Кичево
                   
768 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 20:08Промовирано

Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:57Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:56Mercedes C 220 cdi

Prodavam Mercedes C 220 CDI Avangard oprema: Dvozonski klimatronik ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 20:57Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 20:08MERCEDES C 220

Mercedes C 220 servisiran komplet novi gumi prva farba


78 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 18:27Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 18:20VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION-14

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEOMTION, 110 KS, 6 BRZINI, 2014 GOD, NOV UVOZ OD...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

19 мар 14:30Vw golf 5 plus 2.0tdi 2007/6god

Vonperfektna sostojba Novi gumi i servisiran pred 2000km 203000km...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Mercedes s klasa 320cdi 2006/5god

Sostojba perfektna Moze i zamena. Inf. 070318110


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Opel astra 1.4benzin ecotec 2007god

Astra 1.4 benzin. 2007 godina Registrirana do 7 mesec 2023god Sos...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12Vw golf 7 1.6tdi 77kw 2014/13god

Sega uvezen pred 1 mesec od germania kupen od prv gazda Sostojba per...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 14:12KIA CEED 2.0 CRDI

KIA CEED 2.0 CRDI, 140 KS, 2008 GOD. 205000 KM, NOV UVOZ OD SVAJCARIJ...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 13:06KIA CEED 1.6 CRDI

KIA CEED 1.6 CRDI, 116KS, 2008 GOD, 174000 KM,NOV UVOZ OD SVAJCARIJA....


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 13:00BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 12:38VW Golf 5 1,9 105 ks

Kolata e vo moja sopstvenost 4 godini, ja uvezov od Germanija od eden...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 10:10Opel Calibra 2.0

Se prodava Opel Kalibra 2.0 benzin/plin atest, registrirana e do 07.2...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 10:04Audi A6 1.8T

Registracija cela godina Napraven e golem servis rebrast ulje i fil...


1.799 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 €
Кичево

Автомобили

19 мар 09:57Lada niva 1.7 4x4

Lada 1.7 2000 godiina so karburator vo extra sostojba krenata off roa...


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 09:57Renault Clio 1.4i 8v Atest plin dizna

Se prodava Clio 1.4i 8ventili 75ks so atestiran plinski ured so dizni...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 09:56FORD FIESTA 1.6 BENZ.

FORD FIESTA 1.6; 120 KS, 2009 GOD. 143000 KM.UVEZENA OD SVAJCARIJA. V...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 мар 01:09Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Кичево

Автомобили

18 мар 18:35Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 15:18Bmw E36 316i benz/plin

Se prodava BMW 316i E36, 1995god, benzin-plin, plinot e so dizni, ate...


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 14:48Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


12.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 13:50Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 12:46BMW 730D 218ks

Bmw 730d 218ks 2004g Novi gumi Servis motor menuvac Novi 20ki bandaz...


7.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.600 €
Кичево

Автомобили

18 мар 10:28Audu 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 09:36OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 08:25MAZDA 6 2.2D

MAZDA 6 2.2 D,163 KS 2009 GODINA 198000 KM NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PL...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 01:05AUDI A6

AUDI A6 3.0 TDI 2004 GOD. 308000 KM SERVISIRANO KOMPLET MOTOR,MENJAC...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мар 01:05Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 c...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:24Ford Focus

Ford focus 1.6 tdci reg do 12 mesec novi gumi Klima z.karton servis k...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 18:18Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 17:32Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin

Se prodava Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin so stranska registracija ( ...


987 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
999 €
Кичево

Автомобили

17 мар 16:38MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 12:11BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 10:49Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 08:37Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 мар 08:37Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


4.899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 22:07Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам