286 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


20 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.200 €
25 мар 12:00Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


45 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.700 €
25 мар 12:00Iphone 12 64 GB batery health 90%

Tel e donesen od 🇩🇪 komplet pakovanje ne servisiran True tone Fa...


420 €
или предлог цена
25 мар 11:43Iphone 11 pro Gold

Tell e super ne otvoran ne servisiran


350 €
или предлог цена
24 мар 23:17S3 kako nov

S3 kako nov ,moze zamena za nokia 6300,6303...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
24 мар 16:00Samsung Galaxy A5 2017

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
24 мар 14:40Samsung Galaxy A10

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
24 мар 14:39Samsung Galaxy A22

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


130 €
или предлог цена
24 мар 14:38Garmin Fenix Chronos Titanium pameten sportski casovnik

Prodavam Garmin Chronos Titanium premium sportski casovnik na Garmin....


240 €
или предлог цена
24 мар 11:16iPhone 12 pro 256 gb kako nov

iPhone 12 pro kako nov 256 gb 500 evra fixna cena za zamena 600


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
24 мар 09:52Паметен часовник - Smart Watch X8

Паметен часовник - Smart Watch X8 • Работи со андроид и ајфон • Сен...


1.200 €
или предлог цена
24 мар 08:14Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


5.900 МКД
или предлог цена
23 мар 16:04Xiaomi 11T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


350 €
или предлог цена
23 мар 11:09BlackBerry KEY2

Се продава Samsung BlackBerry KEY2 со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 23:19Google Pixel 2 XL

Се продава Samsung Google Pixel 2 XL со 4 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:13Apple iPhone 12 Pro Max

Се продава Apple iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256 гига меморија. Т...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:08Apple iPhone 13 Pro Max

Се продава Apple iPhone 13 Pro Max Gold 128 гига меморија. Телефонот...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:45Google Pixel 6A

Се продава Samsung Google Pixel 6A со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 22:32Samsung Galaxy S20 FE

Се продава Samsung Galaxy S20 FE со 6 гига рам и 128 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:13Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Се продава Samsung Galaxy Z Flip3 5G со 8 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:03Samsung Galaxy S21+ 5G

Се продава Samsung Galaxy S21+ 5G со 8 гига рам и 256 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:57XIAOMI MI A3

Telefonot e zacuvan potpolno ispraven nikogas ne e servisiran. Sekoga...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
22 мар 15:26iPhone 6

kako nov!!! se ispraven 97% battery health


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 03:38iPhone X

kako nov!!! se e original i se e ispravno - smeneta e nova bateri...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
22 мар 03:35Gimbal stabilizator

Novi gimbal stalizator za mobilni. Napravi super snimki so gimbal sta...


5.600 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

21 мар 22:15Половни екрани со скршено стакло за многу телефони

Половни екрани со скршено стакло за многу телефони, комплетно исправн...


1 МКД
или предлог цена
21 мар 20:49Huawei mate10 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:21Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 17:21Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:20Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:20Huawei P20 Lite

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
21 мар 13:56iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
21 мар 10:08iPhone 13 pro max ot CH kako nov

iPhone 13 pro max ot shvajcarija kako nov bes edna tocka nigde 92% ba...


880 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
920 €
21 мар 10:07Xiaomi Redmi Note 11

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 13 meseci.


150 €
или предлог цена
20 мар 13:02IPHONE 7

Iphone 7 koristen,ispraven.Bez zamena samo za prodazba. KONTAKT :071...


7.000 МКД
или предлог цена
20 мар 11:33iPhone 7 32GB

iPhone 7 32GB со пукнато стакло на оригинален екран, оригинална батер...


3.500 €
или предлог цена
20 мар 09:58SAMSUNG GALAXY A7 2018 NOV SKORO IC NE KORISTEN

Telefonot e skros nov ne e koristen voopsto ima i futrola i zastitno ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
19 мар 14:27SAMSUNG GALAXY J3 2017 16 GB

Telefonot e kako nov bez tragi na koristenje bez nikakvi servisiranja...


3.500 МКД
или предлог цена
19 мар 14:27Iphone 13 128 gb

Se prodava Iphone 13 128gb kupen od t-mobile so se orginal na nego i...


6 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
7 €
18 мар 21:50A1 Alpha 20

raboti na site mrezi - polnac


3.500 МКД
или предлог цена
18 мар 11:52Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам