1193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:08Промовирано

prodavam Peugeot 206 face lift, 1.4hdi

peugeot 206 face lift, 1.4hdi , pominati 228200km, 2006g prva registr...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
30 мај 12:32Промовирано

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
Денес 10:04Промовирано

VW Fox 2007

Продавам VW FOX 1.4 TDI , 2007 година. Контакт телефон Аце 070 855 48...


3.400 €
или предлог цена
Денес 20:35  НОВ ОГЛАС

Солидна Алфа

Продавам домаќински возена, редовно сервисирана и одржавана 156ка, ко...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Денес 20:14FORD S-MAX 2.0tdci 2011

FORD S-MAX 2.0tdci AVTOMATIK ✅REGISTRIRAN DO 12.2023 ✅4 NOVI GUMI...


11.000 €
или предлог цена
Денес 20:06  НОВ ОГЛАС

GOLF 3 1.9tdi 90ks

GOLF 3 1.9tdi 90ks ✅KLIMA ✅REGISTRIRAN 10.2023 ✅2 NOVI ZIMSKI G...


1.650 €
или предлог цена
Денес 20:02  НОВ ОГЛАС

SEAT IBIZA 1.2 tdi 2013 FACELIFT

Seat Ibiza 1.2 tdi 2013 godina Facelift , Full oprema, odlicno socuva...


6.500 €
или предлог цена
Денес 19:22Prodavam Mitsubishi outlander

Dzipot e vo perfektna sostojba Za podetalni inf javete se na brojot ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:57ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina,...


3.500 €
или предлог цена
Денес 17:57Renault scenik 2. 1.9dci

Продавам рено сценик 1.9 dci дизел Возилото е добро сочувано Клима ...


2.100 €
или предлог цена
Денес 17:20VW GOLF 4 1.6i CIST BENZIN 1 GAZDA PERFEKTNA SOSTOJBA 1999G

VW GOLF 4 1.6i CIST BENZIN 1999GOD REGISTRIRAN DO 12.2023 OPREMA...


1.550 €
или предлог цена
Денес 17:10Peugeot 207cc 1.6 08g reg do 03-24

Prodavam odlicno socuvan peugeot 207cc cabrio uvozen od CH so origin...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Денес 16:58VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


9.999 €
или предлог цена
Денес 16:15Chevrolet Orlando 1.8 Benzin/Plin 2012

➡️1.8 БЕНЗИН/ПЛИН BRC вграден во Авто Македонија ➡️ 7 седишта ➡️ Си...


8.800 €
или предлог цена
Денес 16:11Ford Focus 1.8 tdci

INFO NA 071 305 740 FORD FOCUS 1.8TDCI 2003G 101KS ODLICEN ZA POCET...


1.950 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.250 €
Денес 15:41Golf V 2.0 TDI

Golfot e vo odlicnaa sostojba za godinite e dosta zacuvan Donesen Od ...


3.450 €
или предлог цена
Денес 15:25Seat Leon 1.6 Tdi 90Ks 2015 God

Seat Leon 1.6 Tdi Registriran servisiran pred edna nedela 2015 god s...


10.400 €
или предлог цена
Денес 15:04Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 66 kw/90 ks

Se prodava odlicno Grande Punto 1.3 Multijet 90 ks so najbogato nivo ...


3.600 €
или предлог цена
Денес 14:58Peugeot 207 kako novo 117 000km

Peugeot 207 1.6 benzin 120ks, 2009 godina, bez plin, 117 000 realni k...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:20VW POLO TDI BLUEMOTION!!! 2013/12 EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA

BLUEMOTION EURO 5!!! NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN...


6.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.800 €
Денес 14:12FIAT PUNTO 1.9 JTD KLIMA SERVO ELEKTRIKA REG CELA GODINA

.


1.600 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
16.000 €
Денес 13:05BMW 640D M SPORT

BMW 640D 2012 GODINA GRAN COUPE M PAKET FABRICKI OPREMA IMATE VO SLIK...


45.000 €
или предлог цена
Денес 13:00СЕ ПРОДАВА Seat Leon

Realni kilometri provereni zelen karton novi Vredestein zimni gumi,se...


15.300 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 320D E90 2007

BMW E90 320D 177HP 2007G VO ODLICNA SOSTOJBA REG CELA GODINA SO VISOK...


6.800 €
или предлог цена
Денес 13:00Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


1 €
или предлог цена
Денес 12:55Se prodava BMW X6 3.0

Bmw X6 3.0


23.000 €
или предлог цена
Денес 12:19Toyota corolla Verso 1,6

Se prodova toyota corolla verso vo odlicna sostojba vredi da se vidi ...


5.000 €
или предлог цена
Денес 12:03BMW X1 2.0 d xdrive

BMW X1 2.0D 190 ks XDRIVE X LINE 8G AUTOMATIC - 171000 km - 2017 prv...


23.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
24.700 €
Денес 11:57VW VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 105 KS

Prodavam Vw Passat 1.9 TDI full oprema napraveno komplet servis moze ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:19BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA-MOZE ZAMENA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


7.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.900 €
Денес 10:58Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana, polo, corsa

Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana ful oprema atest plin super za ...


2.300 €
или предлог цена
Денес 10:57Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


1.700 €
или предлог цена
Денес 10:53Peugeot 406 2.0 HDI 80kw 2002god

SE prodava Peugeot 406 2.0 HDI 80kw 2002 godina reg do 05 2024 inf na...


2.000 €
или предлог цена
Денес 10:30Alfa romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.050 €
Денес 10:08CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
Денес 10:04FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW HLX KLIMA ISPRAVNA SERVO TOP

.


1.600 €
или предлог цена
Денес 09:52BMW.530.D.99..RACEN MENJAC. REG CELA GOD ODLICEN VELES

Registriran cela godina motor menjac interier karoserija gumi odlicni...


2.100 €
или предлог цена
Денес 09:37Honda CIVIC

HONDA CIVIC 2.2 I-CTDI 140ks DIZEL SO 5 VRATI, MOTOR SO LANCE - SO 6 ...


5.199 €
или предлог цена
Денес 09:35Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo do ista cena


3.490 €
или предлог цена
Денес 08:59Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Денес 08:50Audi A3 2.0 Tdi,Registrirano cela godina

Audi A3 2004 God 2.0 Tdi,6 Brzini Registrirano cela godina Climatr...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Денес 08:50FIAT-BRAVO 1.9-MultiJet 110 kw

Se Prodava Fiat Bravo 1.9 M-Jet.. 110kw.150-ks.. ...


4.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.400 €
Денес 08:30Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам