Велес
                           
176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Се продава стара куќа за нова гражба во Велес

Се продава стара куќа за нова градба во Велес, во слепата улица посл...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 фев 10:08ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУКА

ЛОКАЦИЈАТА Е ДО МУЗЕЈОТ ВАСИЛ ГЛАВИНОВ


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 фев 11:21Се продава куќа во Нова населба во Велес

Се продава куќа во Нова населба Велес Контакт: +389 78 744 373


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 фев 14:16Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 фев 06:54Се продава куќа на Теќе

Се продава куќа на Теќе, во близина на 5фм радио. Куќата е на два сп...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јан 12:55Se izdava kuka cela opremena nova

Se izdava kuka cela opremena moze i za nokevanje moze i za nekolku me...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 јан 16:50Куќа

Семејна куќа на левата страна на град Велес. Со директен поглед на ре...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 јан 20:15Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јан 08:05Se prodava kukja na odlicna lokacija 220 200m2

Se prodava Kukja 220m2 /200m2 dvorno mesto vo centarot na gradot, na ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јан 22:41Se prodava kuka

Se prodava kuka Veles Buzaana 4 sobi na sprat,1soba prizemje,kupati...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јан 12:21SE PRODAVA kuka vo centar

Se prodava kuka vo centar vo dvorovi ulica Blagoj necev 30 blisku do ...


22.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јан 23:56ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR ZA IZGRADBA <075 320 040>

Prodavam kuka na ulica blagoj necev 30 vo centar vo dvorovi. Kukata e...


22.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јан 23:56SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 дек 09:03Se prodava kuka

Se prodava kuka ili zamenuva za stan so moja doplata. Dva sprata so ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 дек 10:14Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri br.35

Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri 35... Za poveke info vrtete na br...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 ное 09:57Kuka

Kukata e vednas vsedliva


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 ное 01:56Се продава куќа на одлична локација

Се продава куќа на ул.Пајак Планина бр.9, Велес (позади Хигиенски), м...


120.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 ное 18:12Куќа во Велес

Се продава веднаш за вселување куќа Информации на 076-350-100


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 ное 21:20Се изнајмува куќа на ул Петре Алчев Велес

Се изнајмува куќа на еден спрат. Има една спална, дневна, салон и куп...


100 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 ное 15:42Hitno Kuka

Broj za kontakt 076235600


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 ное 16:10Куќа на Камено Брдо

Продавам куќа на Камено Брдо во Велес со станбена површина (спрат) од...


26.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 окт 16:56Prodavam Sprat vo kukja

Sprat vo kukja so moznost za nadgradba. Podrum 29m2, dvorno mesto 12...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 окт 17:02Нова Куќа Во Велес 120м² + Двор 200м²

За повеќе информации на: 071 245 808 Нова куќа во Велес на ул. Риз...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 окт 16:18Se prodava kuka stara kuka

Se prodava stara kuka 8500 evra za kes no moze ina rati so dogovor na...


8.500 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 окт 23:23SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA

Se prodava sprat od kukja so povrsina od 90m2 dukjan so 21m2 na ulic...


60.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 окт 18:24СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ЗА ИЗГРАДБА НА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ВО ВЕЛЕС, МЕСНОСТ КОЈНИК, ЗА РУШЕЊЕ И ИЗГРАДБА ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 11:08СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ПЕТАР ДЕЉАН

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ПЕТАР ДЕЉАН Цена поволна Контакт...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 11:08Se prodava kuka vo Dvorovi

Se prodava kuka vo dvorovi na ul. Blagoj Nechev 70. Kukata e na dva s...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

12 сеп 18:42Kukja vo Basino Selo

Vednas vselliva kukja vo centarot na Basino Selo.


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 сеп 15:21Куќа нова градба

Куќа со деловен простор наспроти Црна џамија,два спрата опремени,3 п...


11 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

07 авг 20:27Prodavam kuka

Prodavam vednas vselliva kuka so garaza Crna dzamija


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 07:56Vikendica Velesko ezero

Prodavam vikendica na Velesko ezero. Poveke info na tel


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јул 07:56Se prodava stambena kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Kones...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јул 18:58Двоспратна куќа со деловен простор

Куќата е опремена со сопствено парно греење, соларен систем за топла ...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јул 14:10Куќа во близина на стар мост

Се продава куќа во близина на стар мост, на 5 мин. до центарот на гра...


28.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 12:27Prodavam kuća

Se prodava kuća na ulica Hadži Koste br 20, 110 m2 stamben prostor,...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 јун 10:56Kuka vo Kojnik

Se prodava kuka na Kojnik 105 m2 na dva sprata, dvornoto mesto e 147 ...


65.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 јун 13:00Kupuvam kukja

Kupuvam kukja od 18.000e


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 12:08Se prodava kukja

Se prodava kukja na Arhiepiskop Mihail kaj starite furni kukjata e vo...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 мај 09:21ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ ЗА СТАН КУЌА ВО ВЕЛЕС !!!

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУКА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ВЕРА ЦИРИВИРИ БР.23 СО МАРКИЦА З...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 мај 10:10Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам