Кочани
                   
1116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA FORD FOCUS 2005 1.6 HDI

⚠️Se prodava Ford Focus 1.6 HDI 115 ks 2005 godina. 🔝211.000 km 🔝 ...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

02 јун 11:34Промовирано

SEAT ALTEA 1.9 TDI model redizajn 2009g.

SE PRODAVA SEAT ALTEA 1.9 TDI MODEL REDIZAJN 2009G.KOMANDI NA VOLAN,K...


5.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 јун 21:39Промовирано

☆TOYOTA YARIS 1.4 D4-D DIESEL 90KS 2007 G☆

☆TOYOTA YARIS 1.4 D4-D DIESEL 90KS 2007 GODINA☆ PLATENI SIT...


4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:32Промовирано

MERCEDES C200 KOMPRESOR STRANSKA CELA ZA DELOVI

MERCEDES C200 KOMPRESOR BENZIN/PLIN 2003g 6 BRZINI KOLATA E BEZ ZAB...


1.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 јун 12:25Golf 7 sportvag

Se prodava golf 7 1.4benzin 92kw sportvag vo odlicna sostojba, dokar...


12.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 јун 11:14Vw passat 2.0tdi 8v

Prodavam vw passat 2.0tdi 8v full oprema so sedista alkantara greaci ...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 јун 10:43Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes benz e220 cdi Bg tabli registriran Racen menjac 6 brzini ...


1.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 јун 10:29VW PASSAT 1.9TDI 110KS ODLICEN

Ispravno i servisirano domakinsko vozilo za informacii na tel.📲 070/...


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
Кочани

Автомобили

03 јун 10:10Renault Megane 1.9dti

Se prodava vo odlicna sostojba 1.9 dti Motor, menjac suvi bez tocka ...


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Кочани

Автомобили

03 јун 09:28OPEL ASTRA TWIN TOP

Se prodava opel astra 1.9 150ks tdci 2006 godina Visoko nivo na opre...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 јун 09:03BMW E90 FACE LIFT

BMW 318, E90 Face-lift 2.0 motor, 143 konjski sili, EURO 5, manuel...


8.490 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 јун 07:24Peugeot 407 2.0 hdi 136 ks

Prodavam Peugeot 407 2.0 hdi 136 ks 17 ki trkala 2005 godina Po...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 23:16DAIHATSU TERIOS 1.5 PLIN BENZIN 4X4 100.000KM

Daihatsu Terios 1.5 4x4 so 100.000km Atestiran PLIN i KUKA, parking ...


7.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 19:47Peugeot 308

Se prodava peugeot 308 2013 godina 1.6 HDI 68kw vo odlicna sostojba s...


9.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 15:49Seat ibiza 1.4 TDI

UVOZ GERMANIJA. Se prodava Seat Ibiza 1.4 TDI 59kw dizel dokaran od g...


5.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 15:49SE PRODAVA FORD FOCUS 2005 1.6 HDI

⚠️Se prodava Ford Focus 1.6 HDI 115 ks 2005 godina. 🔝211.000 km 🔝 ...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

02 јун 11:34KOMPRESORI ZA KLIMA ZA SITE VIDOVI NA AVTOMOBILI

KOMPRESORI ZA KLIMA ZA SITE VIDOVI NA AVTOMOBILI POLOVNI I NOVI


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:43BMW 730D XDRIVE FULL

Bmw730d xdrive 195kw 265ks Vakum na vrati Kamera 360' Distronik Ekran...


58.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:38LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 190KS

Land rover range rover evoque 2.2 dizel 140kw 190ks avtomatik Henon ...


21.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:38AUDI A3 1.6 TDI S-TRONIK AVTOMATIK

Audi a3 1.6 tdi 80kw 110ks S-tronik avtomatik Al.bandasi so novi gumi...


15.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:38GOLF 1.6 TDI AVTOMATIK HIGHLINE FULL

Volkswagen golf 1.6 tdi 77kw 105ks AVTOMATIK Klimatronik Komandi na...


12.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:38GOLF 1.6 TDI 105KS EHTRA

Volkswagen golf 1.6 tdi 77kw 105ks Al bandasi so novi gumi Klima 2...


10.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:38CITROEN DS4 2.0 HDI 163KS 6 BRZINI FULL

Citoren ds4 2.0 hdi 120kw 163ks 6-brzini Navigacija Tempomat Kozen sa...


9.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:38GOLF 2.0 TDI 110KS HIGHLINE FULL

Golf 2.0 tdi 80kw 110ks highline Alkantara koza Fabricka navigacija T...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:38PEUGEOT 3008 2.0 HDI FULL OPREMA

Peugeot 3008 2.0 hdi 110kw 150ks Kolata e proizvedena 12ti mesec 201...


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:37FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS FULL

Ford focus 1.6 tdci 70kw 95ks Al.bandasi so novi gumi Komandi na vola...


6.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:37GOLF PLUS 1.9 TDI 105KS

Volkswagen golf plus 1.9 tdi 77kw 105ks Al.bandasi so dobri gumi El s...


4.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:37ALFA MITO 1.6 M-JET 6 BRZINI

Alfa mito 1.6 m-jet 88kw 120ks Klima El.stakla Centralno so dalecins...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 10:37SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 09:52DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 2003

☆DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 55KW-75KS 2000-2005 GODINA SE STO ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 09:37Nissan Juke

Се продава Nissan Juke во одлична состојба со направен сервис и регис...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 јун 09:32Mercedes C250 Turbo Diesel

Procitaj GO UBAVO OGLASOT......!!!! ^^^KOLATA E BEZ DOKUMENTI..^^^^G...


1.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 јун 19:46Fiat Grande Punto 1.9 multijet

Se prodava odlicno zacuvano Fiat Punto proivedeno 2006 god. Redovno s...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 јун 17:21NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 150 KS 4X4 2010 GOD MK TABLI !!!

- REGISTRIRAN DO 07/2023 GOD - KOMPLETNO SERVISIRAN - ORIGINALNI 2...


9.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 јун 15:41AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

NOVV UVOZ OD FRANCIJA 🇨🇵 PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA POMIN...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 јун 15:41FORD FOCUS 1.6 TDCI 2009 GOD TITANIUM !!!

UVEZEN OD ITALIJA 🇮🇹PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA ORIGINALNI...


4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 јун 15:41Prodavam Mazda 6 odlicna

Prodavam mazda vo odlicna sostojba od prv gazda so REALNI KILOMETRI.....


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 јун 11:21PASSAT 1.9TDI 110KS (PASAT,BORA,GOLF,AUDI,SEAT)

Ispravno i servisirano domakinsko vozilo, za informacii na tel.📲 070...


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
Кочани

Автомобили

01 јун 10:10Nissan Juke 1.5 DCI

Se prodava Nissan Juke 1.5DCI 165 000KM orignali so servisna kniska c...


10.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 јун 10:01Golf 7 BLUEMOTION

Se prodava golf 7 2015 god 1.6dizel Blueemotion dokaran so vozenje. K...


10.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

01 јун 10:01***Daewoo**Matiz**2008**80.000km***

***Daewoo***Matiz*** ***2008/9 godina*** ***Prv sopstenik*** ***83...


1.720 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.850 €
Кочани

Автомобили

01 јун 08:14MERCEDES 123 200d 1980god.

Se prodava Mercedes 123 200d 1980god registriran vo vozna sostojba, k...


1.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

31 мај 21:32PRODAVAM DAEWOO MATIZ 2007 GODINA REGISTRIRAN

PRODAVAM DAEWOO MATIZ 2007 GODINA REGISTRIRAN 800 CM BENZIN ....ODLI...


1.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

31 мај 15:33Страна 4 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам