129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Puma patiki

- Ednas se noseni - Gi prodavam poradi toa sto brojot e zgresen - V...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

07 мај 19:19Пума патики

- Еднаш се носени - Ги продавам бидејќи згрешен е бројот - Во прода...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

07 мај 19:19Prodavam levis patiki

Prodavam novi levi's patiki br 43. Ne se noseni, kupen pogresen broj...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 мај 08:15Konduri za skijanje

Nordika konduri za skijanje


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 мај 07:32Se prodavaat cizmi Dr. Martens

Se prodavaat cizmi Dr. Martens, bordo, broj 39. Cizmite se Made in E...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

28 апр 22:11ADIDAS GAME COURT - Original !!!

*************** P R O D A D E N I *************** Se prodavaat ori...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

25 апр 20:50JORDAN Reveal Gym Red - Original !!!

************ P R O D A D E N I ************** Se prodavaat original ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

25 апр 20:50NIKE FREE TRAINER 5.0 - FingerTrap

Se prodavaat original patiki NIKE FREE TRAINER 5.0 - FingerTrap, so g...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

25 апр 20:50Nike Air Max 90

Nike Air Max 90 Novi Kupeni od Buzz, City Mall Noseni 1 nedela N...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 апр 20:37Paladioum visoki obuvki EU41

Perfektna sostojba, kako novi, br. EU 41


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

18 апр 14:47REDBACK - Chelsea Boots - Cizmi

RedBack najdobrata Avstraliska firma na Chelsea Boots. Novi Donese...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

08 апр 09:31Prodavam cizmi

Prodavam cizmi: Lowa so crveni vrvci 43 cena 7000 Kafeavi so vibr...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 апр 19:31Nike air Vappormax plus

Nike air vappor max plus samo 5pati obleceni kako novi. 39 brojce.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

01 апр 19:08PUMA Lite - Original !!!

*********** P R O D A D E N I *********** Se prodavaat original pati...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

31 мар 19:16UNDER ARMOUR ANATOMIX SPAWN-Original !!!

************** P R O D A D E N I *************** Se prodavaat orig...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

31 мар 19:15Zimski polucizmi so krzno

CIZMICITE SE KAKO NOVI SO CELOSNO KRZNO VNATRE OD STRANI I NA STOPA...


1.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

31 мар 11:41ADIDAS ULTIMASHOW - Original !!!

********** P R O D A D E N I *********** Se prodavaat original patik...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

28 мар 16:42Masking dlaboki cevli

Prodavam konduri,maski I dlaboku. Malku noseni za site vremenski uslo...


1.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

23 мар 11:04Nike Air Vapor Max Plus

Nike air vapor max plus 43 9.5 cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 мар 13:06Polo Ralph Lauren

Poracani od internet od Bugarija. Stignat pogresen broj. Velicina 44


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

20 мар 13:23CHROME patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki CHROME, so golemina br 43 . Patikite se...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

12 мар 20:13Patiki New balance 420 povolni broj 42,5

Se prodavaat patiki new balance 420 broj 42,5. Odlicno socuvani.


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

12 мар 15:13REEBOK ZQUICK TEMPO GHOST - Original !!!

*************** P R O D A D E N I **************** Se prodavaat orig...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 мар 14:21NIKE AXIS Mid - Original !!!

************* P R O D A D E N I ************** Se prodavaat origin...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 мар 17:51JORDAN SPACE JAM - Original !!!

************ P R O D A D E N I ************* Se prodavaat original p...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 мар 17:51Nike 2090 Novi patiki original

Nike 2090 Novi patiki br44 ne noseni Cenata e fiksna


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

02 мар 12:27JORDAN REACT ELEVATION - Original !!!

*********** P R O D A D E N I ************ Se prodavaat original pat...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

13 фев 21:06JORDAN Why Not Zero - Original !!!

************ P R O D A D E N I ************** Se prodavaat original ...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

13 фев 21:06NIKE AIRMAX 200 - Original

********** P R O D A D E N I *********** Se prodavaat original patik...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

02 фев 14:02NIKE PAUL GEORGE PG5 WOLF GREY- Original!!!

************* P R O D A D E N I **************** Se prodavaat origin...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

02 фев 13:51TIMBERLAND Killington Half Cab Trapper Tan

************* P R O D A D E N I ************** Se prodavaat original...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 јан 22:08FRANCUSKI CIZMI MARKA BELLEDONNE

Orginal cista koza vnatre I nadvor dobro socuvana odlicen model redok...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 јан 18:09Lacoste orginal patiki

Br.46 orginal cista koza odlicno socuvani nigde ne osteten kako novi8


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 јан 18:09Timberland novi orginal

Novi spakovani vo kutija nitu ednas ne obleceni odlicen kvalitet


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

29 јан 18:07Jordan 1 Retro High Trophy Room Chicago

Se prodavaat Jordan 1 Retro High Trophy Room Chicago golemina 44/45 I...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 12:00NIKE AIR MAX IVO - Original !!!

*********** P R O D A D E N I ************* Se prodavaat original pa...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 јан 16:58NIKE AIR FORCE 1 MID - Original !!!

************* P R O D A D E N I ************* Se prodavaat original ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 дек 16:16NIKE RENEW - Original (Novi) !!!

****************** P R O D A D E N O ******************** Se proda...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

17 дек 14:54NIKE AIR MAX+ Original!!!

***************** P R O D A D E N I ******************* Se prodava...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

08 дек 20:45Novi startki-sangajki

Vrven kvalitet-ne se kineski iako samoto ime poteknuva od Kina.origin...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

03 дек 09:33Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам