129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aprilia Pegaso 650 i.e

Kompletno ispraven servisiran.


2.500 €
или предлог цена
12 мар 16:59Prodavam kros

Prodavam kros odlicna sostojba tel 075446627 Sase moze I zamena


1.300 €
или предлог цена
10 мар 14:12Horex regina 1953

Horex regina 1953 godina rasturen bez dokumenti. Se sto e na slikite ...


700 €
или предлог цена
09 мар 09:10Sym Fiddle 125

Sym Fiddle 125-4takten so vodeno ladenje . Prva registrations 2021.Mo...


1.750 €
или предлог цена
07 мар 14:52Piaggio Beverly 350 S

Perfektna sostojba Servis napraven


5.500 €
или предлог цена
06 мар 20:41Road Glide Special

Road Glide Special 114 ci 114 ci motor (1863cc) Arlen ness Glass A...


40.000 €
или предлог цена
05 мар 20:41Harley Davidson Road Glide Special

Road Glide Special 114 ci 114 ci motor (1863cc) Arlen ness Glass Ai...


1 €
или предлог цена
05 мар 20:41jonway yy 25T

se prodava skuterot e pali vozi nema nikakvi mani mozi da se vidi i p...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
01 мар 12:47BMW R1200 rt

registriran cela godina,zelen karton,redovno servisiran.za poveke inf...


6.900 €
или предлог цена
21 фев 13:07Delovi za Horex regina

Delovi za Horex regina 0 i 1 bez dokumenti . Cena po dogovor


1.000 €
или предлог цена
20 фев 20:28ATV 450 TOP!!!

CFMOTO 450-full oprema


4.500 €
или предлог цена
17 фев 09:40HONDA VT750DC

Prodavam Honda VT750DC Black Widow vo perfektna sostojba. Na MK tabli...


5.900 €
или предлог цена
17 фев 08:20Se prodava suzuki intruder

1998 godina so 9000 km uvoz od amerika 1500 kubici Kontakt-070205152


8.000 €
или предлог цена
16 фев 14:58Honda Hornet

Se prodava Honda Hornet so pominati 42000km , vo odlicna sostojba , r...


3.900 €
или предлог цена
15 фев 19:03MV Augusta

Vo ispravna sostojba Regisracija cela godina Moze zamena Kontakt tel...


12.000 €
или предлог цена
12 фев 23:49Cilinder i klip za cagiva 600

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
06 фев 19:00El.Trotinet Xiomi PRO menuvam za motor

El.Trotinet Xiomi PRO, socuvan kako nov Menuvam za Motor (Moze de...


600 €
или предлог цена
03 фев 17:21Bmw R 1200 RT Patnicki

Motorot e vo odlicna sostojba , Momentalno e vo Svajcarija na Svajca...


8.300 €
или предлог цена
03 фев 11:19Yamaha yz450f

Na motorot nema nikakvi zabeleski za povejke Info 071 332 122


5.800 €
или предлог цена
02 фев 11:06MV AGUSTA F4 1000 RR 2012 (MOZE ZAMENA)

P R O D A D E N O Motorot e vo odlicna sostojba 20.000km Polna op...


12.999 €
или предлог цена
12 јан 01:00Kawasaki zx6r fabrika

✅Novi gumi pirelli roso corso 2 ✅Nov lanec ✅Novi zvezdi ✅Novi plo...


5.500 €
или предлог цена
09 јан 14:02Linhai 565 4x4 Atv

2021god juni mesec servisiran (seuste nema prva registracija) gi i...


4.500 €
или предлог цена
28 дек 09:17Се продава Honda CBR 250rr

Се продава Honda CBR 250rr 2011 година со поминати 36 000 км,редовно ...


По Договор
или предлог цена
15 дек 18:55Se prodava suzuki vstrom 1000

Suzuki V Strom 1000 2008 godina pominati 55000 km promeneto maslo koc...


1 €
или предлог цена
15 дек 18:09HONDA CBR600F

Motorot e kako nov sega servisiran i registracija cela godina Godina...


5.300 €
или предлог цена
12 дек 11:41Suzuki rmz450 2015

Suzuki rmz 450 2015 motorot e so platena carina i americka sobrakjanj...


4.500 €
или предлог цена
10 дек 17:00Keeway Zahara 125ks 2017god...Alek

Motorceto e kako novo pominati 8000km. Doneseno od Svajcarija komplet...


1.000 €
или предлог цена
25 ное 00:29Yamaha fz6n fazer

Orginal auspuh za fazer fz6n 2004-8


100 €
или предлог цена
13 ное 20:38Yamaha fz6n fazer

Orginal drzac za tablica so zmigavci komplet Fz6n fezer 2004-8


2.000 МКД
или предлог цена
13 ное 20:382009 Honda Gold Wing 1800cc

Motorola se prodava kako nova e 1800 kubici Site technicki kontroli ...


25.000 €
или предлог цена
09 ное 13:42JOHNWAY RANGER 250

Motorot e so nova lamela, klip cilindar vo odlicna sostojba, potreben...


150 €
или предлог цена
07 ное 09:33Kawasaki ER6 N

Extra socuvan praven za svoj merak so mnogu dodatna oprema so se gled...


По Договор
или предлог цена
18 окт 13:10Aprilia rs 125

Uvezena od Svajcarija, bez carina, moze da se carini


1.299 €
или предлог цена
03 окт 15:59Gold Wing 1800

Motorciklot e vo odlicna sostojba, pominati 40000 km. tel : 00389 75...


18.000 €
или предлог цена
03 окт 13:00Se prodava Suzuki Gsr

Se prodava


3.400 €
или предлог цена
27 сеп 17:00Yamaha yz250f

Plastiki za yamaha yzf 250-450 2007-9


2.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 21:54Kawasaki zx-10 1000cc

Vo perfektna sostojba Istecena registracija Moze zamena za kros so mo...


1.200 €
или предлог цена
07 сеп 19:04ARORA 150 cc staklo fabricko sve

***Arora 150cc bez nikakva mana *** *Se gleda na slikite staklo...


600 €
или предлог цена
06 сеп 10:12Se prodava Aprilia sr50

Se prodava Aprilia sr50 vo odlichna sostojba 15 400 km Registrirana o...


1.000 €
или предлог цена
24 авг 19:40HAMACHI XY 150 COPER

Motorot e vo odlicna sostojba, napraven kompleten servis, motorot e ...


1.700 €
или предлог цена
19 авг 17:09Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам