Битола
                           
716 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava sprat od kukja kaj trudot

Се издава спрат од нова куќа на ул Донка Ушлиова, под трудот. Комплет...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 19:09СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 16:20Kukja za dogradba/Куќа за доградба

Se prodava kukja za dogradba vo D.Orizari(100 metri posle uchilishtet...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 15:37Квалитетна куќа во центарот, ул.Солунска, 40000е итно

Куќата е на високо приземје со визба 13м2, бетонска плоча, паркет, ПВ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 13:00Куќа во центар

Куќата се наоѓа во центар, под камен мост, има чист имотен лист, по д...


72.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 07:43SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 22:34Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 19:46Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 14:43Se prodava kuća vo strog centar

Kuća vo strogom centar na gradot , očuvana. Pod zgrada zemljište - ...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:53Stara kuca so golem dvor

Se prodava stara kuca Prizemni objekti od 78 I 40 m2 Golem dvor od ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:52Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:52Kuća Stara Bolnica

Kuća stara bolnica Na ubava lokacija so golem dvor. Kućata e postara


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:50Se prodava kuca centar

Se prodava kuca centar, stara bolnica Okolu 80m2 na osnova Podrum...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:50Kuca vo Mogila

Se prodava kuca vo Mogila Nova , odlicna na prizemje golema dnevna, ...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 12:49СЕ ПРОДАВA KУЌА ВО НАСЕЛБА БАИР

СЕ ПРОДАВА СВЕТЛА И ТОПЛА КУЌА, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА ВО НАСЕЛБА ,, Б...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 мар 10:06СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА ВО Н.БОРИМЕЧКА

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА ВО НАСЕЛБА БОРИМЕЧКА, ИЗГРАДЕНА СО АРМИРАНО ...


42.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
46.000 €
Битола

Куќи / Вили

28 мар 10:04SE PRODAVA KUKA

Info na telefon 075346279 Info na telefon 075346279 Info na telefon 0...


19.490 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 22:57SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 15:16KUKJA KOMPLETNO RENOVIRANA - CRN MOST

Kokja - celosnonrenovirana, isto kako nova. Se prodava namestena komp...


79.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90.000 €
Битола

Куќи / Вили

27 мар 12:47Kuka

Za informaci na 077 976 253 077 976 253 077 976 253


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 11:00Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


30.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 10:37Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во ПОШИРОКОТО централно градско подрач...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 08:20Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 мар 08:04Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 22:12Se prodava kukja vo Gorno orizari

Se prodava vednas vseliva kukja na prizemje na ulica Krste Nale vo Go...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 19:21NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 18:11SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 MOZNA ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA STANBE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 17:59SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 17:59Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 16:26Се продава куќа

Куќата е тотално реновирана и неуселена. Нови тераси, кујна, 2 инверт...


76.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 мар 10:51prodavam stara kukja za rusenje

dzvonete na 075209546


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 мар 17:57СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАС.СТРЕЖЕВО

Куќата е на одлична локација во нас.Стрежево. Два спрата по 86м2 ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 мар 15:34Се продава куќа во Битола

Продавам куќа на ул. МАРА ЈОСИФОВА бр. 14 приземје 57 м2 спрат 67 м2 ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 мар 14:01Kompletno opremena kukja blisku do centar

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 мар 12:46Куќа во Нижеполе

Се продава кука во Нижеполе легализирана со уреден имотен лист Кукат...


160.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 мар 11:12Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мар 17:12Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


43.000 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мар 14:45Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мар 11:37Се продава куќа во Битола

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мар 00:21К2249, БАИР, ОУ Т.АНЃЕЛЕВСКИ, 26+43+18М2

БАИР, КАЈ ОУ ТОДОР АНЃЕЛЕВСКИ, СЕ ПРОДАВА, ИЛИ СЕ МЕНУВА СА ЕДНОСОБЕН...


39.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 мар 18:53Страна 2 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам