Гевгелија
                           
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


65.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

23 авг 10:53Vila na smrdliva voda so deloven prostor

Se prodava vila na Smrdliva voda so deloven prostor gostilnica i duka...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

06 авг 07:17Апартмани за краток престој

Луксузно опремени два(2) апартмани за краток престој, со балкони, тер...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 јун 18:47New house for rent

New house for rent in central part of Gevgelija It has 3 bedrooms 2 b...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 јун 10:55Stara kuka vo centarot na Gevgelija

Se prodava stara kuka na odlicna lokacija 078411510


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 јун 15:42Kuka so deloven prostor vo Stojakovo

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka so d...


95.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

31 мај 11:56Вила на Кожув планина

Продавам вила на Смрдлива Вода( Koжуф планина), во близина на црквата...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 мај 14:02СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КУЌА 120 М/2 И ДВОРНО МЕСТО 500М/2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 мај 08:01Se izdava kuka na Karaorman, House for rent

Se izdava celosno namestena kuka, opremena so site potrebni aparati, ...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

21 мај 10:41Se izdava

Se izdava opremena prizemna kuka od 65 m2 vo Gevgelija .


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 мај 13:32Kuka vo blizina na granicen premin Bogorodica

Se prodava komforma kuka, polunamestena vo s. Bogorodica. Kukata ...


68.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 мај 23:30Kukja vo negorci

Se prodava kukja vo negorci so ogromen dvor Legalizirana so site dok...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

14 апр 13:42Kuka vo bogorodica

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na o...


28.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

14 фев 00:49Sprat od kuka

Se iznajmuva sprat od kuka, cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 дек 20:38Lusuzno opremena kuka

Luksuzno opremena kuka, se izdava prvi sprat dve spalni, dnevna 45m2,...


240 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

10 дек 09:49Се продава викендица

Се продава викендица на Смрдлива вода


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

07 ное 10:57Kuka vo Gevgelija (novogradba)

Agencijata za nedviznosti Dbi real estate Gevgelija prodava kuka vo G...


58.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 окт 12:51Se Prodava Kuka vo Gevgelija

Se prodava kuka vo Gevgelija, reon Karaorman(nov atraktiven del od gr...


123.456 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

10 сеп 12:53Se izdavat apartmani na Ski Kozuf

Hotel Vila Todorov Raspolaga so 8 aparmani, restoran i bar. Site a...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 јун 18:40Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka Gev...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 апр 21:05Baram kuka za iznajmuvanje vo Gevgelija

Baram kuka za iznajmuvanje vo Gevgelija ili okolina na Gevgelija Tel...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 апр 23:09се продава куќа

Се продава куќа со големо дворно место. вкупна површина на земјиштето...


27.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

17 дек 19:56Se prodava kuka

Se izdava ili se prodava semejna kuca so dvorno mesto so niva. Nivata...


8.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 окт 18:04Се продава куќа со големо дворно место

Се продава куќа на два спрата во Гевгелија, веднаш до “ОУ Владо Канта...


82.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

23 сеп 11:22Монтажни куќи

https://budoshop.mk/product-category/монтажни-куќи/


40.230 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 сеп 16:23Se izdava namesten apartman rent apartment διαμέρισμα ενοικ

Se izdava luksuzno opremen sprat od kukja vo strogiot centar na Gevge...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 авг 08:47Se prodava dvospratna kukja i deloven prostor

Se prodava dvospratna kukja samostojno, a moze i zaedno so deloven pr...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 авг 08:47Se prodava kuka vo s.Prdejci

Se prodava kuka vo selo Prdejci,kukata se prodava so zemjiste od 30 d...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

19 јул 23:01Se prodava kukja vo selo smokvica

Se prodava kukja vo selo smokvica


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

22 јун 17:06СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава спрат од куќа 150 м2, со посебен влез и посебна дворна пов...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

09 јун 21:10Вила во Смрдлива Вода Кожув

Продавам вила


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

17 мај 16:13Se iznajmuva prvi sprat od Kuka so parno

Se iznajmuva prvi sprat od kuka so: -Golema dnevna so trepezarija i ...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 апр 02:44KOMPLET RENOVIRANA SO DVOR

KOMPLET NAMESTENA SO SITE POTREBI


111.111.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

22 јан 16:48SE IZDAVA KUKA NA KARAORMAN VEDNAS VSELIVA.

Se izdava nova kuka na Karaorman vednas vseliva. Za cena i dopolnitel...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 дек 23:34Se izdava opremen stan

Se izdava opremen stan na prizemje. Cena 180€.


180 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

10 ное 23:15Se Prodava Kuka

prizemno so dvorno mesto


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 авг 17:09Се изнајмува

Се изнајмува луксузно опремен спрат од куќа во центарот на градот


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

17 авг 20:34Se prodava Kuka

Se prodava


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

17 авг 20:34Изнајмувам спрат од куќа

Изнајмувам спрат од куќа 80м во Гевгелија. Спратот е ненаместен и е п...


6.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

09 авг 17:16Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам