Велес
                           
175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodažba kuća

Se prodava kuća so dvor ukupno 104 m2 vo centar Dvorovi Veles. Cena ...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 мај 09:23Se prodava kukja na glavniot pat na vlez u veles

Gorniot sprat e nov,dolniot e star,kukjata e komplet so mebel i mnogu...


95.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 апр 12:13Куќа во Велес

Се продава куќа во центар на Велес, на атрактивна локација стара гра...


90.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 апр 20:23Sprat od kuka

100m2 na ulica Jovce Kucuk 11 Veles Spratot e vo dobra sostojba ne z...


49.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 мар 11:49Kupuvam Kukja do 50.000e na 2 sprata

Kupuvam kukja na dva sprata so dvor ponudete na telefon da e na podob...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 фев 22:29Куќа

Kukja na ul stojan burcevski 51 za okolu cenata dogovor na lice mesto...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 фев 20:24Kuka na Kojnik

Kuka se prodava ili iznajmuva renovirana. Cena po dogovor. Kontakt po...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 фев 22:57Se prodava kukja na Kojnik

Se prodava kukja na ul.Slave Petkov na Kojnik so vkupna povrshina od ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јан 20:42KOJNIK KUKA-PRED PLOSTAD

-Kuka vo izgradba na ul.Milan Strackov 8, pred plostadot na kojnik -...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 дек 19:40GORNO VRANOVCI VIKENDICA

-VIKENDICA VO IZGRADBA VO GORNO VRANOVCI. -PLATENI SITE KOMUNALII-VO...


6.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 дек 19:32SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na kojnik na 3 sprata so posebni vlezovi nee lepenka ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 дек 14:31SE PRODAVA KUKA VO CENTAR "DVOROVI"

SE prodava stara kuka vo naselba "dvorovi" vo centar na gradot, kukat...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 дек 01:30Nova kukja

Nova Izgradena kuka na dva sprata se prodava. Kukata izgradena e vo 2...


49.990 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 ное 13:00Se prodava sprat od kukja kaj avtobuskata

Se prodava sprat od kukja kaj avtobuskata stanica do Elektrometal so ...


40.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 ное 17:41АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ

Се продава плац со стара куќа на атрактивна локација во строг центар ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 ное 13:20Prodavam renovirana kukja

Prodavam renovirana kukja vo odlicna sostojba,opremena,vednas vseliva...


23.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 ное 12:28Se prodava kukja vo Veles

Se prodava renovirana kukja vo Veles so dva vleza na 5 minuti od cent...


55.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 окт 22:39Se prodava kukja

Se prodava kukja na Arhiepiskop Mihail br 97 Kukjata e na dobra lok...


19.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 сеп 18:58Се продаваат плацеви со 2 Куќи

Се продаваат 4 плацеви со 2 куќи во Населба речани до самиот главен ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 20:08Nova Kukja so plac i baznet, Rechani Veles

Se prodava renovirana kukja vo Rechani. Ulicata e Vasil Iljoski br...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 13:00Се продава куќа во Велес

Се продава куќа во Велес кај плоштад Којник. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 сеп 08:49Куќа во населба шорка

Се продава куќа во населба шорка со дворно место и можност за доградб...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

05 сеп 23:12Продажба на куќа во центар- Сармаале

Куќата се состои од 2 ката по 55m2, кои се засебни целини, подрум од ...


56.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 авг 14:03Се продава куќа на ул. Рилски Конгрес 85 во Велес

Се продава куќа на ул. Рилски Конгрес 85 со вкупна површина (внатреше...


55.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јул 13:31Куќа во строг центар

Куќата се наоѓа во центар позади киното, излегува на две улици со два...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 јул 12:41Kukja vo VELES- centar

Prodavam kukja od 98m2 vo centarot na Veles-Sarmaale. Vo cenata vleg...


33.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 јул 23:45Prodavam kukja

Informacii na tel 075208293


20.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јул 23:05Kuka od 168m2 vo Veles - Moze I zamena za stan

Се продава куќа во Велес, во непосредна близина на плоштад Којник. Ку...


28.500 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 јун 12:54prodavam kuka vo s.Omorani

se prodava kuka vo selo omorani so dvorno mesto od 676m2.kukata e na ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 јун 19:11Se prodava kuka vo naselba Otovica

Se prodava kuka ,gradena vo tradicionalen makedonski stil so vodovod ...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

09 јун 10:50SE IZNAJMUVA VILA VO OTOVICA !

SE IZNAJMUVA VILA VO OTOVICA ZA SEKAKOV VID NA SVECENOSTI ( Maturski,...


111.111.111 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 мај 22:54Се продава куќа

Се продава двоспратна куќа на ул.Белградска. За повеќе информации на...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 мај 22:49Kukja vo gradsko

Info na 077766350


19.999 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

28 мај 19:26Se prodava kuka vo Veles nad kinoto

Se prodava kuka vo Veles nad kinoto,na ul braka Pop Jordanovi 8a. Inf...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 мај 13:11Se prodava kukja na ul.Blagoj Kirkov 2

Kukjata e na 2 sprata so vkupna povrsina od 115 m2 plus pomosni pros...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 мај 23:23Се Изнајмува наместена стара Куќа в0 Башино Село, Велес

Се Изнајмува наместена стара Куќа в0 Башино Село, Велес Куќата е на ...


3.000 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

14 апр 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа на ул.“Димитар Влахов” бр.29, во близина на меѓуградс...


26.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 апр 23:39СЕ ПРОДАВА КУЌА ИТНОО !!!

Се продава куќа итно која се наоѓа блиску до железничката станица. Ку...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 апр 19:19СЕ ПРОДАВА КУЌА ИТНОО !!!

Се продава куќа итно која се наоѓа блиску до железничката станица. Ку...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

04 апр 19:17СПРАТ ОД КУЌА ВО НАС. ОТОВИЦА

Se prodava sprat od kukja(prizemje) vo nas. Otovica(1,2 kilometri odd...


34.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 апр 13:00Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам