nova baterija za laptop HP DV2

Baterijata e nova, neotvorena.Cena 2000 denari.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 фев 20:13Se prodava Dell Inspiron N7110 i5

Core i5 2.40 GHz Ram 6gb Hard disk 500gb 64-bit Nvidia geforce 52...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 фев 13:58MacBook 13" 2019

Продавам MacBook 13" 2019 модел со 16 GB RAM и 512 GB SSD. Батеријата...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 фев 09:49nov laptop acer i5 -4ta generacija so intel HD4600 moze zam

prodavam nov ultra slim laptop acer aspire e1-572 so haswell intel i5...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 фев 10:39Asus ROG G752VT

Продавам гејмерски лаптоп Asus G752VT, Лаптопот е сочуван како нов, ...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 фев 21:50PRODAVAM DELOVI ZA ACER E5 511

PRODAVAM DELOVI ZA ACER E5 511 IMAM SE KOMPLET barajte na 070 379742


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 фев 10:16Se prodava Lenovo Yoga 910 za delovi

Lenovo Yoga 910 se prodava za delovi Ne osteten nadvoresno prekina ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 фев 21:34HP Pavilion Gaming 15"

Se prodava HP Pavilion Gaming 15-dk1003nia. Laptopot e kupen vo avgus...


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 фев 14:51Prodavam laptop Dell i Asus

Prodavam laptop Dell Inspiron ispraven i Asus model neispraven, videt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 фев 20:20Se prodava laptop

Работат сите програми, секоја година е редовно сервисиран, чистен од ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

19 фев 19:10Laptop Dell INSPIRION 6400

Продавам половен Dell лаптоп за делови. Лаптопот не е проверен дали...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 фев 17:40Laptop Thinkpad

Prodavam dobro socuvan T-430 laptop so win 11. Pogoden za sekakva na...


9.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 фев 20:54Laptop

Se prodava laptop hp Лаптоп Дисплеј:15.6" (39.6cm) Резолуција:(1920x1...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 фев 21:01Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


6.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 фев 20:20Se prodava ASUS X543 MA

Се продава скоро нов ASUS X543 MA 4 GB RAM, 250 GB SSD


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 фев 13:54Prodavam MacBook Pro (16-inch, 2019)

Prodavam MacBook Pro (16-inch, 2019) Processor 2,3 GHz 8-Core Intel ...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 фев 23:21Lenovo G500

Se prodava odlicno socuvan Lap Top Lenovo G500, so licenciran Windows...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 фев 22:04laptop -лаптоп hp

poloven laptop nema baterija i so mali fizicki oshtetuvanja


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 фев 20:39Se prodava super socuvan skolski laptop 11 inca ispraven

Se prodava super socuvan skolski laptop 11 inca ispraven baterija sla...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 фев 08:24Se prodava Ispraven Hjundai laptop 10.1 inca drzi baterija

Se prodava Hjundai mini laptop 10.1 inca ispraven drzi baterija ima p...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 фев 08:23Legion 5 Gaming Laptop

16″ Inch display со 16:10 aspect ratio & и 165Hz Монитор IPS Проце...


84.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 фев 19:52Dell Inspirion 1300 povolno

Postar laptop, funkcionalen. Baterijata treba da se zameni i da mu se...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 фев 13:00Se prodava laptop Lenovo

Prodavam laptop Lenovo i3 10th generation touchscreen, so 8gb 256gb k...


22.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 фев 13:07MacBook Pro 2015

Prodavam MacBook Pro 2015 odlicno socuvan.


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 јан 15:31Prodavam odlicen HP ProBook 4710s- za sekakva namena

Prodavam odlicen, maksimalno zacuvan i ne mnogu raboten laptop HP Pro...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 10:29Laptop Dell Vostro 3515 8GB Ryzen 5

Се продава лаптоп, купен пред 9 месеци, многу малку користен, гаранци...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 јан 18:30Laptop Dell Vostro 3515 8GB Ryzen 5

Се продава лаптоп, купен пред 9 месеци, многу малку користен, гаранци...


24.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

24 јан 18:29Se prodava Asus laptop model X54H neispraven

Se prodava Asus laptop model X54H pala no nema slika super socuvan ne...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 јан 09:51Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам