Битола
                   
2253 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 2017 2.0 tdi 150 ps s line

Audi a4 s line 2017 2.0 tdi Full oprema Matrix svetla Celosen se...


22.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мар 14:20Промовирано

SEAT IBIZA 1.6 TDI-90KS--MODEL 2010-EURO 5--174.000 KM!NOVA!

SEAT IBIZA 1.6 TDI--66KW--90KS--EURO 5 STANDARD --KLIMA LADI ODLICN...


5.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 10:24Промовирано

KIA CEED 1.6 CRDI - 66 KW - 90 KS --MODEL 2008--NOVO VOZILO

KIA CEED 1.6 CRDI--66KW--90KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 10:40Промовирано

Bmw e36

Само штопови имам Цена 3000 денари Праќам по карго


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:01Ford Fieta 1.2 Zetec so ATEST PLIN, klima ispravna REG 10/23

Ford Fiesta 1.25 zetec 55 kw proizvedena 1998ma godina uvezena vo 200...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.299 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:44BMW 118D E87

SE PRODAVA BMW 1SERIJA 118D 122ks E87 REGISTRIRANA DO 6TI MESEC ...


4.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.099 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:37BMW X5

Panorama M paket Distanceri Krem koza Mahagon Sport paket 20k...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:13Passat B7. DSG. 2014. 75000

Voziloto e odlicno i i max. zacuvano. Komplet servisirano i bez nikak...


14.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:53VW CADDY 1.6 TDI 75 KS 2013G - TOVARNO - PIKAP!

Se prodava VW Caddy 1.6 TDI 75 KS 2013 Godina , Registrirano cela god...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:39  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Touran Hightline 1.6 DSG

Touranot e vo odlicna sostojba svajcarski pazar so full oprema bez za...


9.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz E 250

Se prodava mercedes e 250 registriran do 15.09. 2023 kolata ima ates...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:38VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI ...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:14Fiat Doblo 1.9d 63hp 2004god Odlicno !!!!

FIAT DOBLO 1.9D 63hp 2004god ODLICNO!!!! FIAT DOBLO 1.9D 63hp 2004go...


2.199 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:11  НОВ ОГЛАС

Audi Q3

Карактеристики ABS Прилагодливи светла за кривини Алуминиумски тркал...


21 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:53Nov uvoz Mercedes E220

Mnogu socuvan vo top sostojba Mozi zamena za pomalo vozilo do 4000 eur


19.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:53SEVROLET AVEO 1.2 BENZIN

ZACUVANA REDOVNO GARAZIRANA VTOR SOPSTVENIK OD PRED 9 godini REGIS...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:47Ford Escort So Plin Se Prodava I Menuva 5555

Ispraven registriran


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:45  НОВ ОГЛАС

PRZO AVTO KOMPLEKS - FIAT DOBLO -

1.3 MULTY JET / 1248 sm3 / 153000 km / registrirano do 05.05.2023


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:16PRZO AVTO KOMPLEKS - PORSCHE PANAMERA -

2967 sm3 / 195000 km / registrirano do 04.06.2022 / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:16PRZO AVTO KOMPLEKS - BMW 118D -

1996 sm3 / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:16PRZO AVTO KOMPLEKS - SMART FOR FOUR -

1124 sm3 / 160000 km / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:15PRZO AVTO KOMPLEKS - AUDI A4 -

2.0 tdi / 200.000 km / full oprema / registrirano do 31.01.2023


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:15PRZO AVTO KOMPLEKS - PEUGEOT 406 CUPE -

2.2HDI / 241000 km / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:15PRZO AVTO KOMPLEKS - MINI ONE -

1.6 / 1596 sm3 / 150000 km / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:14PRZO AVTO KOMPLEKS - FORD FOCUS -

1.6TDCI / 1560 sm3 / registrirano do 09.07.2022 / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:14PRZO AVTO KOMPLEKS - FORD FIESTA -

1.4TDCI / 1399 sm3 / 240000 km / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:14  НОВ ОГЛАС

Продавам Golf 3 | 1.9-SDI 1997

Golf-от е целосно сервисиран. - Сменети нови крила - Нови прагови ...


1.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:02PRZO AVTO KOMPLEKS - BMW 118D -

1995 sm3 / 206000 km / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:01  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E220d REGISTRIRAN DO NOEMVRI

Kolata e registrirana do noemvri Ispravna interier ubav Karoseriski...


1.050 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:36MERCEDES E220d AVTOMATIK REG DO MART 2024

Kolata e pali vozi reg do mart mesec 2024 Nov akumulator Od oprem...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:36PRZO AVTO KOMPLEKS - HYUNDAI GETZ -

1.1BENZ / 1086 sm3 / 153000 km / full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:34  НОВ ОГЛАС

Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Neuvezena Top Sostojba !!

Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Facelift (Redizajn)NEUVEZENA !! Proizveden...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:15Se prodava Mazda 323F

Se prodava Mazda 323, 1997 god. Cena po dogovor 078 276 308 078 27...


950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:09Ford Mondeo 2.0 TDCi - GIA

Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCi so 136 HP. Kolata poseduva maksimaln...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:03Mercedes Benz C220 CDI 2007god

Voziloto e vo odlicna sostojba uvezena od Germanija, kupena od privat...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:56PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:55Golf 6 1.6tdi DSG ful oprema

Se prodava ili zamenuva Golf 6 1.6TDI DSG menjac 105ks odlicen za poc...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:55Vw Golf 7 1.6tdi mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Golf 7 1.6TDI 105ks odlicen za pocetnici ser...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:55Opel Astra Gtc 1.9cdti 120hp

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 120hp napraven golem i...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:55Opel Corsa 1.2 so plin 2008

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa 1.2 benzin so plin atest 2008god z...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:55Mercedes E250 2009 Elegance MOZNA E ZAMENA

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Merce...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:40se prodava Mercedes GL 350

ful oprema TEL:070-207-508 tel:070-207-508 tel:070-207-508 tel:...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:29VOLKSWAGEN TOUAREG FACELIFT 2008

REG. DO O5 07 2023 ZELEN KARTON 2.5 TDI PONOVIOT MOTOR VO ODLICNA SOS...


8.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.899 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:21Страна 4 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам