1191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam Peugeot 206 face lift, 1.4hdi

peugeot 206 face lift, 1.4hdi , pominati 228200km, 2006g prva registr...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
30 мај 12:32Промовирано

Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:08Промовирано

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
Денес 10:04Промовирано

Fiat Grande Punto 1.3 dizel

Kupuvam Grande Punto 1.3 dizel na makedonski tablici Tel za kontakt ...


2.700 €
или предлог цена
29 мај 09:36Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


4.890 €
или предлог цена
29 мај 09:30Peugeot 407 2,0 HDI 2009 navi AC Avto Alex Veles

Se prodava : Peugeot 407 2,0 HDI 2009 - 188.300 km - realni - redo...


4.890 €
или предлог цена
29 мај 09:30FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010-NAVI - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Ford Fiesta 1,4 tdci 2010 - 155.000 km - realni - red...


4.590 €
или предлог цена
29 мај 09:30FORD FIESTA 1.6 TDCI ECO FLEX

FORD FIESTA 1.6 TDCI GOD 2010 NOV UVOZ DANSKA PLATENI DAVACKI DO R...


4.950 €
или предлог цена
29 мај 08:06VW POLO 1.4 TDI

VW POLO 1.4 TDI GOD 2007 FULL OPREMA 3KLUCHA NOVI GUMI NOV UVOZ ...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
29 мај 08:06VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION GOD 2012 NOV UVOZ GERMANIJA DONESENO SO...


6.250 €
или предлог цена
29 мај 08:05VW PASAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG F1

VW PASAT 2.0 TDI DSG F1 BLUEMOTION ALKANTARA KOLATA E SO NAJ FULL ...


11.199 €
или предлог цена
29 мај 08:05SEAT IBIZA 1.2 TDI ECOMOTIVE EUR 5

SEAT IBIZA 1.2 TDI EVOMOTIVE GOD 2011 FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA ...


5.150 €
или предлог цена
29 мај 08:05Prodavam mercedes A 200 dizel

Prodavam mercedes A klasa 2.000 cm3. Vo solidna sostojba, povolno. ...


10 €
или предлог цена
28 мај 22:06Ford fiesta 1.4 tdci

Voziloto e extra za pocetnici I ostanati vozaci Registrirano cela go...


2.400 €
или предлог цена
28 мај 21:56Ford focus 1.4 16v zetec

Karavan, vo odlicna sostojba so ogled na godiste.centralna brava, kli...


По Договор
или предлог цена
28 мај 21:40Land Rover Discovery 3

33x12.5R17 gumi Registriran so zelen karton Info na viber


11.000 €
или предлог цена
28 мај 21:01Toyota Verso S 1.4 D4D-90ks-2012g-NAVI

Se prodava Toyota Verso S 1.4 D4D ,07.2012god proizveden 66kw,90ks so...


7.600 €
или предлог цена
28 мај 20:54FORD TRANSIT CONNECT 1.8TDCI T200S

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.950 €
или предлог цена
28 мај 16:27Vw Golf 6

Odlicna sostojba Golem servis pred 1000km Poveke info na tel


7.300 €
или предлог цена
28 мај 12:40Dacia Duster 1.6i

Se prodava Dacia Duster 1.6i 16v 70kw Benzin Kupena od prv sopstvenik...


9.000 €
или предлог цена
28 мај 12:06DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


11.900 €
или предлог цена
28 мај 10:47Seat leon 2.0tdi 170ks 2006god

Barajte DANIEL tel:070 377 042 2006 godina 2.0 tdi 170ks reg do 04...


5.400 €
или предлог цена
28 мај 10:36KIA CLARUS 1.8 SLX

Od oprema ima elektrika na predni prozori klima koja raboti atest kuk...


1.100 €
или предлог цена
28 мај 09:33VW Polo 1.0 Benzin

Продавам VW Polo 1.0 Бензин/плин 1997 година. Возилото е погодно за в...


1.000 €
или предлог цена
28 мај 08:57AUDI A3 2.0TDI 2005-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO ODLICNA SOSTOJBA REG CELA GODINA STEGNATO MAX MOZ...


4.800 €
или предлог цена
28 мај 00:12VW PASSAT 2.0TDI 8V 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN ODLICNA SOSTOJBA KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA TEMPO...


5.500 €
или предлог цена
28 мај 00:07Vw Passat

Vw passat 1.9 tdi Godina 2006 Kilometri 220 000 Registriran do 25.07....


5.550 €
или предлог цена
28 мај 00:03Mercedes Cla 180

Prodavam mercedes Cla 180 vo odlicna sostojba Kontakt 078400192


19.500 €
или предлог цена
28 мај 00:03Opel Meriva 1.3CDTi 55kw (CH)

Opel Meriva 1.3 CDTi 55kw/75ks motor na lance Uvezena od CH, so serv...


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
27 мај 19:25Ford C Max 1.6 TDCI - 2008 - Facelift

Ford C-Max 1.6 tdci 80kw 110 konji, proizveden 2008ma godina vo soobr...


3.999 €
или предлог цена
27 мај 19:08VW PASSAT CC 2.0 TDI R-LINE

Passat CC R-Line 2009 2.0 140ks Registriran 09.2023 Oprema: -Koma...


9.200 €
или предлог цена
27 мај 18:48VW GOLF 6 2.0tdi-NAVI-2009g

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 11.mesec 2009god 81kw,110ks so pominati 20...


7.300 €
или предлог цена
27 мај 16:11VW TIGUAN 2.0TDI 4X4-NAVI

Se prodava VW TIGUAN 2008god 103kw,140ks so pominati 187 000km kako...


9.500 €
или предлог цена
27 мај 16:11VW Golf 6 2.0

Golf 6 2.0 2009 godina vo top sostojba. Napraven golem i mal servis, ...


8.500 €
или предлог цена
27 мај 10:40KIA PRO`CEED 84.000km, 2009g, NEUVEZENA

Prodavam KIA PRO`CEED 1.4 benzin, 90ks, 84.000km. Proizvedena 2009...


5.500 €
или предлог цена
27 мај 09:33TOYOTA AVENSIS 2,0 D4D 2007 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Toyota Avensis 2,0 d4d 2007 - 205.500 km - realni - r...


4.780 €
или предлог цена
27 мај 09:11SUZUKI SPLASH - 1.3 DDIS - 2011 - A.C. AVTO ALEX - VELES

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


4.190 €
или предлог цена
27 мај 09:10RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


6.700 €
или предлог цена
27 мај 09:10Seat ibiza 1.2 2011g

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks Uvezena direktno od italija Realni 165...


3.850 €
или предлог цена
26 мај 19:48Fiat Grande Punto 1.3 multijet 90ks 6 brzini

Se prodava fiat grande punto idealna za pochetnik 1.3 multijet 90ks+...


3.250 €
или предлог цена
26 мај 17:23Пежо 206

Се продава пежо 206 плус 1,4 ,бензин -плин,55 кв 75 кс,регистрирана д...


3.500 €
или предлог цена
26 мај 16:562002 SEAT IBIZA 1.4 BENZIN

4 нови зимни гуми


2.500 €
или предлог цена
26 мај 16:47CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

CHEVROLET TRAX 1.7 D 4X4 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 REG...


11.900 €
или предлог цена
26 мај 16:43Страна 6 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам