129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПАТИКИ ADIDAS ObyO Forest Hills Mid DB x David Beckha

Продавам 3 пати облечени ADIDAS model : ObyO Forest Hills Mid DB x Da...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

01 ное 10:55Adidas

Adidas sneakers Broj 45 Cena 2500


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

27 авг 19:55Jordan 13 Retro

Super socuvani jordan 13 retro. Kupeni od Germanija.


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

25 авг 20:01TOPLI ZIMSKI CEVLI

NOVI TOPLI ZIMSKI CEVLI PO CENA OD 1000 DEN. GOLEMINA OD 40 DO 44


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

14 авг 13:29NOVI ZIMSKI KONDURI

NOVI TOPLI ZIMSKI CEVLI PO CENA OD 1000 DEN. GOLEMINA OD 40 DO 44 S...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

14 авг 13:28Добро зачувани патики

Носени, но во одлична состојба. Сите патики се оригинал. Vans - 42 ...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

31 јул 16:32Replay Original Patiki

Noseni kratko vreme,vodootporni vo super kondicija


1.890 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

15 сеп 16:43NOVI TOPLI ZIMSKI KONDURI

NOVI TOPLI ZIMSKI CEVLI PO CENA OD 1200 DEN. GOLEMINA OD 40 DO 44 S...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 авг 10:04NOVI TOPLI ZIMSKI CIZMI

VISOKI TOPLI I MODERNI ZIMSKI KONDURI ***** C O N T E Y N E R ***** ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 авг 10:04Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам