Берово
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WV TOURAN 1.9 TDI SO SERVISNA KNISKA

Full oprema Parktronik Dvozonska klima Original radio wv Elektr...


8.249 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
8.250 €
Берово

Автомобили

Вчера 20:23



VW GOLF VII 1.6TDI 77KW/105PS BLUEMOTION ***NOVO***

GOLF 7 1.6TDI 105PS *** NOVO VOZILO*** KOLATA E KAKO NOVA BEZ NIKAKV...


11.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 мар 16:08



ALFA 156 1.9JTD 77KW/105KS 2000G

Kolata e registrirana do 10.2023 Zacuvana bez tocka korozija Motor ...


1.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 мар 08:33



Wv passat 2001 1.9 tdi karavan

Broj za informacii 076387748 Klimatronik Vebasto Elktrika na proz...


2.250 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 мар 20:08



Audi A6 2.7 Tdi

Info na tel!!!


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 мар 10:37



SUZUKI SWIFT 1.3DDIS ***130000km***

Voziloto e uvezeno od Italia so plateni site davacki do reg Odlicno...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 мар 21:49



VW TOUAREG 2.5 R5 TDI

Поседува 4×4 погон со 4+1нови зимни гуми,атест на затемнети стакла и ...


5.799 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 мар 19:10



MERCEDES C200

Se prodava Mercedes C200. Kolata e vo perfektna sostojba redovno serv...


3.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 мар 11:45



MITSUBISHI PAJERO 2.5TD 4X4

Dzipot e cuvan maksimalno, odlicen na motor Zdrav karoseriski 250...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 мар 11:38



Prodavam Fiat Grande Punto 1.2 Benzin/Plin

Se prodava Fiat Grande Punto 1.2 48kw Registrirana do 13.07.2023 Ate...


2.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 мар 17:10



Prodavam Golf 5 1.9 2007 godina

Se prodava Golf 5 1.9 77kw. Odlicna sostojba Bez vlozuvanja Napraven...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 мар 17:10



Mitsubishi Pajero 2.8 OFF ROAD

Pajero 2.8 na BG tablici. Spremno za off road komplet. Makara Power ...


7.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 мар 21:52



Land Rover 2.5 td

Land Rover 2.5 td *Dizel motor so atest *Registriran cela god *...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

15 мар 21:11



Audi A3 1.6

Возилото е во одлична состојба. Редовно сервисирано. Цена по договор...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 22:43



VW GOLF 7 VARIANT 2.0TDI HIGHLINE

Se prodava bez dopolnitelni vlozuvanja so full highline oprema avtoma...


13.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 11:59



VW GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS -07 ***GOAL MODEL***

GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS ( GOAL) KOLATA E UVEZENA OD ITALIA SO PLATE...


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:56



VW POLO 1.6TDI 90KS 2011 REGISTRIRANO *** NOVA KOLA***

VW POLO 1.6TDI 66KW/90KS 2011 SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA 165.000KM...


7.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:56



CITROEN C1 1.4HDI 2005 REGISTRIRANO *** KLIMA***

Voziloto e registrirano i servisirano


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:55



VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 77KW 2006

Kolata e uvezena od Italia so plateni site davacki do reg


4.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:55



FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 *** STAKLO***

Kolata e bukvalno kako nova bez nikakva zabeleska So najfull oprema ...


4.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:55



PEUGEOT 207 SW 1.6HDI 90KS 2008

Kolata e uvezena od italia So full oprema , panorama krov Plateni ...


4.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:55



SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2008 REGISTRIRAN

Kolata e perfektno zacuvana bez nikakva zabeleska Reg do 10.01.2024


5.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:55



MAZDA 3 1.6HDI 85KW 2013G 6BRZINI *** STAKLO***

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, MAKSIMALNO ZACUVANA ( NOVO VOZILO) SO N...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:55



MERCEDES B180 CDI 109KS 2009 6BRZINI *** ELEGANCE MODEL***

MERCEDESOT E NOV UVOZ OD ITALIA SO PLATENI DAVACKI DO REG PERFEKTNO ...


5.100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

14 мар 09:55



Mitsubishi PAJERO Sport 2.5 TDI

Возилото е во одлична состојба регистрирано без никакви забелешки


6.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 мар 13:00



MERCEDES B 200

Мерцедес B200 2.0 Автоматски менувач Шибер Темпомат Кожени сед...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мар 17:47



Reault 9 vozna sostojba

So plin Ne e registrirana za ovie godini e super Info broj 076387748


350 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

28 фев 11:48



Opel Ascona 1986

Се продава Opel Ascona 1.8 benzin. Колата не е во возна состојба одно...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

25 фев 15:44



Се продава Jeep Grand Cherokee

Возилото е сремно за сезона средено и сменето уље и филтри за подетал...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

25 фев 11:41



Prodavam Seat Leon 2006 1.9 105ks

Se prodava Seat Leon 1.9 105ks Odlicna sostojba Registrirana do 06.2...


4.499 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 фев 13:26



Land rover

Land rover registriran, dizel motor, vo odlicna sostojba. Za povekje...


6.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 фев 12:10



Passat b6 2.0 tdi

Full oprema


6.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 фев 10:26



JEEP CHEROKEE 4x4 2.8CRD 163HP *** OFF ROAD***

JEEP CHEROKEE 4X4 2.8CRD 163HP LIMITED SO REDUKTOR BRZI/BAVNI Dzipot...


5.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 фев 07:10



RENAULT LAGUNA 1.9 DCI 88kW 2004

RENAULT LAGUNA 1.9 DCI 2004 》SE PRODAVA BEZ DOKUMENTI ZA DELOVI C...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

11 фев 23:09



Mitsubishi outlander

Dzipot e vo odlicna sostojba pali vozi


6.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 фев 10:13



Fiat bravo

Za povekje informacii na tel. 070 781 695


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 јан 12:47



Fiat bravo

Za povekje informacii tel. 070 781 695


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 јан 12:43



BMW X3 2.0 4x4

Bmw x3 2.0 150ks Za poveke inf Viber +38978711058 Jovica


7.800 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 јан 13:00



Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 јан 11:57



Golf 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9 TDI 77kw 🏎️ Od oprema poseduva: -Android navigacija✅ ...


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

21 дек 13:59



Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам