Гостивар
                   
786 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


78.400 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
78.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Bmw 525 f10 redizajn mozna zamena Bmw x1

Bmw 525 Start stop sistem 3 nivoa na voznja eco pro comfort sport sib...


19.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:37НОВ ОГЛАС
Промовирано

Golf 6

Golf6 1,6 tdi 77 kw . registriran,servisirana istorija,kupen vo porsh...


7.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 15:23AUDI A4 GOD2009/08

AUDI 2.7 140 kw/190 ps Avtomatik bi xenon senzor za parkiranie ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 14:25Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

Bmw e90 facelift 320d 177ks. Od oprema poseduva: Dvozonski klimatro...


8.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.699 €
Гостивар

Автомобили

23 мар 13:54BMW X3 2.0d xDrive Unikaten dizajn

Uvoz od CH Dva original kljucevi BMW EfficientDynamics Eco,Sport, ...


19.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 13:00Mercedes GL320 CDI

Se prodava mercedes gl 320 cdi. Kolata e fabrika. Poseduva se mozno o...


14.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.999 €
Гостивар

Автомобили

23 мар 11:47Citroen c2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4 hdi Oprema full Klimatronik Centralno Komandi na v...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 11:13BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


8.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

23 мар 11:13Chrysler crossfire

CHRYSLER CROSSFIRE CABRIO 3.2 218KS BENZIN (Mercedes motor) 2005G SO ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 09:53Se prodava Porsche Cayenne 3.0d.

Porsche Cayenne 3.0d.


35.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 00:59Golf 6 - DSG MENJAC

Se prodava Golf 6 - 2011 godina AVTOMATIK. Kolata e vo super sostojba...


9.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.200 €
Гостивар

Автомобили

23 мар 00:39SEAT LEON FR 2.0 TDI 184 PS

SEAT LEON FR 2.0 TDI 184 PS '15 FULL oprema. Kolata e na perfektna ...


12.650 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
13.950 €
Гостивар

Автомобили

22 мар 23:48Opel Astra 1.7 Disel

Godina 2000 Kw 55 Registracia 01/2024 Servisi komplet


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 21:44Golf 7

Golf 7 1.4tsi blumotion 2013 god reg cela godina So full oprema Uvoz ...


9.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 16:30bmw 177 ks aut.zamena

se ispravno do posledno kopce led stopovi bi ksenon so lupa elektron...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 16:30Volvo v 50 2.0d 2006

Volvo V50 2.0d 2006 vo soobrakajna 225.000km registrirana do 30.12.20...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 16:30mini 1.6

se ispravno


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 16:30SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 2008GOD FULL OPREMA CH

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 2008 GOD FULL OPREMA UVOZ OD 🇨🇭🇨🇭KOLATA E V...


58 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 15:27Kia Sportage 2.2 dizel 4x4

Se prodava Kia Sportage 2.2 dizel motor, 4x4 Dzipot e vo dobra sosto...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 14:58Golf 6 2.0 Tdi

Se prodava golf 6 2.0 tdi 2009 godina Radion so touch Tempomat Full...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 14:24BMW X5 3.0 Dizel Staklo

Voziloto e redovno servisirano i odrzavano,novi gumi,od oprema nema s...


6.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 14:05Opel Agila

1.2 Benz 63 KW motor -Klima -2009 god -Ekstra Socuvan


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 13:11Ford Focus

Ford Focus 1.6


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 11:58Opel Corsa 1.2

Se prodava Opel Corsa 1.2 Ve molam zvonete na ovoj broj 078285048


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 11:58BMW F20

Se prodava bmw 116 i turbo so 100 kw - 136 ps 2012 god. 156000 km pom...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 11:49Mercedes C200 Avtomatic

Mercedes C200 Avtomatic 2003 godina Registriano Extra socuvano R...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 08:36Golf-5 GTD 170ps

Golf-5 GTD 2.0 Tdi 170ps 2007/08 godina Registriano 1 godina 215.0...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 08:36Golf 5

Golf 5


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 21:23Mercedes C250 TD AVTOMATIK

Mercedes C250 TD AVTOMATIK Dajte ponuda


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Гостивар

Автомобили

21 мар 21:10mercedes c220 w202 delovi

!---------D E T A L I---------! (motor 350.000km ) (menyac manuel 5+...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 19:01Fiat Punto EVO 1.3 Multijet dizel (grande)

Kolata e vo odlicna sostojba, sega smenet set od kvacilo (lamela, pot...


3.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 16:46Opel vektra 2.2 GTS fabrika

Opel vektra 2.2 gts benzin Proizvedeno 2007g Donesena od shvajcarij...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 16:18Mazda CX-5

Mazda cx-5 2013 god Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki do tablic...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 14:54suzuki swift 4x4

se prodava suzuki swift 4x4 kontakt 078393300 jose itno itno itno


4.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.500 €
Гостивар

Автомобили

21 мар 13:48PEZO 206 1.4 Benzin-plin Neuvezuvano

Pezo 206 sedan ful oprema , registrirano do 20.04.2023 so cetiri vrat...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 12:02Opel astra G

Se prodava opel astra g. 1.7 dizel Mnogu sacuvano so ful oprema Kli...


2.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 11:43BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 10:54GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2008GOD FULL OPREMA

GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2008 GOD FULL OPREMA KOLATA E VO ODLICNA SOST...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6 €
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:59Hyundai Santafe

Hyundai santafe Automat 2.2 crdi 7 stolici Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Serv...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:51Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:49LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:19Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам