Кичево
                   
777 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:08Промовирано

Mercedes w124

Kolata se gleda na slikite


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:55Opel vectra 2.0 16v

Prodavam opel vectra 2.0 16v vo super sostojba, pali vozi, registrira...


35.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:44Audi A5 1.8TFSI Coupe

Audi A5 1.8 TFSI Coupe Registrirana 09.2023 +zelen karton Realni 23...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:27Opel Astra 1.6H

Se prodavam Opel Astra 1.6H Donesen od CH Registriran so zelenkarto...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

12 мар 19:27Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 18:38Se prodavat audi a6 3.0 245ks 2011

Audi a6 2011 quatro mnogu dobro socuvana golem servis napraven sit...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 18:38Se prodava Fiat Scudo 1,6 Benzin/Atestiran Plin

Se prodava Fiat Scudo 1.6 Benzin/Atestiran Plin Registrirana Elekt...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 16:28AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 15:37Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 09:55Audi a4 1.8tfsi

Audi a4 b8 1.8tfsi benzin Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana,...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 21:21WV GOLF 1.4 16V

Rezervni delovi za golf IV ceni polovni


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 17:55Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi za citroen ksara karavan mk dok.


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 17:54Mercedes C220 CDI 2001va Extra

Se prodava vo extra sostojba bez dopolnitelen vlog vo nego so novi zi...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 17:09Lexus IS200

Lexus IS200 benzin/plin 2.0 155ks. Uvezen e od Svajcarija 🇨🇭 vo 201...


3.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

11 мар 16:33Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 13:53BMW X5 3.5 diesel

Dzipot e doneseno vo 2020 god... 266.000 km dzipot e so najvisoka...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мар 12:52Hyundai Tucson 2.0i E Edittion Full visoka oprema

070512516 070512516 070512516 javi se Uvezan carinet registriran do...


6.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 €
Кичево

Автомобили

10 мар 19:47Rover 214

Se prodava vo ispravna sostojba pali vozi Informacii samo na brojov...


899 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 мар 16:23Renault Megane Scenic 1.9 dci

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 03.08.2023 godina. M...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Кичево

Автомобили

10 мар 12:03BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 мар 10:40Se prodava Bmw e46 328i 193ks

Se prodava bmw e46 328i 193ks 98 godina reg do 04.11.2023 ima atest...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 мар 10:39Se prodava Mercedes Benz ML270 CDI

Proizveden 2000god. avtomatik; kozhneni sedishta; greaci na sedish...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

10 мар 10:09Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 мар 17:27Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 Jtdm 150ks 2006 godina Nov set rebrast...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 мар 00:12Alfa 147 1.6ts benzin na delovi

NA DELOVI ALFA 147 1.6ts benzin 105ks se shto vi treba motor extra mo...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Reno Clio 1.2benzin 2006 Na delovi 071804867

se shto vi treba motor menjac odlicni moze proba kolata e vo vozna so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Alfa 159 1.9jtdm 150ks na delovi

se shto vi treba do posleden shtraf,motor menjac turbo odlicni moze s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:10Vw Passat 2.5tdi 2002 na delovi

Na Delovii Vw Passat 2002 2.5tdi 071804867 Motor menjac turbo odlicn...


555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:09Audi A4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatic Na delovi

Na delovi Audi a4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatik 071804867 17ki ...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 19:09Opel vectra redizajn 2.0 atest dizna plin so klima

Top sostojba klima ispravna stegnata prednica


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 17:15Peugeot 308 2.0hdi 7 sediata AUTOMATIC

Top sostojba navigacia prking senzori panorama 7 sediata ekstra moze ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 17:14Hyundai Accent 1.3 so atest plin registrirano

Hyundai Accent 1.3 benzin so atest plin. Ima 86ks ili 64kw. Registrir...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Кичево

Автомобили

08 мар 14:20Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 13:15Delovi za feroza mozhe I cela

Delovi za feroza,dzipot e mehanichki ispraven karoseriski se gleda na...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 12:13Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


29.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 08:52Peugeot Partner 1.5HDI Mercedes c200 cdi 2002 MOZI ZAMENA

Pezo partner 2007g red do 07.2023 2500e Mercedes c200 2002 reg do 07...


2.599 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 08:24Seat Ibiza 1.4 benzin / povolno

Se prodava Seat Ibiza 1.4 1999 god, benzin, makedonski tablici, predn...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мар 00:25Mercedes S126 W126

Za povekje info na telefon 070727790


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мар 20:34Mercedes w124 124 3.0 DIZEL

Vo odlichna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мар 20:34Mercedes W116 3.0 dizel Avtomatik 1975

Vo odlichna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мар 20:34Страна 4 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам