Гостивар
                   
788 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Range Rover Evoque

Doneseno Od Svajcarija Automatic 2013 2.2 diesel Навигација Старт ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 фев 18:17Промовирано

Bmw 525 f10 redizajn mozna zamena Bmw x1

Bmw 525 Start stop sistem 3 nivoa na voznja eco pro comfort sport sib...


19.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 мар 16:27Промовирано

Bmw 123d bi turbo 204ps

Bmw 123d bi turbo 204ps faclift M paket 2008/7god So full oprema B...


123 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 13:44Mercedes evo 280cdi

Mercedes evo 280cdi 225iljadi 2007/6god Novi gumi Info 072542333 Moz...


69 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 13:36Golf 5 plus

Golf 5 plus vo perfektna sostojba mnogu socuvan


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 11:40VW Tiguan 2.0 TSI 170hp 4Motion Panorama

Se prodava VW Tiguan 2.0TSI benzin, 125kw - 170hp, 4Motion, registira...


10.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 11:08Jeep Patriot 2.0 CRD 140hp 2008 4x4 Panorama

Se prodava Jeep Patriot vo knishka 2008, uvezen e od Norveshka 2019go...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 11:05Volvo S60 D5

Se prodava Volvo S60, Km : 328.000 Automatic, Dizel 2.4 151 KW Vo ...


9.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 €
Гостивар

Автомобили

24 мар 09:09Skoda Octavia 1.9 tdi

Skoda Octavia Motor: 1.9 tdi 77 kw Perfekten motor menjac zamaec...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 02:42Opel Corsa 1.3 Cdti / God 2012 / Km150.xxx servisna kniska

Opel Corsa God: 2012 Motor: 1.3 cdti ExoFlex Km:149.xxx so servi...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 02:41Vw Golf 5 2.0 tdi

Vw Golf 5 Motor:2.0 tdi God :2004 Perfekten motor menjac zamec b...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

24 мар 02:41BMW 525 D X_DRIVE 218 KS UVOZ OD SVAJCARIA FULL

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 23:43Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 22:42RENO KANGO 1.9 TDI

SE PRODAVA RENO KANGO EKSTRA E SACUVANO MNOGU SUPER EKSTRA EKSTRA SAC...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 15:53BMW X3 2.0d xDrive Unikaten dizajn

Uvoz od CH Dva original kljucevi BMW EfficientDynamics Eco,Sport, ...


19.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 13:00Mercedes GL320 CDI

Se prodava mercedes gl 320 cdi. Kolata e fabrika. Poseduva se mozno o...


14.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.999 €
Гостивар

Автомобили

23 мар 11:47Chrysler crossfire

CHRYSLER CROSSFIRE CABRIO 3.2 218KS BENZIN (Mercedes motor) 2005G SO ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 мар 09:53SEAT LEON FR 2.0 TDI 184 PS

SEAT LEON FR 2.0 TDI 184 PS '15 FULL oprema. Kolata e na perfektna ...


12.650 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
13.950 €
Гостивар

Автомобили

22 мар 23:48Golf 7

Golf 7 1.4tsi blumotion 2013 god reg cela godina So full oprema Uvoz ...


9.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 16:30bmw 177 ks aut.zamena

se ispravno do posledno kopce led stopovi bi ksenon so lupa elektron...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 16:30Volvo v 50 2.0d 2006

Volvo V50 2.0d 2006 vo soobrakajna 225.000km registrirana do 30.12.20...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 16:30mini 1.6

se ispravno


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 16:30Kia Sportage 2.2 dizel 4x4

Se prodava Kia Sportage 2.2 dizel motor, 4x4 Dzipot e vo dobra sosto...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 14:58Golf 6 2.0 Tdi

Se prodava golf 6 2.0 tdi 2009 godina Radion so touch Tempomat Full...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 14:24Opel Corsa 1.2

Se prodava Opel Corsa 1.2 Ve molam zvonete na ovoj broj 078285048


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 11:58BMW F20

Se prodava bmw 116 i turbo so 100 kw - 136 ps 2012 god. 156000 km pom...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 11:49Mercedes C200 Avtomatic

Mercedes C200 Avtomatic 2003 godina Registriano Extra socuvano R...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 08:36Golf-5 GTD 170ps

Golf-5 GTD 2.0 Tdi 170ps 2007/08 godina Registriano 1 godina 215.0...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

22 мар 08:36Golf 5

Golf 5


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 21:23Mercedes C250 TD AVTOMATIK

Mercedes C250 TD AVTOMATIK Dajte ponuda


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Гостивар

Автомобили

21 мар 21:10mercedes c220 w202 delovi

!---------D E T A L I---------! (motor 350.000km ) (menyac manuel 5+...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 19:01Mazda CX-5

Mazda cx-5 2013 god Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki do tablic...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 14:54suzuki swift 4x4

se prodava suzuki swift 4x4 kontakt 078393300 jose itno itno itno


4.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.500 €
Гостивар

Автомобили

21 мар 13:48Hyundai Santafe

Hyundai santafe Automat 2.2 crdi 7 stolici Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Serv...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:51Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

21 мар 09:49POLO 1.6 TDI

Polo 1.6 Dizel 90Ks 4 novi gumi Fulda staeni pred 10 dena Alumisnki ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 мар 22:01BMW 118 Dizel

Bmw 118 d Motor : 2.0 Dizel Km:225.xxx so servisna kniska God:2007...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

20 мар 19:57Opel Corsa D

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa D 1.3 CDTi 2008 Godina Registriran...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 19:47Opel vectra b

Se prodava Opel vectra b karavan 1.6 16v Benz/plin - atest Plin Land...


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

19 мар 18:11КУПУВАМ/KUPUVAM Peugeot 205 GTI

KUPUVAM KUPUVAM KUPUVAM Znaci ne prodavam, ne prasuvajte za cena PEU...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 17:23Renault Megane 1.5dci 2007

Voziloto e bez nikakva mana,bez vlozuvanje. Moze da se vidi vo sekoe ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 17:00Ford Maverik 2.3 4x4

Ford Maverick 2.3 XTL 4X4 Voziloto e sega napraven servis Ima zelen...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

19 мар 12:42Страна 4 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам