Неготино
                   
90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rakija domasna

Se prodava domasna tri godishna lozova rakija so odlicen kvalitet ist...


200 МКД
или предлог цена
Денес 19:48PRIRODEN LIVADSKI MED

SE PRODAVA PRIRODEN LIVADSKI MED OD CISTA EKOLOSKA SREDINA NA GOLEMO...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:32Prodavam lozova rakija Made in Negotino

Se prodava domashna zholta lozova rakija, ekstra kvalitet - odlezhana...


1 €
или предлог цена
Денес 10:55PAKETI ZA VINO

Kartonski kutii za 1litar sisinja za vino. POVOLNO !!!


1 €
или предлог цена
Неготино

Вина / Champagner

24 мар 19:23Domasna Rakija

100% cista domasna lozova rakija


150 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

24 мар 13:26crven piper

Melen crven piper


По Договор
или предлог цена
Неготино

Останато

23 мар 16:08Razni vidovi na caj, bilki na golemo i malo

Gi imame slednive bilki: Kamilica Meckino grozje Vrbovka Cikori...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Чај

22 мар 22:49ZDRAVA LEKOVITA HRANA

Еликсир Тајната на Долг Живот , АКЦИЈА на Екстракт од Комбуха на 350...


199 МКД
или предлог цена
22 мар 20:04Продавам домашна ракија

Се продава домашна ракија 52 степени. 180денари литар. 075/508-763 Иле


180 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

20 мар 20:50Продавам домашна ракија

Продавам домашна бела и жолта ракија. Контакт телефон: 076/819-590 З...


80 МКД
или предлог цена
18 мар 15:46Ливадски мед

Продавам Ливадски мед на големо и мало.Цена по договор 070551829-Ван...


По Договор
или предлог цена
16 мар 10:56Med

Se prodava livadski med. Cena po dogovor. Vanco - 070551829


По Договор
или предлог цена
16 мар 10:55Маџун (Madzun) - Гроздов мед - 100 % Природен

Маџунот е произведен од сортата на грозје Вранец според традиционален...


400 МКД
или предлог цена
11 мар 01:11Домашна Лозова Ракија Domasna Lozova Rakija

Се продава Домашна Лозова Ракија алкохол: 50% стара: 5години


200 МКД
или предлог цена
10 мар 18:22Rakija domasna 50 stepeni od poznati sorti grozje

Rakijata e pecena na domasen Kazan bakaren od sortite AFUS ALI I RKA...


120 МКД
или предлог цена
08 мар 11:17RAKIJA

DOMASNA RAKIJA 51%BELA I ZOLTA SO DRVCA OD CRNICA(DUDINKA)OD REKOLTA ...


150 МКД
или предлог цена
06 мар 05:44MADZUN

MADZUN DOBIEN SO VARENJE NA SIRA OD GROZJE OD SORTITE KRATOSIJA I KAB...


400 МКД
или предлог цена
06 мар 05:44Ракија

Се продава ракија лозова,100% природна без никакви додатоци,бела и жо...


160 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

05 мар 16:15ZOLTA RAKIJA

Se prodava stara zolta lozova rakija, Cena 200 den Tel 043 529 597


200 МКД
или предлог цена
05 мар 06:20Mastika domasna

Se prodava kvalitetna mastika pravena za dusa


300 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

04 мар 16:08Ракија - Екстра одличен квалитет

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i ...


150 МКД
или предлог цена
03 мар 13:30LOZOVA RAKIJA

Se prodava - DOMASHNA LOZOVA RAKIJA BELA I ZOLTA 50 stepeni - 100%...


По Договор
или предлог цена
25 фев 13:00Се продава ракија екстра квалитет

Се продава ракија екстра квалитет бела и жолта 52 степени. Само на го...


110 МКД
или предлог цена
25 фев 00:11Rakija - ekstra kvalitet

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i i...


150 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

22 фев 23:33PRIRODEN MADZUN (GROZDOV MED)

prodavam 100 %priroden domasen MADZUN.Cena 400 den. Dostava do Skopje...


400 МКД
или предлог цена
19 фев 22:15Продавам домашна Ракија, Rakija

Продавам домашна ракија направена од сопствен лозов насад, без шеќер ...


150 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

11 фев 10:30Продавам природен Маџун, Magun (гроздов мед)

Продавам 100% природен маџун направен од сопствено грозје по стар рец...


400 МКД
или предлог цена
11 фев 10:30Rakija / Rakia - Odlicen kvalitet

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i ...


150 МКД
или предлог цена
07 фев 23:54Domashna lozova rakija

Prodavam 3 godishna prirodna lozova rakija pravena za svoja dusha.


150 МКД
или предлог цена
30 јан 10:10Domasna zolta 50 stepeni

Na malo i golemo


150 €
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

15 јан 13:02MED

MED LIVADSKI OD 2022


450 МКД
или предлог цена
14 јан 21:48Домашно вино - Црно, црвено, бело и розе

Се породава домашно вино - Црно, црвено, бело и розе. *Сорти: Вранец...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Вина / Champagner

03 јан 15:44Dabov cips za vino i rakija

Dabov cips za rakija i vino ekstra kvalitet.100 grama 80 denari. Tel....


80 МКД
или предлог цена
Неготино

Вина / Champagner

14 ное 20:31100% чиста лозова ракија / rakija

Се продава 100% чиста лозова ракија зреена со даб. Од ракијата е одс...


280 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

10 ное 13:28domasna rakia bela 130 den zolta 150

se prodava domasna rakia 48/ 50 stepeni dostava po kargo niz cela ma...


130 €
или предлог цена
Неготино

Останато

05 ное 11:02DOMASNA RAKIJA

SE PRODAVA STARA LOZOVA RAKIJA BELA I ZOLTA SO DABOVI DRVCA


150 МКД
или предлог цена
02 ное 12:15Domasna rakija stara 5 godini

Se prodava rakija domasna od s.Gorni Disan-Negotino.Rakijata e praven...


170 МКД
или предлог цена
01 ное 19:30Prodavam samo stara zolta rakija

Prodavam samo stara rakija cuvana vo dabovo bure 3 godini prirodna be...


200 МКД
или предлог цена
19 окт 17:25Продавам природен ливадски мед

Продавам природен ливадски пчелен мед. Од неготински регион. Бесплатн...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:40Домашна ракија

Се продава домашна ракија. Цена 120ден. Број за контакт: 071 698 ...


120 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

09 сеп 20:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам