Штип
                           
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN

Stanot e kompletno opremen so 1wc ,1kupatilo ,kujna so trapezarija, 3...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 окт 16:08Стан во 8-ми ноември - спроти Нова пошта

Издавам трособен стан за ученици / студенти во населба 8-ми Ноември, ...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 сеп 18:20Комплетно опремен стан

Се продава комплетно уреден стан во Штип Станот е 103 квадрати на дв...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 сеп 12:46Продавам стан

Станот е во населбата 8 Ноември со убав распоред со можност за доград...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 сеп 15:47NOV STAMBEN OBJEKT VO NASELBA SENjAK CENA 599 EUR PO M2

Стамбениот објект се наоѓа на атрактивна локација каде се развива нов...


599 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 сеп 16:12Се продава стан во штип

Се продава стан во осми ноември-штип[телефонски број-078241180 јонче ...


38.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 авг 13:02Se iznajmuva komplet so plateni smetki.

Se iznajmuva so plateni smetki za struja, voda, internet, tv i parno ...


4 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 авг 09:27Se izdava stan

Se izdava stan kaj promat celosno namesten so namestaj


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

25 авг 16:27SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR

- SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR NA SHTIP - STANOT SE NAOGJA NA EDN...


58.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 авг 15:12Se izdava namesten renoviran stan so izolacija!!!

Stanot se naoga vo naselba 8-mi noemvri celosno renoviran. Viber k...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 авг 16:18Stan / promaja

Prlodavam stan Vo Stip ul."Boris Kidrik" 4/B/4 2 sprat kaj Promajat...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 јул 07:29Prodavam Stan

Se prodava stan vednas do OU Goce Delcev Stanot e so vkupna povrsina...


42.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 јул 16:32Се издава стан во населба СЕЊАК од 58м2

Се издава веднаш вселив модерно наместен стан на улица Сремски Фронт,...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 јул 10:02Stan

Se prodava Stan vo zgrada promaja nad picerija Fantazija. Vednas vse...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 јул 15:29Се издава стан во населба Сењак (кај Ицо Брицо)

Се издава стан во населба Сењак (во зградите веднап над Ицо Брицо). ...


8.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 јун 16:45Stan vo centar

Renoviran stan(PVS,kupatilo,vlezna vrata,izolacija) vo strog centar n...


52.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 11:01Се изнајмува стан кај Ицо Брицо

Se iznajmuva stan na ul. Sremski front 24/14 (zgradite kaj Ico Brico-...


8.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

21 мај 20:22Se prodava stan na kristijan karpos vo zelenata kula

Ednosoben stan vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 мај 09:29Se prodava stan vo porta prolet

Nov stan na 6ti kat. Cena po dogovor. Info samo na 070/319-797


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

10 мај 20:55Се продава стан на Широк дол

Се продава стан на Широк дол (близу Елкос). 38 метри кадвратни со под...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 мај 21:21Издавам ненаместен стан под кирија

Станот е во одлична состојба и се наоѓа веднаш до основното училиште ...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 апр 20:26Se izdava stan!!!

Se izdava stan vo blizina na tus vo stip! 070-836-722 076-465-002 V...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

28 апр 14:31Stan vo Stip 50m2

Se prodava stan vo naselba Makedonka, stanot e 50m2 + 10m2 garaža. V...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 апр 20:38SE IZNAJMUVA GARSONJERA

Se izdava garsonjera vo centarot, 19 m3, na ul. Marsal Tito 62. Dvokr...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

07 апр 23:21Се издава станбен простор

Се издава станбен простор. Опремен комплетно, греење, клима. Населба ...


160 €
или предлог цена
Штип

Станови

31 мар 21:49Stan iznajmuvanje

Prlodavam stan Vo Stip ul."Boris Kidrik" 4/B/4 2 sprat kaj Promajat...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 мар 18:30Se izdava stan za studenti vo centar na Stip

So nova stolarija pogoden za cetiri osobi


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

10 мар 21:47НОВИ СТАНОВИ НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА ВО СЕЊАК-4 КАЈ МЕС...


599 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 мар 00:28KUPUVAM STAN / KUKA

Kupuvam kuka ili stan vo okolinata na OU Goce Delcev , Zdraven Dom , ...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 мар 12:37itno Se prodav stan

o naselba Makjedonka -Nasele tel za kon 074609630


14.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 фев 09:50Itno se prodava Stan

Itno se prodava Stan vo naselba Makjedonka -Naselje


14.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 фев 09:49Stan vo stip naselje se prod

Se prodava stan vo stip naselba naselje odlicna sostojba renoviran s...


70.594.474 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 фев 02:40Se prodava stan na ulica Pirinska 79.Cena po dogovor.

Se prodava stan na ulica Pirinska 79 . Cena po dogovor. Informacii na...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 13:00СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Се продава полунаместен стан во центарот на градот на Ул. „Христијан ...


53.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јан 23:46Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo 8 mi noemvri za familija ili max 3 osobi. Cena 2...


22.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

22 јан 00:08Se izdava stan

Se izdava stan pozadi osnovnoto uciliste goce delcev vo stip za site ...


111 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 дек 22:43ITNO SE PRODAVA STAN 50m2

Stanot e na prizemje ima dve sobi hodnik i kupatilo, podrum i okolu 3...


27.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 дек 15:28Stan 50m2 vo blizina na pazarot

Se prodava stan na prizemje so povrsina od 50m2 + podrum+ dvorna povr...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 дек 15:13SE PRODAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Се продава стан во строгиот центар на градот. Станот се наоѓа на ул. ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

17 ное 20:05SE PRODAVA STAN 28 000 EVRA

Stanot e na Prizemje,ima dve sobi,hodnik i kupatilo,podrum i okolu 30...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 окт 19:52Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам