Кичево
                   
776 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:08Промовирано

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god

Astra 1.4 benzin. 2007 godina Registrirana do 7 mesec 2023god Sos...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:12Vw golf 7 1.6tdi 77kw 2014/13god

Sega uvezen pred 1 mesec od germania kupen od prv gazda Sostojba per...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:12KIA CEED 2.0 CRDI

KIA CEED 2.0 CRDI, 140 KS, 2008 GOD. 205000 KM, NOV UVOZ OD SVAJCARIJ...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:06KIA CEED 1.6 CRDI

KIA CEED 1.6 CRDI, 116KS, 2008 GOD, 174000 KM,NOV UVOZ OD SVAJCARIJA....


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:38VW Golf 5 1,9 105 ks

Kolata e vo moja sopstvenost 4 godini, ja uvezov od Germanija od eden...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:10Opel Calibra 2.0

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:04Audi A6 1.8T

Registracija cela godina Napraven e golem servis rebrast ulje i fil...


1.799 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:57Lada niva 1.7 4x4

Lada 1.7 2000 godiina so karburator vo extra sostojba krenata off roa...


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:57Renault Clio 1.4i 8v Atest plin dizna

Se prodava Clio 1.4i 8ventili 75ks so atestiran plinski ured so dizni...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:56FORD FIESTA 1.6 BENZ.

FORD FIESTA 1.6; 120 KS, 2009 GOD. 143000 KM.UVEZENA OD SVAJCARIJA. V...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 01:09GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 tdi 2005 klimatronik ekstra socuvan


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.300 €
Кичево

Автомобили

18 мар 21:20Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Кичево

Автомобили

18 мар 18:35Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 15:18Bmw E36 316i benz/plin

Se prodava BMW 316i E36, 1995god, benzin-plin, plinot e so dizni, ate...


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 14:48VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik...


5.500 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
6.700 €
Кичево

Автомобили

18 мар 13:50Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


12.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 13:50Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 12:46BMW 730D 218ks

Bmw 730d 218ks 2004g Novi gumi Servis motor menuvac Novi 20ki bandaz...


7.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.600 €
Кичево

Автомобили

18 мар 10:28Audu 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 09:36OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 08:25MAZDA 6 2.2D

MAZDA 6 2.2 D,163 KS 2009 GODINA 198000 KM NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PL...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 01:05AUDI A6

AUDI A6 3.0 TDI 2004 GOD. 308000 KM SERVISIRANO KOMPLET MOTOR,MENJAC...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 01:05Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 c...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:24Ford Focus

Ford focus 1.6 tdci reg do 12 mesec novi gumi Klima z.karton servis k...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:18Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 17:32Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin

Se prodava Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin so stranska registracija ( ...


987 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
999 €
Кичево

Автомобили

17 мар 16:38Opel vektra c2.2 tng

Samo za ceniteli servis lance zategaci ulje filtri se novi 4 zimski g...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 14:56Opel Astra G 2008 1.4 16v benzin-plin NEUVEZUVANA

Se prodava Opel Astra G 1.4 16v 2008godina. Kupena vo Autocem Tetovo....


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 12:47MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 12:11BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 10:49Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 08:37Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 08:37Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


4.899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 22:07Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 20:08Mercedes C270 cdi RACEN MENJAC 6+R

MERCEDES C270 cdi AVANGARDE,Kolata e zdrava motor menjac 6 brzini + R...


10 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 20:00Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Кичево

Автомобили

16 мар 18:05Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:02Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:02Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 16:01Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам