Битола
                   
2240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 GRAND PICASSO 7 SEDISTA 1.6 HDI--REGISTRIRANA!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.599 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 10:24Промовирано

Opel Corsa 1.3 CDTI ** EcoFlex ** Satellite ** Model 2012 **

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI, EcoFLEX Start/Stop model, 95 konjski...


5.150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.490 €
Битола

Автомобили

22 мар 08:31Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI Copa Ecomotiv 2011g

-SEAT LEON 1.6tdi 105ks 2011/2010g ODLICNA PRILIKA -DOBRA KOLA Euro 5...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.890 €
Битола

Автомобили

Вчера 11:42Промовирано

Citroen C3 PICASSO 1.6 hdi 66 kw uvozz 010 god

Perfect sostojba so plateni davacki do registracija Proba I proverka ...


4.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.990 €
Битола

Автомобили

Вчера 08:04Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god

Top top sostojba registracija cela godina so zelen karton Proba i ...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:04Renault MEGANE 1.5 DCI 150 000 km uvozz 09 god

Top sostojba


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:04A3 sportback 1.9 TDI 105 HP

SE PRODAVA AUDI A3--1.9 TDI 105KS- UNIKATNO.....BRZO.....EKONOMI...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:03Astra na delovi 17 dizel

Samo delovi Defek motor


1.234 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:44Пежо 407 1.6 HDI

Мотор одличен Подвозје без никакви тропања. Климатроник лади одлично....


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:38Opel Corsa C 1.2 16v benzin-fabricki plin 55kw nov uvoz SL

-Opel corsa 1.2 16V 55kW COSMO paket,klimatronik,CD radio,El.Stakla,C...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:25Sharan 2.0tdi 2006godina - 7sedista -

Sharan 2.0tdi 2006godina - 7sedista - avtomobilot e vo EXTRA sostojba...


4.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:58BMW 320D 163ks

Registrirana do 16.06.2023 so zelen karton Komandi na volan Senzori...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:55OPEL ZAFIRA 2.2DTI 92KW LANCE MOTOR KLIMA,SERVIS 7-SEDISTA

SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2.2DTI 92KW 7-SEDISTA VO KNISKA ATEST FOLI ...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 06:55wrangler jk offroad

wrangler jk 2010 reg isptaven na slikite se gleda se “”bez zmeni””


25.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:48BMW 530d GT

Top sostojba servisirano registrirano so zelen karton novi gumi Za p...


16.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 23:41BMW 530D 2002 Exclusive

Registrirana so zelen karton do 11.2023 Novi gumi Exclusive Paket ...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 23:41Opel Vectra b 1.8-16v karavan

Opel Vectra 1.8 ben.(najdobriot od opel),SEGA REGISTRIRANA do 01/2024...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 23:36Daewoo Matiz ekstra sostojba

Daewoo Matiz 0.8 benzin Kolata e vo ekstra sostojba Redovno servisi...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Битола

Автомобили

28 мар 23:35Delovi za astra h 1.7cdti 2005 godina

Delovi za opel astra h 077729594 077729594


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:54RENAULT CLIO 1.5DCI 68KS. 12/2008GOD. (EXPRESSION)

RENAULT CLIO 1.5DCI 68KS.


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:44AUDI A3 1.9TDI 105KS. SPORTBACK (FACELIFT)

AUDI A3 1.9TDI 105KS. SPORTBACK 5 VRATNA IZVEDBA, MODIFICIRAN REDIZAJ...


7.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:44OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS. (COSMO)

OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS. MOTOR NA LANCE EURO4 STANDARD, SO KOMPLETN...


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:44CITROEN C5 1.6HDI 109KS. (EXCLUSIVE)

CITROEN C5 1.6HDI 109KS. EXCLUSIVE LIMUZINA. - DVOZONSKI KLIMATRONIK...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:44MERCEDES C220 CDI 170KS. (FACELIFT) UVOZ CH

MERCEDES-BENZ W204 REDIZAJN MODEL 2012, C 220 CDI 170KS. MOTOR NA LAN...


11.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.900 €
Битола

Автомобили

28 мар 22:44KIA PRO CEED 1.6 125KS. (FACELIFT 2012GOD.) UVOZ CH

KIA PROCEED 1.6 ISG 125KS. 6 BRZINI EURO5 STANDARD, MODIFICIRAN REDIZ...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:44RENAULT MODUS 1.5DCI 103KS. 6 BRZINI (UVOZ CH)

RENAULT MODUS 1.5DCI 103KS. 6 BRZINI EURO4 STANDARD, EKONOMICNO I PRA...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:44OPEL VECTRA GTS 1.9CDTI 120KS. 6 BRZINI (EURO4)

OPEL VECTRA C GTS 1.9CDTI 120KS. EURO4 STANDARD, KOMPLETNO SERVISIRAN...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:44PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 109KS. (REG. 09/2023)

PEUGEOT 307 SW FACELIFT 1.6HDI 109KS. EURO4 STANDARD, SO KOMPLETNA OP...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:43Honda accord

Prodavam honda accord 1997god benzin atest plin, top stanje, pali voz...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:20FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

BRAVOTO E REGISTRIRAN DO 24 02 2024 VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 22:02BMW E46 320D

Vo odlicna sostojba Napraven servis pred 5000km Pali vozi 4zims...


3.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 21:48Vw Passat 1.6 101hp Benzin

Se prodava Vw Passat 1.6 101hp Benzin vo dobra sostojba - Klima ispra...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 21:46Motor od peugeot

Motor ispraven za peugeot Info ---> 071214537


200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 21:34honda civic 1.4 90ks

Kompletno ispravna kola registrirana so zelen karton


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 21:04OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 92 KW / 125 KS 2010 Год.

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 92 KW 125 KS 2010 год. 197500 км. - ОПРЕМА ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 20:52Citroen Xsara 1.9D

Redovno odrzuvana, registrirana cela godina, pali vozi. Cena po dogo...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 20:41SEAT IBIZA - "EKSTRA"

Prodavam SEAT IBIZA 1.2 60 ks., motor na lance. Kolata e vo besprekor...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 20:36SE PRODAVA CELA ZA DELOVI

SE PRODAVA ROVER 214 si CELA ZA DELOVI ILI N...


350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 20:17SE PRODAVA FIAT FIORINO 1.4

Voziloto e euro 5 dozvolena nosivost 535 za sve drugo na tel


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 20:08RENAUT LAGUNA 1.9DCI 88KW

Kolata e top Sostoja Redoven Servis vredi da se Vidi ,Nov akomulator...


1.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 20:03CHRYSLER 300C 3.0 CRD

Возилото е во супер одлична состојба, механички е потполно исправо и ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 20:01Ford Mondeo 1.8 TDCI

Kolata e vo perfekna sostojba bez dopolnitelni trosoci. Kontakt: 070...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 19:47Toyota Aygo 2008 ne e od uvoz - KLIMA -

Toyotata e odlicno socuvana so pominati 191 000 kilometri. Slobodna ...


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мар 19:43Страна 5 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам