1273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Вчера 10:04Промовирано

Mercedes C220 AMG Line

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj mo...


24.000 €
или предлог цена
04 мар 14:10Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVOZ OD 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACK...


5.500 €
или предлог цена
23 мар 18:47BMW X3 2.0D X-DRAIV(4X4)FACELIFT UVOZ OD SVAJCARIJA

BMW X3 2.0D X-DRAIV (4X4)FACELIFT 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA ...


8.900 €
или предлог цена
23 мар 18:47FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.300 €
или предлог цена
23 мар 18:28CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
23 мар 18:28FORD FOCUS 2.0 TDCI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS 2.0i TDCI 2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


4.850 €
или предлог цена
23 мар 18:28SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
23 мар 18:27HYUNDAI iX35 2.0CRDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

HYUNDAI iX35 2.0 CRDI 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 .....


12.200 €
или предлог цена
23 мар 18:26PEUGEOT 107 1.0I AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SVAJCARIJA

PEUGEOT 107 1.0I BENZIN 2010 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SV...


4.000 €
или предлог цена
23 мар 18:25PEUGEOT 3008 1.6 HDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

PEUGEOT 3008 1.6HDI UVEZEN OD 🇨🇭 2011 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC ...


7.150 €
или предлог цена
23 мар 18:25SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.500 €
или предлог цена
23 мар 18:25Golf 7 1.6 Full Oprema

Se pordava Golf 7 1.6 Pred 2 dena uvezen od Avstrija carinet registr...


4 €
или предлог цена
23 мар 18:15MERCEDES A170 A 170 Avantgarde

Uvezen pred dva meseci ,atestiran plinski ured,zelen karton ,klima.is...


1 €
или предлог цена
23 мар 17:40Seat ibiza 1,2 tng klima polo

Socuvano=novo RegIIstrirana =09 23 Ful oprema koja e vo funkcija Klim...


2.450 €
или предлог цена
23 мар 17:37Ford Focus 1.8 tdci

FORDOT E VO DOBRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN SO NAPRAVE...


2 €
или предлог цена
23 мар 16:56DAEWOO MATIZ 2008 90.000km KLIMA

SE PRODAVA DAEWOO MATIZ 2008-GODINA ,90.000km ,KLIMA. VO ODLICNA SOST...


1.800 €
или предлог цена
23 мар 16:49OPEL MERIVA 1.7

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2023. Kolata e v...


2.200 €
или предлог цена
23 мар 16:37BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
23 мар 14:44Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


5.750 €
или предлог цена
23 мар 14:08VW POLO 1.4 16V

Kolata e maksimalno sochuvana,napravena golem i mal servis ,registrir...


По Договор
или предлог цена
23 мар 13:59Seat i ibiza 1.2 benzin-plin

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin-plin, kolata e domakinski vozena i o...


2.450 €
или предлог цена
23 мар 13:15Ауди а4 1.9тди 116кс на делови

Делови за ауди а4


2 €
или предлог цена
23 мар 12:06BMW X3 3.0 D 204KS 2004EURO 3 NE MOZE DA SE CARINI

BMW X3 3.0D 204KS 2004 EURO 3 BG NE MOZE DA SE CARINI 3000E


3.000 €
или предлог цена
23 мар 12:00BMW X5 M SPORT 3.0SD (286) ANGLISKI TABLI

BMW X5 E70 3.0SD (3.5) 286KS M SPORT ANGLISKI TABLI 7000E


7.000 €
или предлог цена
23 мар 12:00Mercedes CLA 220

Se prodava Mercedes CLA 220 2015 god Kozen enterier Kozen volan K...


По Договор
или предлог цена
23 мар 11:42Opel zafira 1.9cdti

Manuel so 6 brzini 6+1 74kw Smenti zadni diskovi plocki novi so ...


3.800 €
или предлог цена
23 мар 10:22Jeep compass 2.2 crd 2014

Dzipot e kompletno servisiran so najvisoko nivo na oprema uvezen od s...


10.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
11.499 €
23 мар 10:02VW Golf 1.9 tdi

Golfot e mnogu zacuvan nema skinato osteteno lamella zamaec motor top...


2.699 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.850 €
23 мар 10:02Tuareg

Dzipot e kompletno servisiran registriran cela godina so zelen karton...


22.500 €
или предлог цена
23 мар 10:02VW GOLF 4 1.9 TDI 90KS *KLIMA* REG. -98

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW GOLF 4 1.9 TDI 90KS OD 1998...


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:32VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LINE FACELIFT -11

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LIN...


8.700 €
или предлог цена
23 мар 09:32FORD FIESTA 1.4 TDCI -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 FORD FIESTA 1.4 TDCI OD 2003 G...


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:32FORD FOCUS 1.8 TDCI *KLIMA* REG. -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 FORD FOCUS 1.8 TDCI OD 2003 GO...


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:32VW Touran 1.9 TDI

Se prodava Volkswagen Touran 1.9 TDI 2005 godina.. 327500 km momental...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
23 мар 08:54PEUGEOT 207 1.4 FACELIFT 2010god.

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 55KW 75KS 2010 GODINA FACE LIFT PERFEKTNA SOS...


4.500 €
или предлог цена
23 мар 08:00KIA CEED 1.6CRDI 116ks 2011GODINA

KIA CEED 1.6CRDI 85KW 116KS 2011GODINA FACELIFT FULL OPREMA UVEZENA...


5.800 €
или предлог цена
23 мар 08:00AUDI A4 2.0TDI 143KS 2008GODINA

AUDI A4 2.0TDI 105KS 2008GODINA PERFEKTNA SOSTOJBA NOVI GUMI 2 KLUCA ...


8.490 €
или предлог цена
23 мар 08:00CITROEN C3 1.4 2008GODINA

CITROEN C3 1.4 BENZIN METAN 2008GODINA EXSLUZIV MODEL 2KLUCA NOVI GUM...


3.300 €
или предлог цена
23 мар 08:00AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS 2008 GODINA SPORTBACK FACE LIFT FULL OPR...


7.400 €
или предлог цена
23 мар 08:00BMW 320d 163KS 2006GODINA

BMW 320 D E 90 120KW 2006GODINA FULL OPREMA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATE...


5.600 €
или предлог цена
23 мар 08:00RENAULT MEGANE 1.5DCI 2011GODINA

RENAULT MEGANE 1.5DCI 80KW 109KS 2011GODINA FULL OPREMA NAVIGACIJA 6 ...


4.800 €
или предлог цена
23 мар 08:00Страна 5 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам