Делчево
                   
417 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9 TDI 77 kw. 2009 g. EKOMOTIVE

SEAT LEON 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2009 god. ECOMOTIVE MODEL. VO PER...


5.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:33Промовирано

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 22:42Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god

Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god Tovarno


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 22:42Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009 god

Fiat Qubo 1.3dizel 55kw 2009god


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 22:41Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god OPREMA: -ABS -AIR...


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 22:41Ford escort

Se prodava predna ukrasna maska Kazance za tecnost za brisaci Kap...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:19Lada niva

Lamela i potisna ploca reparirani


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:19MERCEDES C220 2008

Регистриран цела година со зелен картон Плус 4 бандажи АМГ СЕРВИСИР...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:21VW VENTO 1.8 90ks. NA DELOVI!!!

Se shto vi treba za vw vento. Se prodava na delovi. ☎️ 075 404 570...


333 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:08Seat leon 1.9tdi na DELOVI!!!

Delovi za seat leon 1.9tdi 90ks.


333 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:08VW PASSAT 1.9TDI 99god. DELOVI!!!

Se prodavaat delovi za vw passat 1.9tdi 110ks. Ima se shto vi treba. ...


333 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:08Vw GOLF 3 1.4benzin DELOVI!!!

Se prodavaat delovi od vw golf 3 1.4 i 1.8 benzin


333 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:08Toyota Yaris 1.4 D4-D Dizel 66kw

Toyota Yaris 1.4 D4-D Dizel 66kw


4.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:07  НОВ ОГЛАС

Skoda Fabia

Se prodava SKODA FABIA Proizvedena 2007 godina Vo odlicna sostojba ...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:00SEAT LEON 1.9 TDI 2008GOD

Seat Leon 1.9 tdi,2008 godina, Voziloto e doneseno na vozenje,sreden...


5.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.350 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:00OPEL ADAM 1.2

0PEL-ADAM 1.2 BENZIN KOLATA E DONESENA OD GERMANIJA NA VOZENJE, MO...


7.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.650 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:12MERCEDES-BENZ 4MATIC BLUEEFFICIENT

MERCEDES-BENZ 4MATIC 2011 GODINA Avtomatik Avtopilot Navigacija ...


14.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:12BMW X1 XDRIVE 1.8 D 2011 GODINA👌

BMW X1 XDRIVE 1.8 D 105 KW ,143 KS,REDOVNO SERVISIRAN,NOVI GUMI,RAC...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:12VW PASSAT 1.6 TDI 105ks 2011god

PASSAT 1.6 TDI 105 KS 77KW 2011 godina, 2 kluca,radio cd,navigacija ...


9.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:12GOLF VI 1.6 TDI

Golf 6 tdi....1.6tdi 105 ks 2010 godina, Carinet,sredeni dokumenti ...


6.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.950 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:12PEUGEOT 207 1.4 HDI

Peugeot 207 1.4 hdi 2008 godina doneseno na vozinje,sredeni dokument...


3.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.150 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:11MERCEDES-BENZ S320 4 MATIC

Mercedes s320 4 matic Registriran,servisiran,top sostojba... Moze z...


10.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.750 €
Делчево

Автомобили

Вчера 11:11SEAT LEON 1.9 TDI 77 kw. 2009 g. EKOMOTIVE

SEAT LEON 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2009 god. ECOMOTIVE MODEL. VO PER...


5.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:33VW GOLF VI 1.6 TDI

BROKER AUTO UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI Vozilo bez problemi Ka...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:09FIAT 500 ELEKTRICEN

🇲🇰 MKD...1.631.500 🇪🇺 €....26.500 Cena do registracija FIA...


26.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:09NISSAN LEAF ELEKTRICEN

🇲🇰 MKD...1.693.000 🇪🇺 €...27.500 Cena do registracija TEHNI...


27.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:09BMW 320 2.0 D

🇪🇺 €uro...5️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...360.840,00 ℹ️ INFORMACIJA: ...


5.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:09CITROËN C3 1.4 HDi D&G

🇪🇺 €uro...4️⃣5️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...280.290,00 ℹ️ INFORMACIJA: Z...


4.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.550 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:09FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

🇪🇺 €uro...3️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...237.000,00 REGISTRACIJA PLAT...


3.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.850 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:08FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

🇪🇺 €uro...4️⃣5️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...280.800,00 TEHNICKI PODATO...


4.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.550 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:08SEAT LEON 1.9 TDI

🇪🇺 €uro...4️⃣6️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...287.500,00 📚 TEHNICKI PODATO...


4.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.650 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:08VW POLO 1.6 TDI

€uro...6️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...396.400,00 ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZ...


6.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:08VW GOLF VI 2.0 TDI

🇪🇺 €uro...7️⃣2️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...447.490,00 📚 TEHNICKI PODATO...


7.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:08VW GOLF VI 1.6 TDI BLUEMOTION

€uro...7️⃣7️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...476.840,00 📚 TEHNICKI PODATOCI ...


7.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.750 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:07VW GOLF VI 1.6 TDI HIGHLINE

🇪🇺 €uro...7️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...484.840,00 📚 TEHNICKI PODATO...


7.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.850 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:07PEUGEOT 5008 1.6 HDI

🇪🇺 €uro...7️⃣2️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...441.500,00 ℹ️ INFORMACIJA: Z...


6.950 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.150 €
Делчево

Автомобили

Вчера 10:07TOYOTA RAV 2.2 D4D

🇪🇺 €uro...8️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...521.500,00 ℹ️ INFORMACIJA: ...


8.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:07OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KW EKOFLEX 2012 GOD

---OPREMA---: BORD KOMPJUTER FABRICKA NAVIGACIJA STOP START SISTE...


6.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.800 €
Делчево

Автомобили

29 мај 20:09Audi A3 1.9

Se prodava Audi A3 mnogu socuvano Bez nikakvi probleml Redovno servis...


3.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

29 мај 14:39VW POLO 1.2 TDI. 2012 god. MK tabli

VW POLO 1.2 TDI. 55 kw - 75 ks. 2012 god. Servis napraven. Registrira...


4.990 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 €
Делчево

Автомобили

29 мај 13:54Hyundai Santa Fe2.2 CRDI 4WD-odlicen

Vo odlicna vozna sostojba,registriran so zelena karta Napraven servis...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мај 23:11Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам