1026 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina

Cena : 10.000€ + DDV MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina MA...


10.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.000 €
Денес 16:45Промовирано

Volvo V60 2.0 D2 NORDIC+

Volvo v60 2.0 D2 NORDIC+ CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR! ...


15.500 €
или предлог цена
21 мар 19:53Промовирано

Volvo XC 60

Возилото е во екстра состојба 2.0, 150KS Фул опрема Инфо на те...


23.900 €
или предлог цена
Денес 18:50Nisan Terrano 2.7.

Registrirana do 10 mesec 2023 mk tabli Servisiran bez zabeleski Gum...


6.600 €
или предлог цена
Денес 18:11PEUGEOT 206CC CABRIOLET 1.6i 2002

✅📞📞📞EXTRA CENA ZA KESH PARI 📞📞📞✅ PEUGEOT 206CC 1.6 BENZIN 2002...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.555 €
Денес 17:40SEAT ALTEA FR 2.0 FSI 2005

✅SEAT ALTEA FR 2.0 FSI 2005 ODLICNA SOSTOJBA✅ ✅REGISTRIRANA DO 5 MES...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.800 €
Денес 17:40MERCEDES SLON S350TD SAMO NA DELOVI

SITE DELOVI ZA MERCEDES SLON S350TD 95 SAMO ZA DELOVI PRAKAM I PO KA...


12.345 €
или предлог цена
Денес 17:40VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.000 €
Денес 16:45Fiat bravo kako novo

Kolata e proizvedena 2008,prva registracija e 10 mesec 2009god uvezen...


4.100 €
или предлог цена
Денес 16:09Seat Leon 1.6 105ks

Se prodava Seat Leon 1.6 105ks Uvezen od Germanija Oprema: - kozen...


6.900 €
или предлог цена
Денес 15:38Honda Civic 2006 2.2 I-CTDI

Honda Civic 2006 2.2 I-CTDI Kolata e registrirana do 07.2023 so zele...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 14:58VW Passat 1.9TDI 2006

VW Passat 1.9TDI 2006 105ks Kolata e regestrirana do 09.2023 Novi Z...


5.800 €
или предлог цена
Денес 14:58WW GOLF 6 PLUS 16TDI

Vw Golf 6 Plus 1.6tdi 77kw 105ps 2010god Nov Uvoz Plateni Davacki do...


6.800 €
или предлог цена
Денес 14:26Suzuki swift 1.3 PRV SOPSTVENIK REGISTRIRANO E CELA GODINA

Voziloto e vo ekstra sostojba za godinite bez korozija registrirano...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:13Se prodava Seat Leon 2.0 TDi

Se prodava Seat Leon 2006 motor 2.0 140ks BKD.registriran do TEL.0784...


4.150 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A3 2.0TDI 103KW 16V

AUDI A3 2006godina 2.0TDI 140KS EURO 4(bez DPF) Registrinara so z...


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina

Cena : 10.000€ + DDV MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina MA...


10.000 €
или предлог цена
Денес 13:00VW CADDY 2014 FRIGO - 8

❄️ VW CADDY 2014 FRIGO - 8 ❄️ VW CADDY FRIGO 1.6 TDI BlueMotion 55 k...


8.500 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A5 2.0 TDI 120 KW 2016 Godina

AUDI A5 2.0 TDI 2016 17.500€ MARKA: AUDI MODEL: A5 2.0 TDI PROIZ...


17.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel corsa 1.3 m.jet 55 kw 2009 god.

Kolata e kako nova I poseduva ful oprema. Plateni se site davacki do ...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00Seat Cordoba 1.9TDI 2000 година

Се продава Seat Cordoba 1.9 SDI 2000 година Колата е во одлична сост...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI Q5 QUATTRO PANORAMA.. FULL

Cena : 19.000€ AUDI Q5 QUATTRO PANORAMA.. FULL MARKA: AUDI MODEL: ...


19.000 €
или предлог цена
Денес 13:00TOYOTA AYGO 1.0 FULL 5 VRATI - 10

TOYOTA AYGO 1.0 FULL 5 VRATI --- MOTOR NA LANCE - EDNOSTAVNO ZA ...


3.690 €
или предлог цена
Денес 12:56  НОВ ОГЛАС

Vw Tiguan 2.0 Tdi 2012/13 god Facelift

Perfektn Sostojba Bez Nitu edna Zabeleska Uvezena Od Germanija Platen...


12.690 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.700 €
Денес 12:50  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 301 NOVO 74.000km PRV GAZDA 2016GODINA

Se prodava odlicno socuvano vozilo so samo 74.000km, kupeno od salon ...


6.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Денес 12:40Bmw 530d

Bmw 530d info 077924440 vase bez zameni


7.000 €
или предлог цена
Денес 12:30Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


5.300 €
или предлог цена
Денес 12:17Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.100 €
или предлог цена
Денес 12:17Bmw 730D 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Mnogu stegnata Bez Zabeleski Full Oprema


5.590 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.600 €
Денес 12:17Peugeot 307 2.0 Hdi 2004/5g

Perfektna Sostojba Bez zabeleska Registrirana cela Godina Servisirana...


2.900 €
или предлог цена
Денес 12:16Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtd 20111 God Full

Odlicna Sostojba Plateni se Site Davacki Do Registracija Full Opre...


5.990 €
или предлог цена
Денес 12:16Peugeot 407 1.6 Hdi 2007 god

Dobra Sostojba Registrirana so Zelen karton


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Денес 12:16Mazda 6 Dizel 2.0 Full 2002/3 god

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Registriana cela Godina Vozena Od ed...


2.390 €
или предлог цена
Денес 12:15Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.590 €
или предлог цена
Денес 12:12Opel Astra 1.4 Beznin 2010g 90 000 km

Odlicna Sotojba PLateni se site Davacki Do Registracija Realni km S...


5.590 €
или предлог цена
Денес 12:11Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.400 €
или предлог цена
Денес 12:11Audi A5 3.0 Tdi Quattro Full Abt

TELEFON 070 880 009 Odlicna sostojba full oprema Abt Quattro


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
Денес 12:11Audi A4 2.0 Tdi 150 ks Ultra 2016/17 god

Perfektna Sostojba Sega e Napraven Kompleten Servis Smeneto Rebrast k...


18.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.600 €
Денес 12:11Kia Ceed 1.6 Crdi 2013 god Full

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni se site Davacki do Registrac...


8.490 €
или предлог цена
Денес 12:10Bmw X5 4.4 Benzin Plin 2002 god Avtomatik Full

Dobra Sostojba Registriran do Juni Mesec Full oprema Aluminski ...


4.200 €
или предлог цена
Денес 12:10SEAT LEON 1.6 TDI 105KS 2012GOD

SEAT LEON 1.6 TDI 105KS 2012GOD PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KOMPLET...


1 €
или предлог цена
Денес 12:07CITROEN C5 2.0 HDI 2011 GOD

Citroen C5 2.0 HDI 140 ks, 2011 god. 210300 km. (Neuvezuvan). Citroen...


6.700 €
или предлог цена
Денес 11:56Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам