Битола
                           
724 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

К2246, БУКОВСКА НАСЕЛБА, 2.КАТ, ПАРНО, СОЛАРНА, ДВОР

К2246, БУКОВСКА НАСЕЛБА, КАТ ОД ПЛАНСКА КУЌА, СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ, ТРОСОБ...


49.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 18:53К2237, БУКОВСКА, СТАРА КУЌА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 220М2

К2237, БУКОВСКА, СТАРА КУЌА, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 223М2. ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦ...


28.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 18:53НАД ДРВЕН ПАЗАР, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА, СТАРА КУЌА

К2247, НАД ДРВЕН ПАЗАР , СЕ ПРОДАВА, СТАРА КУЌА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА ...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 18:53К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 18:52Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 10:50Kukja куќа

Se prodava kukja vo bitola nasproti ou. Gjorgi Sugarev poveke inform...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 03:21PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi. INFO NA: 078 5...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 мар 01:00Куќа во селото Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на с...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 21:34КРАВАРИ, НОВА КУЌА 95М2 СО ДВОР 1000М2

КРАВАРИ, НОВА КУЌА , ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 45М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД СКОРО 1...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 17:29К2223, ОУ СТИВА НАУМОВ КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ И КАТ

K2223, ОУ СТИВ НАУМОВ, ЗА 55000 ЕВРА, КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ 66М2 И КАТ 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 17:28К2240, НА БУЛЕВАРОТ, ПОД ЦРН МОСТ, КУЌА СО ДВОР

К2240, НА БУЛЕВАРОТ, ПОД ЦРН МОСТ, РЕНОВИРАНА КУЌА СО АБ КОНСТРУКЦИЈА...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 17:26Se prodava kuka

Se prodava kuka na ulica 22 Juli broj 10 vo blizina na Dekorpod. Za p...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 14:17NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 12:09Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 10:51СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАС.СТРЕЖЕВО

Куќата е на одлична локација во нас.Стрежево. Два спрата по 86м2 ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 07:13BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 мар 03:27Se prodava kukja vo Gorno orizari

Se prodava vednas vseliva kukja na prizemje na ulica Krste Nale vo Go...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 22:23Куќа во јени маале

Се продава куќа во близина на трудот,тврда градба.Можна замена за дуќ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 22:01Се продава куќа во Битола

Продавам куќа на ул. МАРА ЈОСИФОВА бр. 14 приземје 57 м2 спрат 67 м2 ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 21:58Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 21:39Куќа со парцела во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 15:57Kukja vo centralno podracje pozadi uredo- ZDRAVESKI

Kukjata se naogj vo centralno gradsko podracje na Ulica Cede Filipovs...


275.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 15:51Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 15:451-ВИ СПРАТ ОД КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТРА

ПРОДАВАМ 1-ВИ СПРАТ ОД ДВОСПРАТНА ,ОДРЖАНА КУЌА, ВО СТРОГ ЦЕНТРА НА ...


147.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 11:45SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 10:10продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 мар 08:56Prodavam kuka

Prodavam kuka do OU. Todor Angelevski , vednas vseliva so nova fasata...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мар 23:03КУЌА НОВА, ЈУЖНА СТРАНА, ДВОР 420 М2

ПРОДАВАМ НОВА КУЌА, НА ПОЧЕТОКОТ НА ДОЛНО ОРИЗАРИ, ПРИЗЕМЈЕ И СПРАТ, ...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мар 14:11Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мар 13:24Se prodava karabina brusnicka

Karabina od okolu 330 m2 Plac 370m2


115.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мар 13:20Kuća Stara Bolnica

Kuća stara bolnica Na ubava lokacija so golem dvor. Kućata e postara


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мар 13:16Stara kuca so golem dvor

Se prodava stara kuca Prizemni objekti od 78 I 40 m2 Golem dvor od ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мар 13:16Kuca vo Mogila

Se prodava kuca vo Mogila Nova , odlicna na prizemje golema dnevna, ...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мар 13:15СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ О.У.ЃОРЃИ СУГАРЕВ

СЕ ПРОДАВА КУЌА, ЛОЦИРАНА ВО БЛИЗИНА НА О. У. ЃОРГИ СУГАРЕВ, НА ТРИ К...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мар 09:13Se prodava sprat od kukja so 2 terasi dvor namestena komplet

Спрат од куќа 90 квадрати со посебни два влезови, два посебни двор...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 мар 21:30Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 мар 13:37KUPUVAC MESTO ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 мар 11:03Се продава кука 100 м2 со двор 65 м2

Се продава куќа од 100 м2 со дворно место од 65 м2 во Генимале. Приз...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 мар 10:10Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мар 17:56Se izdava kukja nad O.U.Todor Angelevski

Se izdava kukja vo miren del na gradot nad uciliste Todor Angelevski.


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мар 14:35Страна 3 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам