1269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Вчера 13:31Промовирано

Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Денес 12:59Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 16:31Промовирано

Golf 4 1.9 tdi 110ks

Golfot e vo dobra sostojba redovno servisiran nema skapano motor,m...


2.300 €
или предлог цена
Денес 08:33OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 160ks COSMO SPORT AVTOMATIK NAVI SIBER

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 160ks COSMO SPORT AVTOMATIK 2010g. EURO 5. Reg ...


7.500 €
или предлог цена
Денес 08:29Mercedes Benz GL 320 CDI ***car4you***

Se prodava Mercedes Benz GL 320 CDI Proizveden 2008 god napraven kolm...


15.500 €
или предлог цена
Денес 08:00VW Passat 1.6 tdi DSG 7G ***car4you***

VW Passat 1.6 tdi DSG 7G *2014god *dvozonski klimatrokik *tenpomat *4...


10.200 €
или предлог цена
Денес 08:00HONDA JAZZ 1.2 I-DSI MADE IN JAPAN FACELIFT FULL OPREMA 2008

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ...


3.150 €
или предлог цена
Денес 07:54  НОВ ОГЛАС

Peugeot 206 SW

Се продава Peugeot 206 Station wagon ,2005 година, 1.6 HDI ,80 Kw,пом...


3.000 €
или предлог цена
Денес 07:21Seat cordoba 1.4mpi za delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Денес 07:16Linea 1.3 multi jet 2009 na delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Денес 07:16SEAT IBIZA TDI 2014/13 EURO 5!!! ECOMOTIVE!!! PERFEKTNA SOST

ECOMOTIVE EURO 5 NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN EFTIN ZA...


6.300 €
или предлог цена
Денес 00:58  НОВ ОГЛАС

Odlicen Ford Escord 1.8 clx

Prodavam Ford Escord 1.8 clx vo odlicna sostojba zacuvana i odrzavan...


870 €
или предлог цена
Вчера 23:50Audi A3 1.8 Atest Plin,Registrirano

Prodavam Audi A3 1.8 A-test Plin dizna sistem Climatronic vo funkc...


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Вчера 22:18Daewoo Nexia 1.5 Atest Plin,Registrirana

Daewoo Nexia 98* 1.5 atest plin,Registrirana


550 €
или предлог цена
Вчера 22:18  НОВ ОГЛАС

Citroen c3 1.4hdi

Citroen c31.4hdi mnogu ekonomicno vozilo potrosuvacka 4.5l grad na d...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Вчера 22:00OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...zelen karton


5.500 €
или предлог цена
Вчера 21:57VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2008

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2008 RACEN MENUVAC REG DO 12.2023 TEMPOMAT ...


8.800 €
или предлог цена
Вчера 21:10  НОВ ОГЛАС

Honda jazz 1.2 2008g uvoz.CH reg do 03.24g.

Kolata e vo odlicna sostojba uvezena od Ch.registrirana e cela god. S...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 20:12Vw Golf 6 2.0 tdi 110ks 2009g

Vw golf 6 2.0 tdi 110ks 2009g 2x kluca servisna kniska 220.000km ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 19:39  НОВ ОГЛАС

Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2011g

Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2011g 2x kluca servisna kniska motor menja...


6.350 €
или предлог цена
Вчера 19:32Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks 2011g Highline

Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks Highline oprema 2010/2011g Reg 3 2024g...


7.200 €
или предлог цена
Вчера 19:32Bmw 318d 143ks Sport 2013g

Bmw 318d 143ks Sport model 2013g 2x kluca servisna 200.000km 4x n...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 19:32SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.700 €
или предлог цена
Вчера 19:30Bmw x3 2.0d x-drive 150hp facelift mozna zamena

Bmw x3 2.0d x-drive, 150hp facelift 2007 godina, registrirana do 03.0...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 19:30Citroen c3 pluriel cabrio automatik

Citroen c3 pluriel cabrio 1.6 automatik benzin plin, 160000km, regist...


3.350 €
или предлог цена
Вчера 19:30GOLF 1.9 TDI 66 90ks EXTRA

Top kolice ima klima funkcionalna 16ki felgi so gumi 4odlicni maksima...


95 €
или предлог цена
Вчера 19:14KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 19:06CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 SO 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 4X4 SO 7 SEDISTA 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCA...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 19:06SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 19:05PEUGEOT 3008 1.6 HDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

PEUGEOT 3008 1.6HDI UVEZEN OD 🇨🇭 2011 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC ...


7.150 €
или предлог цена
Вчера 19:05FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.300 €
или предлог цена
Вчера 19:05Se prodava Opel Antara

Voziloto e vo odlichna sostojba. Cena po dogovor !!!!! Site informaci...


11 €
или предлог цена
Вчера 19:05VW GOLF 1.9TDI 105KS

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.350 €
или предлог цена
Вчера 18:34SEAT IBIZA 1.4TDI 2007G

FULL OPREMA KLIMA EURO KUKA SO ATEST PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.390 €
или предлог цена
Вчера 18:34SEAT LEON 1.9TDI 105KS

FULL OPREMA KLIMATRONIK TEMPOMAT PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.550 €
или предлог цена
Вчера 18:34VW POLO 1.4TDI

FULL OPREMA KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGISTRA...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 18:34se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:20Ford Focus 1.6 TDCI

Kolata e kupena od Germanija pred 5 god i e donesena so vozenje do ...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 18:20Renault Megane 1.5 dci 110 ks

🔧Napraven golem servis, smenet rebrast kais, vodna pumpa, zategaci,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:13Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno,servisirano Registrirano so zelen...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 17:45KIA PICANTO 1.0 2006

Kolata e odlicno zacuvana, kupena e od prv gazda ima 96 000km so serv...


2.550 €
или предлог цена
Вчера 17:29VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


9.999 €
или предлог цена
Вчера 17:05Страна 2 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам