1273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Mercedes C220 AMG Line

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj mo...


24.000 €
или предлог цена
04 мар 14:10Промовирано

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Вчера 10:04Промовирано

SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.950 €
или предлог цена
24 мар 21:47FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM SEDAN 2012 G FULL OPREMA

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


6.150 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.750 €
24 мар 21:47SUZUKI IGNIS 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA Z...


3.750 €
или предлог цена
24 мар 21:47FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM FACELIFT 2010 GOD NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
24 мар 21:46VW GOLF 5 1.9 TDI HIGHLINE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.000 €
24 мар 21:46CITROEN C3 1.1 CNG BENZIN-METAN FACELIFT 2007 GOD FULL OPREM

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA NEMA NITI EDNA ZAB...


2.750 €
или предлог цена
24 мар 21:46FORD FOCUS 1.6 TDCI 70KW TITANIUM FULL OPREMA NOV UVOZ D

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


5.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.950 €
24 мар 21:46MAZDA 2 1.4 D 2009 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


3.950 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.250 €
24 мар 21:46SEAT LEON 1.6 TDI 2015 G FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

BARAJTE NA VIBER ILI WHATS KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA...


9.950 €
или предлог цена
24 мар 21:46PEUGEOT 1007 1.4 HDI FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


2.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.850 €
24 мар 21:46CITROEN C4 1.6 I EXCLUSIVE 2012 FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.950 €
или предлог цена
24 мар 21:45HONDA CIVIC HYBRID 1.3I-VTEC IMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER EDINSTVENA VO MK UNIKATNA KOLATA E NOV UVOZ OD...


3.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.850 €
24 мар 21:45OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.850 €
24 мар 21:45SUZUKI IGNIS 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.950 €
24 мар 21:45SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
24 мар 21:45AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V FULL OPREMA NOV UVOZ CH

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOST...


4.650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.950 €
24 мар 21:45MAZDA 3 1.6 D FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.950 €
24 мар 21:44Audi A4 b8 2.7tdi

Exstra sostojba Reg.11.23g servisirano Full oprema Poveke info vib...


10.200 €
или предлог цена
24 мар 21:40CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,cruze control,bluetooth,senzor za svetla,s...


6.400 €
или предлог цена
24 мар 21:02Audi A4 B7 2007God

Registrirana do 20-02-2024God AUDI A4 2.0TDI 2007GOD S-LINE OPREMA P...


5.650 €
или предлог цена
24 мар 20:31Audi A6 C6 3.0D Qwatro

Se prodava Audi A6 staklo Registrirana do 12mesec 2023God od oprem...


5.700 €
или предлог цена
24 мар 20:31FORD FIESTA 1.3 BENZIN-PLIN

se prodava FORD FIESTA 1.3benz-plin vo odlicna sostojba motor menjac ...


900 €
или предлог цена
24 мар 20:14Honda jazz 1.2 2007g uvoz ch

Kolata e vo odlicna sostojba kako od fabrika 1.2 motor na lance klima...


3.700 €
или предлог цена
24 мар 20:07SEAT IBIZA 1.9SDI DIZEL 1996GODINA DOBRA SOSTOJBA SAMO KES

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.9SDI 1996GOD MOTOR,MENJAC I PREDNICA DOBR...


650 €
или предлог цена
24 мар 18:52GOLF 3 1.9TD 1996GOD DOBRA SOSTOJBA SAMO KESH 999€ 077626766

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9TD DIZEL REGISTRIRAN CELA GODINA. MOTOR,M...


1.000 €
или предлог цена
24 мар 18:52VW GOLF 4 1.6SR PLIN ATEST 74KW REG CELA GOD

VW GOLF 4 1.6SR BENZ/PLIN ATEST 1998GOD REGISTRIRAN DO 02.2024 KON...


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
24 мар 18:52Golf 4 1.9 tdi 110ks

Golfot e vo dobra sostojba redovno servisiran nema skapano motor,m...


24 €
или предлог цена
24 мар 18:48Ford Focus 1.8 tdci

FORD FOCUS 2OO2G VO ODLICNA SOSOTOJBA, PREMNOGU SOCUVAN,KAKO VNATR...


2.250 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.234.567 €
24 мар 18:48GRANDE PUNTO 1.3 Multijet

Prodavam Fiat Grande Punto 1.3 Multijet so ful oprema


3.250 €
или предлог цена
24 мар 18:05PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
24 мар 17:32Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.24 garazirana. Titanium nivo na opreme...


14.900 €
или предлог цена
24 мар 17:26VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


9.999 €
или предлог цена
24 мар 17:12PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-CROSSWAY-2015g-NAVI

Se prodava peugeot 2008 1.6 hdi,.2015god 68kw,94ks so REALNI pomina...


10.990 €
или предлог цена
24 мар 16:55VW GOLF 6 2.0tdi-NAVI-2009g

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 11.mesec 2009god 81kw,110ks so pominati ...


7.600 €
или предлог цена
24 мар 16:47Citroen DS4 1.6e-HDI SPORT-AVTOMAT-F1

Se prodava Citroen DS4 1.6hdi.09.2011god 82kw,111ks so pominati realn...


9.300 €
или предлог цена
24 мар 16:47VW Golf 5 2.0 TDI BKD

Se prodava VW Golf 5 2.0 TDI BKD Kolata poseduva Sportline nivo o...


5.500 €
или предлог цена
24 мар 16:24Golf V 1.9 TDI 77KW 105 KS 2004 God

Golfot e vo odlicnaa sostojba mnogu socuvan redovnoo servisiran (so s...


4.300 €
или предлог цена
24 мар 16:22Kupuvam pomal avtomobil kupen vo MKD

Kupuvam bilo kakov pomal avtomobil kupen vo salon tuka vo Makedonija ...


1 €
или предлог цена
24 мар 14:25Honda jazz 1.2 2007g uvoz.CH reg do 03.24g.

Kolata e vo odlicna sostojba kako od fabrika 1.2 motor na lance klima...


3.700 €
или предлог цена
24 мар 14:0613ki bandasi za matiz

Prodavam bandasi za matiz


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
24 мар 13:06Страна 3 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам